Speler > Moors, Mike |
---|
Moors, Mike |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
TVC Marmabar |
Organisatie: |
TBN |
Nationale Spelersnr.: | 30072 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2020-2021 | ||
Senioren dubbel | 19 | 21 |
Senioren classic | 13 | 19 |
2019 | ||
Heren dubbel | 90 | 121 |
Senioren dubbel | 14 | 21 |
2018 | ||
Heren dubbel | 90 | 115 |
Senioren dubbel | 15 | 19 |
2016-2017 | ||
Heren | 53 | 118 |
Senioren | 7 | 13 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2020-2021 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Classic | Za., 09.10.2021 | 5 | 7 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Za., 09.10.2021 | 6 | 7 |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 25 | 34 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 22.12.2019 | 50 | 54 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 6 | 6 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Enkel | Zo., 22.12.2019 | 5 | 9 |
Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 26.01.2019 | 23 | 25 |
Challenger | De Boemel - Mierlo | Amateur | Za., 26.01.2019 | 12 | 13 |
2018 | |||||
Zeelst Open Dubbel | Veldhoven | Open Dubbel | Za., 22.09.2018 | 9 | 14 |
2017-2018 | |||||
1e TBNL Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 23.09.2017 | 20 | 23 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 28 | 24 |
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 07.01.2017 | 5 | 16 |
Challenger Prinsenbeek | Pallieter Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 10.09.2016 | 3 | 24 |
Masters Amsterdam | Amsterdam | Open | Za., 02.01.2016 | 17 | 62 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
TVC Marmabar | TBNL Competitie |
2022-2023 | |
TVC Marmabar | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
Marma bar | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Marma bar | TBNL Tweede Klasse |
2017-2018 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Marma bar | TBNL Tweede Klasse |
2016-2017 | |
Allemanscafe | SBN Eerste klasse |
Marma bar | TBN |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Kroon, Rene
't Spitje |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Kornips, Frans
WvO Ton |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verlies |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Verhoeven, Bart
OJA Dzyan |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Smetsers, Wim
't Spitje |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Neerven, van, Jeroen
't Spitje |
Winst |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Verlies |
19.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Coolen, Tahnee
OJA Lokaal |
Winst |
21.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Vromen, Dzyan
OJA Dzyan |
Winst |
14.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Fleuren, Tom
Mancave De Kweker! |
Verlies |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Mulder, Niels
VTV |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Smetsers, Wim
't Spitje |
Winst |
24.02.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Claessens, Geert
Vertierke |
Winst |
10.02.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Overmars, John
Mancave De Kweker! |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Mortel, van de, Harry
Halfweg |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Verschuuren, Huub
OJA Lokaal |
Winst |
22.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Donkers, Jan
OJA Dzyan |
Winst |
04.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Mulder, Niels
VTV |
Verlies |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Spierings, Arnando
't Spitje |
Verlies |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Baggermans, Dirk
Vertierke |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Kessels, Ralph
Halfweg |
Winst |
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2 |
Verlies |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2 |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Berne,van, Pierre
OJA Koen |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Abbasi, Mehdi
VTV |
Winst |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Overmars, John
De Boesjer |
Winst |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Fleuren, Tom
De Boesjer |
Winst |
03.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Fleuren, Tom
De Boesjer |
Winst |
03.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Overmars, John
De Boesjer |
Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Moors, Mike | Schijndel, van, Thijs | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 6. Ronde Voorronde |
Moors, Mike | Franssen, Fer | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 5. Ronde Voorronde |
Moors, Mike | Westerbeek van Eerten, Maurits | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 4. Ronde Voorronde |
Moors, Mike | Jansen, Danny | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 2. Ronde Voorronde |
Moors, Mike | Jongen, Kay | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 1. Ronde Voorronde |
Moors, Mike | Krop, Jeffrey | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Kwart finale Hoofdronde |
Moors, Mike | Graaf, de, Sjon | Verlies |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Verlies |
13.12.2019 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Neerven, van, Jeroen
De Boemel |
Winst |
22.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Wijnen, Tim
TSH |
Winst |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 1. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Haver, Marc
VTV |
Winst |
14.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Keunen, Leroy
OJA Dzyan |
Winst |
25.10.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2 |
Verlies |
31.05.2019 TBNL Tweede Klasse 17. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Fleuren, Tom
De Boesjer |
Winst |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Moors, Mike
Marma bar |
Broek, van de, Harm
OJA Pierre |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Verlies |
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Kessels, Ralph
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Overmars, John
/ Willems, Roger Mancave De Kweker |
Verlies |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker |
Verlies |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Peeters, Roy
/ Willems, Roger Mancave De Kweker |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Brouwer, de, Koen
/ Verhoeven, Bart OJA Dzyan |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verhoeven, Bart
/ Zoggel, van, Daniel OJA Dzyan |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Zoggel, van, Daniel
/ Vromen, Dzyan OJA Dzyan |
Verlies |
08.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
van Deursen, Yannick
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
29.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Donkers, Jan
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
29.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Donkers, Jan
/ Kessel, van, Ties OJA Koen |
Verlies |
29.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verhoeven, Koen
/ Kessel, van, Ties OJA Koen |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Moors, Mike
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
De Kuster, Ton
/ Zhang, Tjing WvO Ton |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Zhang, Tjing
/ van Heeswijk, Lorens WvO Ton |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Moors, Mike
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Vromen, Dzyan
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Winst |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Moors, Mike
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Veijfeijken, van, Rob
/ Zoggel, van, Daniel OJA Dzyan |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Verlies |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Weijer, van de, Richard
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Adhien, Brian
/ van Heeswijk, Gido Willem van Oranje |
Verlies |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Verlies |
19.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verschuuren, Huub
/ Renwarin, Isaac OJA Lokaal |
Winst |
19.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac OJA Lokaal |
Winst |
21.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Moors, Mike
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Brouwer, de, Koen
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Dzyan |
Winst |
21.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Berne,van, Pierre
/ Donkers, Jan OJA Dzyan |
Winst |
14.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Fleuren, Tom
/ Overmars, John Mancave De Kweker! |
Winst |
14.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Willems, Jos
/ Fleuren, Tom Mancave De Kweker! |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verhoeven, Bart
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verhoeven, Koen
/ Bergkamp, Gijs OJA Koen |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Koonings, Jeroen
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Moors, Mike
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Aben, Jelle
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Moors, Mike
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
van de Koelen, Roy
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
24.02.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Moors, Mike
/ Arts, Paul TVC Marmabar |
Claessens, Geert
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
24.02.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Moors, Mike
/ Weijer, van de, Richard TVC Marmabar |
Baggermans, Dirk
/ Bree, van, Rob Vertierke |
Winst |
10.02.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Willems, Roger
/ Overmars, John Mancave De Kweker! |
Winst |
10.02.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Overmars, John
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Troisfontaine, Roy
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
De Kuster, Ton
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verlies |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Vissers, Erik
/ De Kuster, Ton Willem van Oranje |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Coolen, Tahnee
/ Renwarin, Isaac OJA Lokaal |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris OJA Lokaal |
Winst |
22.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Veijfeijken, van, Rob
/ Berne,van, Pierre OJA Dzyan |
Winst |
22.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Vromen, Dzyan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
25.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Bergkamp, Gijs
/ Koonings, Jeroen OJA Koen |
Winst |
25.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Moors, Mike
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Bergkamp, Gijs
/ Verhoeven, Bart OJA Koen |
Winst |
25.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Moors, Mike
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Verhoeven, Bart
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
04.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Aben, Jelle
/ Mulder, Niels VTV |
Winst |
04.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Arts, Paul
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
van de Koelen, Roy
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Baggermans, Dirk
/ Vriens, Laurens Vertierke |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Arts, Paul
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Mansvelder, Marijn
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Moors, Mike
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Moors, Mike
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Winst |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 Kwart finale Hoofdronde |
Joosten, Harry / Moors, Mike | Vaessen, Peter / Franssen, Jo | Verlies |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 Kwart finale Hoofdronde |
Moors, Mike / Joosten, Harry | Slegers, Luvic / Gobbels, Rob | Verlies |
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Wijdeven, Gijs
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 2 |
Winst |
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Moors, Mike
/ Weijer, van de, Richard Marma bar |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Verlies |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Verlies |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike Marma bar |
Donkers, Jan
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Moors, Mike
/ Horen, van, Jack Marma bar |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Brouwer, de, Koen OJA Koen |
Verlies |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Moors, Mike
/ van der Velden, Frank Marma bar |
Mulder, Niels
/ Abbasi, Mehdi VTV |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Abbasi, Mehdi
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Horen, van, Erik
/ Moors, Mike Marma bar |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy De Boesjer |
Verlies |
03.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike Marma bar |
Peeters, Roy
/ Willems, Roger De Boesjer |
Verlies |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Haesen, Ronald
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Haesen, Ronald
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Horen, van, Erik
/ Moors, Mike Marma bar |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Zestiende finale Hoofdronde |
Moors, Mike / Joosten, Harry | Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 5. Ronde Voorronde |
Moors, Mike / Joosten, Harry | Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 4. Ronde Voorronde |
Moors, Mike / Joosten, Harry | Starren, Amber / Wijers-Sauren, Mechtilde | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 3. Ronde Voorronde |
Moors, Mike / Joosten, Harry | Westerbeek van Eerten, Maurits / Karadavut, Bulent | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 1. Ronde Voorronde |
Moors, Mike / Joosten, Harry | Meisters, Horst / Senden, Piet | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Kwart finale Hoofdronde |
Moors, Mike / Joosten, Harry | Slegers, Luvic / Goffin, Jos | Verlies |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verlies |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verlies |
13.12.2019 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Moors, Mike
/ Joosten, Harry Marma bar |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene De Boemel |
Winst |
13.12.2019 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando De Boemel |
Winst |
22.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Alhamdani, Khalid
/ Wijnen, Tim TSH |
Winst |
22.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Wijnen, Tim
/ van Gestel, Anja TSH |
Winst |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 1. Speeldag |
Moors, Mike
/ Horen, van, Jack Marma bar |
van de Koelen, Roy
/ Haver, Marc VTV |
Verlies |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 1. Speeldag |
Moors, Mike
/ Horen, van, Erik Marma bar |
Mulder, Niels
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
14.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Moors, Mike
/ Joosten, Harry Marma bar |
Vromen, Dzyan
/ Keunen, Leroy OJA Dzyan |
Winst |
14.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Moors, Mike
/ Weijer, van de, Richard Marma bar |
Barten, Eric
/ Vromen, Dzyan OJA Dzyan |
Verlies |
25.10.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Winst |
25.10.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Horen, van, Erik
/ Moors, Mike Marma bar |
Bergkamp, Gijs
/ Donkers, Jan OJA Koen |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Donkers, Jan
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Koen |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Konings, Kal
/ Bergkamp, Gijs OJA Koen |
Winst |
31.05.2019 TBNL Tweede Klasse 17. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Wijlick, van, Sjeer
/ Bol, Yey De Boesjer |
Winst |
31.05.2019 TBNL Tweede Klasse 17. Speeldag |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Bol, Yey
/ Wijlick, van, Sjeer De Boesjer |
Winst |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Moors, Mike
/ Horen, van, Erik Marma bar |
Berne,van, Pierre
/ Loo, van der, Cai OJA Pierre |
Winst |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Broek, van de, Harm
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Pierre |
Winst |
12.04.2019 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Horen, van, Erik
/ Moors, Mike Marma bar |
Haesen, Ronald
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |