Speler > Koussen, Rene |
---|
Koussen, Rene |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
A Jen Kirch |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53600 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 32 | 187 |
2015-2016 | ||
Open | 110 | 155 |
Pro | 37 | 64 |
2014-2015 | ||
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 7 | 152 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 9 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | 1e klasse | Vr., 29.03.2024 | 1 | 11 | |
2017-2018 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 08.12.2017 | 1 | 3 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 6 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 30.12.2016 | 4 | 11 |
Bondskoppeltoernooi ZOH | Trim Bourgogne | Overgangsklasse | Za., 12.11.2016 | 5 | 6 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 31 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 33 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 23 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 73 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 1 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 9 | 91 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
A Jen Kirch 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
A Jen Kirch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
D'r Springbron 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
D'r Springbron 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
D'r Springbron 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Springbron 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
D'r Springbron 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
D'r Springbron 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Dr Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
Dr Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
Dr Prick 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Dr Prick 2 | ZOH Hoofdklasse |
Dr Prick 3 | ZOH 2A |
Dr Prick 4 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
07.06.2024 ZOH 1e Klasse Finale |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Winst |
07.06.2024 ZOH 1e Klasse Finale |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Wagenveld van, Kevin
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
03.05.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Stevens, Ralph / Koussen, Rene | Biermans, Yves / Hanssen, Rick | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Stevens, Ralph / Koussen, Rene | Seetsen, Menno / Abels, Twan | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Stevens, Ralph / Koussen, Rene | Barelds, Johan / Royen, Mattie | Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Wings, Paul
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Ronda, Michael
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Gerets, Christian
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Stulting, Rob
/ Nuiten, Maikel De Kokerel 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Wijnants, Patrick
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Fransen, Antwan
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Gerets, Christian
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Roufs, Sarik
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Willems, Sander
/ Cerfontaine, Roel 't Weverke 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Hennekens, Dion
/ Hendriks, Krit 't Weverke 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Jacobs, Kars
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Vermeer, Albert
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Stevens, Ralph A Jen Kirch 1 |
Konings, Richard
/ Vromen, Tim Fratelli 2 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Koussen, Rene
/ Stevens, Ralph A Jen Kirch 1 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Ghijsen, Jean
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Mulders, Peter
/ Krans, John Dingus 2 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verdonschot, Danny
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Ortmans, Stan
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Reitz, Renaldo
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Fleuren, Tim
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Geurts, May
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Theunissen, Huub
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Maes, Nathan
/ Voorst van, Jo Dingus 2 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Jansen, Danny
/ Loonen, Roel Heukske 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Weller, Mike
/ Brink, ten, Peter De Sjmied 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Conjour, Thei
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Gelijkspel |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Gelijkspel |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
08.03.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Dohmen, Herman
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Dohmen, Herman
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Herk van, Theo
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Dohmen, Herman
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Schmeetz, Niki
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Dohmen, Herman
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Meessen, Robert
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Jacquemont, Jos
/ Breemen, Tony Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Hanssen, Peter
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Hermans, Angelo
/ Brands, Mattie 't Lämke 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Bosch, Edwin
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Crombach, Jeroen
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Verlies |