Speler > Monsuwe, Hans |
---|
Monsuwe, Hans |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Galouppe |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 50731 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
2013-2014 | ||
Open | 60 | 289 |
Pro | 63 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 53 | 174 |
Pro | 40 | 79 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 22 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 60 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 22 | 91 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 1 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 5 | 33 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 9 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 29.03.2013 | 7 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
't Tepke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Gen Berg | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Gen Berg | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
Gen Berg 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
Gen Berg | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
Gen Berg | Ere klasse |
2009-2010 | |
Gen Berg | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.05.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Gelijkspel |
10.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Winst |
03.05.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Theeuwen, Marvin
/ Theeuwen, Jelle Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Gelijkspel |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Hendriks, Hub
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Gelijkspel |
10.11.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Koch, Manfred
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Monsuwe, Hans
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Hollanders, Jo
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
09.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Heuser, Tobias
/ Nendels, Cornel Fratelli 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Monsuwe, Hans
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Bergman, Bert
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Meer van der, Wil
/ Nendels, Cornel Fratelli 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Winst |
23.12.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Gelijkspel |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Klunder, Roger
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Doorn van, Hai
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Brouwers, Bjorn
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Senden, Dave
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
07.04.2017 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Steyns, Ralf
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Haurissa, Emrys
/ Aussems, Emiel Proosd |
Winst |
24.03.2017 ZOH Beker 4. Ronde |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl |
Winst |
17.03.2017 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger Op de Bosch |
Winst |
10.03.2017 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Winst |
17.02.2017 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Weijer van de, Hans
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Winst |
10.02.2017 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Kortenray, Hubert
/ Moonen, Mike Da Capo |
Verlies |
03.02.2017 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy 't Trefpunt 1 |
Verlies |
20.01.2017 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Stitzinger-Janssen, Resy
/ Stitzinger, Frank De Kokerel |
Winst |
13.01.2017 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Verlies |
06.01.2017 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Huntjens, May
/ Mertens, Ralf D'r Dikke Sjtee |
Winst |
16.12.2016 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney D'r Bok 1 |
Winst |
02.12.2016 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Steyns, Ralf D'r Prick 1 |
Degens, Jan
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 1 |
Verlies |
25.11.2016 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Winst |
18.11.2016 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Decker, Jordy
/ Marquaire, Bas Proosd |
Winst |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Monsuwe, Hans
/ Gortges, Manfred D'r Prick 1 |
Theunissen, Huub
/ Atol, Rob Beat Boys |
Winst |
14.10.2016 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Lejeune, John
/ Walthouwer, Sascha Op de Bosch |
Winst |
07.10.2016 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan |
Winst |
30.09.2016 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Winst |
23.09.2016 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo |
Winst |
16.09.2016 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy 't Trefpunt 1 |
Winst |
09.09.2016 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Hooren van, Paul
/ Stulting, Rob De Kokerel |
Winst |
02.09.2016 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Steyns, Ralf
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Beniers, Gino
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Gelijkspel |
03.06.2016 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Bartels, Danny
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
27.05.2016 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Bergenhuizen, Charles
/ Stulting, Rob De Kokerel |
Winst |
20.05.2016 ZOH Beker Kwart finale |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy Allure Vols |
Verlies |
13.05.2016 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Eykenboom, Ron
/ Prins, Rene 't Trefpunt 1 |
Winst |
06.05.2016 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Winst |
29.04.2016 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Vanhingel, Herman
/ Vanhingel, Dominic Da Capo 1 |
Winst |
22.04.2016 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Jansen, Joey
/ Bartels, Sydney D'r Bok 1 |
Verlies |
08.04.2016 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Bergenhuizen, Charles
/ Dirix, Math De Kokerel |
Winst |
01.04.2016 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Mullenders, Maurice
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit '62 1 |
Winst |
18.03.2016 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Hendriks, Jos
/ Beuken, John D'r Dikke Sjtee |
Verlies |
11.03.2016 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy 't Trefpunt 1 |
Winst |
04.03.2016 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo The Spot |
Winst |
26.02.2016 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
19.02.2016 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Wiebe, Raymond
/ Decker, Jordy Proosd |
Winst |
12.02.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Reumerman, Manuel
/ Habets, John Fauquemont |
Winst |
29.01.2016 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Bartholome, Thom
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Winst |
22.01.2016 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Gelijkspel |
15.01.2016 ZOH Beker Hoofdklasse Finale |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Mertens, Ralf
/ Souren, Hasso D'r Dikke Sjtee |
Winst |
08.01.2016 ZOH Beker Hoofdklasse Halve finale |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit '62 1 |
Winst |
11.12.2015 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Vermeer, Albert
/ Raets, Leo The Spot |
Winst |
04.12.2015 ZOH Beker Hoofdklasse 2. Ronde |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Paulissen, Jos
/ Prickaerts, Niels De Kokerel |
Winst |
20.11.2015 ZOH Beker Hoofdklasse 1. Ronde |
Steyns, Ralf
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Vanhingel, Herman
/ Vanhingel, Dominic Da Capo 1 |
Winst |
13.11.2015 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
06.11.2015 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Vincken, Timothy
/ Ubags, Gino D'r Bok 1 |
Winst |
23.10.2015 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Wenders, Dennis Blauw Wit '62 1 |
Verlies |
16.10.2015 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Schmitz, Wiel
/ Bisscheroux, Jos D'r Dikke Sjtee |
Winst |
09.10.2015 ZOH Beker 1. Ronde |
Gortges, Manfred
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock |
Winst |
02.10.2015 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Moonen, Jordy
/ Locorotondo, Franco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
18.09.2015 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Kesselaer, Huub
/ Aretz, Leo Oude Heide 1 |
Winst |
11.09.2015 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Decker, Jordy
/ Aussems, Gino Proosd |
Winst |
04.09.2015 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Peerboom, Roy
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
01.05.2015 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Gen Berg |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Winst |
17.04.2015 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Gen Berg |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Winst |