Speler > Smeets, Eric |
---|
Smeets, Eric |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 5024 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Open | 26 | 80 |
Pro | 20 | 29 |
NTVB Challenger Ranking | 16 | 53 |
Heren classic | 46 | 187 |
2015-2016 | ||
Semi-Pro | 51 | 73 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 20 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Semi-Pro | 21 | 84 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Semi-Pro | 9 | 103 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Semi-Pro | 21 | 40 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 20 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 15 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 9 | 15 |
1e NTVB challenger | De Bekker - Stein | Open | Vr., 14.10.2016 | 3 | 12 |
2015-2016 | |||||
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 46 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 23 |
2013-2014 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 2 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 70 | 92 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 33 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 29.03.2013 | 5 | 16 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Open dubbel | Za., 22.09.2012 | 9 | 16 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Semi-Pro | Za., 22.09.2012 | 3 | 8 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 9 | 24 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro | Za., 14.04.2012 | 9 | 12 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 9 | 22 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 17 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Vr., 30.12.2011 | 1 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 33 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Za., 03.12.2011 | 9 | 19 |
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 13.11.2009 | 15 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
De Bekker 2 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
't Heukske 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
't Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Heukske | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 5 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
Kicker Dream-Boys | Zomercompetitie 2016 Poule B |
2014-2015 | |
De Bekker 4 | 1A, Challenge Cup poule C, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 4 | 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 4 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Bekker 4 | 2B |
2010-2011 | |
De Bekker 3 | 1B |
2009-2010 | |
De Bekker 3 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Smeets, Eric
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Gouders, Freddy
/ Gortges, Manfred D'r Prick 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Visser de, Ton
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Smeets, Eric
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
23.12.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Kicken, Noel
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Vincken, Harry
/ Zelissen, Sonny In de Vrie 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Fred Ut Helke 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hendriks, Hub
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Hardy, Rick
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Niks, Maurice
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Mager, Bert
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
11.03.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Prickaerts, Niels A Gen Baan 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Ashley's Army 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman De Capucijn 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Schins, Marcel
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Dijk van, Ricky
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Goossens, Biek
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Harenczyk, Ryan
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Groothausen, Ramon
/ Eerens, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Voncken, Frans
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Camp op den, Michel
/ Tokaya, Eddy De Bekker 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Visser de, Ton
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Stams, Huub
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Otermans, Jan
/ Severins, Jo Bouwerwei 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Deckers, Hans
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Haegmans, John
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Nijsten, Pascal
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Surma, Joep
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Stams, Huub
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Koffereck 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Stalmans, Louis
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Vanhommerig, Marcel
/ Weckseler, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Offermans, Jo
/ Reulings, Alex D'r Springbron 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
07.04.2017 Ere Afdeling 17. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles |
Gelijkspel |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Vaessen, Peter
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Winst |
24.03.2017 Ere Afdeling 15. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 1 |
Winst |
10.03.2017 NTVB Algemene Bekerronde Kwart finale |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Dijk van, Ricky
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Verlies |
03.03.2017 Ere Afdeling 14. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
27.01.2017 Ere Afdeling 12. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Wintjens, Nick
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden |
Verlies |
20.01.2017 Ere Afdeling 11. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Smeets, Maurice
/ Koch, Manfred De Bekker 2 |
Winst |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Ben van der, Charly
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Partouns, Cyriel
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Verlies |
09.12.2016 Winterkampioenschappen 2016 4. Ronde Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Daemen, Niels / Franssen, Jo | Gelijkspel |
09.12.2016 Winterkampioenschappen 2016 3. Ronde Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Klunder, Roger / Bohland, Tom | Gelijkspel |
09.12.2016 Winterkampioenschappen 2016 2. Ronde Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Moonen, Mike / Kortenray, Hubert | Verlies |
09.12.2016 Winterkampioenschappen 2016 1. Ronde Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Bleijlevens, Jean / Quaedvlieg, Shane | Winst |
09.12.2016 Winterkampioenschappen 2016 Achtste finale Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Habets, Henk / Janssen, Danny | Verlies |
09.12.2016 Winterkampioenschappen 2016 Zestiende finale Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Verheijden, Wesley / Houben, Michael | Winst |
09.12.2016 Winterkampioenschappen 2016 Achtste finale Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Verlies |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Ben van der, Charly
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers |
Winst |
18.11.2016 Ere Afdeling 8. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles |
Winst |
11.11.2016 Ere Afdeling 7. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Bekker 1 |
Verlies |
04.11.2016 Ere Afdeling 6. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Verlies |
21.10.2016 Ere Afdeling 5. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Swinkels, Jeffrey
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Verlies |
14.10.2016 1e NTVB challenger 6. Ronde Extra ronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Gelissen, Michelle / Hacking, Xavier | Winst |
14.10.2016 1e NTVB challenger 5. Ronde Extra ronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Wijers-Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos | Winst |
14.10.2016 1e NTVB challenger 4. Ronde Extra ronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Claus, Dennis / Starren, Amber | Verlies |
14.10.2016 1e NTVB challenger 3. Ronde Extra ronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Winst |
14.10.2016 1e NTVB challenger Plaats 3 Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Jongen, Bas / Ubachs, Junior | Winst |
14.10.2016 1e NTVB challenger 2. Ronde Extra ronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Gelissen, Sandro / Laudy, Carl | Winst |
14.10.2016 1e NTVB challenger Halve finale Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Biermans, Yves / Ramaekers, Bryan | Verlies |
14.10.2016 1e NTVB challenger 1. Ronde Extra ronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Biermans, Yves / Ramaekers, Bryan | Verlies |
14.10.2016 1e NTVB challenger Kwart finale Hoofdronde |
Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Claus, Dennis / Starren, Amber | Winst |
30.09.2016 Ere Afdeling 3. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden |
Gelijkspel |
23.09.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Winst |