Speler > Hey de, Huub |
---|
Hey de, Huub |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Oude Heide |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 20481 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Amicitia 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Amicitia 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Amicitia 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
Amicitia 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Amicitia 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Amicitia 1 | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Amicitia 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Amicitia | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Carboon 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
Carboon 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Carboon 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Carboon 2 | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Carboon 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Verlies |
10.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Geurts, May
/ Degens, Jan A Jen Kirch 2 |
Winst |
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Gerrekens, Hub
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Zanders, Peter
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Winst |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Schutt, Janine
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Bovens, Jo
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Muijs, Danielle
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Lehmann, Dietmar
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Wijhe van, Jules
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Nievelstein, Patrick
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Gelijkspel |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Cox, Jonas
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Dijk van, Steven
/ Spronck, Tim Carboon 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Schaap, Kenneth
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Dijk van, Daniel
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Simons, Veerle
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Smeets, George
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Senden, Leonie
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Willekes, Andre
/ Imrei, Gabor Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ M'sabhi, Mounir Oud Genhei 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Eurelings, Pascal
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Seroo, Cindy
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Mulder, Ricardo
/ Meegen van, Marcel De Sport 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Hey de, Huub
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Hennekens, Dion
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Kanters, Sandra
/ Hakke, Anita De Capucijn 4 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Stalmans, Sandra
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Stitzinger, Louis
/ Kortenray, Hubert De Capucijn 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Folkeringa, Brandon
/ Vrancken, Jordi Da Capo 2 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Mulders, Peter
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Abrahams, Maurice
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Goessens, Anita
/ Hakke, Anita De Capucijn 4 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Burgers, Roger
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Majcherek, Martin
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Simons, Veerle
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 3 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Stelmashchuk, Costya
/ Lejeune, Marco Da Capo 2 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Ehmke, Stephan
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Franssen, Marco
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Hitters, Chris Amicitia 1 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Leenders, Samantha
/ Eulink, Albertus De Sport 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Jan Amicitia 1 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Smeets, Nico
/ Muyrers, Hans D'r Koffereck 2 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Schaeks, Jos
/ Theunissen, John Bouwerwei 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Sandor, Anita
/ Vliet, van, Jeffrey Carboon 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Wouters, Wim
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Hassing, Jan
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Magermans, Donny
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Kanters, Sandra
/ Hakke, Ton De Capucijn 3 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Ummels, Jan
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Amrani, Achmed
/ Geurts, Goswin De Sport 1 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Smeets, Nico
/ Wierts, Rick D'r Koffereck 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Schaeks, Jos
/ Keularts, Peter Bouwerwei 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Zanders, Peter
/ Bakker-De Bruin, Paula D'r Bok 2 |
Winst |