Speler > Eggen, Bert |
---|
Eggen, Bert |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Pipo Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 21043 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Open | 26 | 80 |
Pro | 13 | 29 |
Semi-Pro | 21 | 44 |
Heren classic | 102 | 187 |
Senioren classic | 17 | 42 |
2015-2016 | ||
Open | 110 | 155 |
Semi-Pro | 42 | 73 |
Mini master challenger | 51 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 51 | 254 |
Pro | 43 | 123 |
Semi-Pro | 46 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 37 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 148 | 196 |
Pro | 53 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 33 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | 1e klasse | Vr., 29.03.2024 | 5 | 11 | |
2016-2017 | |||||
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Za., 07.01.2017 | 9 | 22 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Za., 07.01.2017 | 4 | 5 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 28 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 28 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 14 | 22 |
2015-2016 | |||||
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | Kwalificatie | Za., 23.04.2016 | 9 | 19 |
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | semi pro | Za., 23.04.2016 | 5 | 8 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 61 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Kwalificatie | Za., 05.03.2016 | 18 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Rookie | Za., 05.03.2016 | 3 | 6 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Vr., 05.02.2016 | 2 | 23 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | A-Ronde | Vr., 05.02.2016 | 9 | 11 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 26 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 17 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 9 | 13 |
Invitatie Kersttoernooi Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Za., 19.12.2015 | 1 | 14 |
Invitatie Kersttoernooi Dingus | Heerlen | A-Ronde | Za., 19.12.2015 | 3 | 7 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 22 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Vr., 18.12.2015 | 10 | 14 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 60 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 23 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 46 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 5 | 34 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 5 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 4 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 2 | 9 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 19 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 18 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 8 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 5 | 14 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 16 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 19 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | Kwalificatie | Za., 13.12.2014 | 8 | 17 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | A-Ronde | Za., 13.12.2014 | 7 | 8 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 39 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 33 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 29 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 16 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 9 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 9 | 11 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 44 | 91 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 8 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 17 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 4 | 10 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 12 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 17 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 9 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 9 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 9 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 37 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 47 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 17 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 9 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 3 | 92 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Senioren Dubbel | Za., 21.09.2013 | 2 | 2 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Senioren Enkel | Za., 21.09.2013 | 3 | 6 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 23 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 17 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Pro dubbel | Za., 08.06.2013 | 5 | 13 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 9 | 16 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Pro dubbel | Za., 14.04.2012 | 9 | 9 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 17 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Vr., 30.12.2011 | 5 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Pipo Boys | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
De Kroeg 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker |
Pipo | Zomercompetitie Poule C |
2013-2014 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Carboon 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
Carboon 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
Carboon 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Jo Jo Boys | ZOH Hoofdklasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
05.04.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Eggen, Bert / Janssen, Richard | Meijs, Floris / Wasbauer, Johnny | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Eggen, Bert / Janssen, Richard | Starren, Elroy / Smit, Marcel | Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Driessen, Roger
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Gelijkspel |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Breuer, Wiel
/ Theunissen, Huub De Bulldozers 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Konings, Timo
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Hataney, Eugene
/ Guzak, Wesley Ut Helke 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Glezer, Marcel
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Frusch, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Gelijkspel |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Frusch, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Domen, Ruud
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Rembosz, Men
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Keularts, Peter
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David Eijsden 2 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Geurts, Sjaak
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Karzick, Jurgen
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Hertogs, Loed
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Smeets, Cindy
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Wetzels, Carlo
/ Roberts, Joel Boskai 3 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Hoebink, Patrick
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Hertogs, Loed
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Geurts, Sjaak
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Eggen, Bert
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Eggen, Bert
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Groothausen, Ramon
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Kessen, Peter
/ Atol, Michel Ashley's Army 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Zeeuw de, Ger
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Scheepers, Peter
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Conjour, Thei
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Hoeksma, Hein
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Can van, Joost
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Eggen, Bert
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Voncken, Frans
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Harenczyk, Rob
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Boogaart, van den, Jan
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Harenczyk, Roman
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Steenbakkers, Wesley
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Derhaag, Thei
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Herberichs, Sander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Webers, Frans
/ Schmets, Edward 't Tepke 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Knops, Andre
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Schmitz, Sven
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Pelzer, Dave
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Winst |