Speler > Jamin, Dennis |
---|
Jamin, Dennis |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65538 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | 2e/3e Klasse | Vr., 15.04.2022 | 1 | 3 |
2019-2020 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 2e Klasse | Vr., 29.11.2019 | 2 | 2 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
Da Capo 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Da Capo 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Da Capo 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
De Capucijn 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
De Capucijn 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Randstad | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Notenbalk 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Erkens, Hub
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bartels, Danny
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bakker, Sjaak
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Meerakker van de, Wim
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Jamin, Dennis Boskai 2 |
Eerens, Patrick
/ Walthouwer, Sascha De Komiek 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Vandrey, Bernd
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Senden, Dave
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Winst |
30.12.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Mulken van, David
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Jamin, Dennis Boskai 2 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Vroomen, Jan
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Wijhe van, Jules
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah Da Capo 2 |
Czako, Gabor
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Lejeune, Marco
/ Jamin, Dennis Da Capo 2 |
Delft van, Bram
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Pikero, Aco Da Capo 2 |
Amerongen jr, Albert
/ Mulders, Peter D'r Bok 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Pikero, Aco
/ Jamin, Dennis Da Capo 2 |
Cortjaens, Marlene
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Pikero, Aco Da Capo 2 |
Peeters, Ruud
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Vrancken, Jordi Da Capo 2 |
Ollargiu, Miranda
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Hermans, Christopher
/ Jamin, Dennis Da Capo 2 |
Driessen, Giel
/ Hitters, Chris Amicitia 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 4 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Czako, Gabor
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Hermans, Christopher
/ Jamin, Dennis Da Capo 2 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah Da Capo 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Lejeune, Marco Da Capo 2 |
Leenders, Samantha
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Poelmans, John
/ Hassing, Jan Amicitia 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Zenden, Timo
/ Vanweersch, Dominique D'r Koffereck 2 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Czako, Gabor
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Zanders, Peter
/ Bakker-De Bruin, Paula D'r Bok 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Eerens, Michel
/ Tijssens, Tom Da Capo 2 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Wolters, Roel
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Mounadi, Salah
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Mounadi, Salah
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Mounadi, Salah
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Mounadi, Salah
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Vilters, Lars
/ Bindels, Piet Scherp Vor 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Czako, Andras
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Zenden, Timo
/ Dreessen, Nick D'r Koffereck 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Mounadi, Salah
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Pereboom, Herman
/ Coenen, Youri Borgharen 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Statucki, Roy
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Roede, Bart
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Coumans, Johan
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
29.12.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Wetzels, Pascal
/ Franken, Mitch De Bekker 4 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Dierks, Fabienne
/ Schutt, Janine Oude Heide 3 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Goessens, Anita
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Leise, Wiel
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Manders, Kai De Capucijn 3 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Kalsbeek, Antoine
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Partouns, Mitchell
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Ghijsen, Jean
/ Janssen, Jack Star Club 2 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Brans-Brabant, Mike
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
05.05.2017 1e Klasse 18. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Kurvers, Raymond
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ leclaire, deshny Randstad |
Visser de, Ton
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Verlies |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ leclaire, deshny Randstad |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Lämke |
Gelijkspel |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Partouns, Mitchell Randstad |
Cholly, Alex
/ Vrancken, Guy Da Capo |
Verlies |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Partouns, Mitchell Randstad |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys |
Winst |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah Randstad |
Smeets, Leon
/ Kraft, Richard De Pitsers |
Verlies |
13.01.2017 1e Klasse 10. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Lion, Mitchel Randstad |
Kerckhoffs, Niels
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Winst |
16.12.2016 1e Klasse 9. Speeldag |
Mounadi, Salah
/ Jamin, Dennis Randstad |
Strikker, Maurice
/ Tokaya, Eddy De Bekker 3 |
Verlies |
25.11.2016 1e Klasse 6. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Hermans, Jos
/ Hermans, Angelo 't Lämke |
Verlies |
18.11.2016 1e Klasse 8. Speeldag |
Mounadi, Kel
/ Jamin, Dennis Randstad |
Schaft van de, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
11.11.2016 1e Klasse 7. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ leclaire, deshny Randstad |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Verlies |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles |
Verlies |
21.10.2016 1e Klasse 5. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Devens, Ralph Randstad |
Coelen van de, Math
/ Vrancken, Guy Da Capo |
Verlies |
14.10.2016 1e Klasse 4. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Devens, Ralph Randstad |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys |
Gelijkspel |
09.09.2016 1e Klasse 1. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland Dat Boys |
Winst |