Speler > Camp op den, Shem |
---|
Camp op den, Shem |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Verenigingen: |
't Heukske De Spechvogels |
Organisatie: |
SBZL Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1693 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 9 | 38 |
Open dubbel | 14 | 87 |
2023 | ||
Open dubbel | 6 | 160 |
2022 | ||
Heren dubbel | 35 | 82 |
Open enkel | 15 | 37 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 20 | 96 |
Heren classic | 16 | 74 |
Heren enkel | 11 | 33 |
2019 | ||
Heren dubbel | 16 | 121 |
2018 | ||
Heren dubbel | 58 | 115 |
2017-2018 | ||
Heren classic | 9 | 31 |
ZOH Bokaal | 59 | 147 |
2016-2017 | ||
Heren | 65 | 118 |
NTVB Challenger Ranking | 44 | 53 |
Heren classic | 174 | 187 |
2015-2016 | ||
Open | 17 | 155 |
Pro | 37 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Pro | 56 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 102 | 289 |
Pro | 20 | 152 |
Semi-Pro | 14 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 30 | 174 |
Pro | 26 | 79 |
2011-2012 | ||
Open | 28 | 196 |
Pro | 14 | 85 |
2010-2011 | ||
Open | 40 | 88 |
Pro | 7 | 47 |
2009-2010 | ||
Open | 20 | 180 |
Pro | 7 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 25.05.2024 | 3 | 18 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.05.2024 | 3 | 22 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 20.04.2024 | 5 | 14 |
tbnl challenger | Cues & Darts Tilburg | open dubbel | Za., 30.03.2024 | 9 | 39 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 27.01.2024 | 15 | 30 |
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.11.2023 | 10 | 33 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 07.10.2023 | 17 | 33 |
NK 2023 | Open Dubbel | Za., 23.09.2023 | 2 | 36 | |
NK 2023 | Open Enkel | Zo., 24.09.2023 | 16 | 32 | |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.09.2023 | 2 | 31 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 25 | 47 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 21 | 41 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 8 | 42 |
2022 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Open Dubbel | Za., 24.09.2022 | 19 | 35 |
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Open Enkel | Zo., 25.09.2022 | 25 | 29 |
Tilburg Open Singles | Cues & Darts Tilburg | open enkel | Za., 13.08.2022 | 4 | 26 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 16.07.2022 | 21 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 14.05.2022 | 19 | 28 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 05.03.2022 | 10 | 34 |
2020-2021 | |||||
Spaubeek Open Doubles | MFC Spaubeek | Open Dubbel | Za., 20.11.2021 | 5 | 9 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Classic | Za., 09.10.2021 | 10 | 25 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 09.10.2021 | 5 | 26 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 10.10.2021 | 10 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 25.09.2021 | 27 | 46 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 17.07.2021 | 36 | 45 |
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 | Café 't Raodhoes | Open Dubbel | Zo., 01.03.2020 | 12 | 17 |
TBNL Challenger Open Dubbel | Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.02.2020 | 8 | 29 |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 9 | 34 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 22.12.2019 | 20 | 54 |
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 21.12.2019 | 12 | 44 |
Challenger Tour - 6 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 23.11.2019 | 2 | 7 |
Challenger Tour - 5 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.11.2019 | 13 | 18 |
Challenger Tour - 4 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 28.09.2019 | 15 | 22 |
Multi Table | de Bekker | Open Dubbel | Vr., 31.05.2019 | 5 | 16 |
Challenger Tour - 3 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 28.04.2019 | 8 | 18 |
SBZL Monster-DYP | MFC 't Raodhoes Spaubeek | Monster DYP | Za., 13.04.2019 | 11 | 15 |
Challenger Tour - 2 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 17.03.2019 | 9 | 9 |
Challenger Tour - 1 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 19.01.2019 | 4 | 10 |
2018 | |||||
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 1.. Open Dubbel | Za., 08.12.2018 | 26 | 30 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 3. Open Enkel | Za., 08.12.2018 | 17 | 26 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 6. Classic | Zo., 09.12.2018 | 4 | 13 |
Zeelst Open Dubbel | Veldhoven | Open Dubbel | Za., 22.09.2018 | 5 | 14 |
MultiTable de Bekker | Café de Bekker | Open Dubbel | Za., 07.04.2018 | 15 | 19 |
Open Dubbel | Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 24.02.2018 | 5 | 16 |
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 5 | 18 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 4 | 24 |
1e NTVB challenger | De Bekker - Stein | Open | Vr., 14.10.2016 | 11 | 12 |
1e NTVB challenger | De Bekker - Stein | Amateur | Vr., 14.10.2016 | 3 | 4 |
Masters Amsterdam | Amsterdam | Open | Za., 02.01.2016 | 17 | 62 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 35 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 23 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 2 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 5 | 32 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 16 |
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 22 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 19 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 1 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 32 | 91 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 33 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 62 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 1 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 24 | 46 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 29.03.2013 | 13 | 17 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 23.03.2013 | 5 | 16 |
White horse | Eijsden | Pro | Za., 23.03.2013 | 4 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 5 | 16 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Open dubbel | Za., 22.09.2012 | 9 | 16 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Pro | Za., 22.09.2012 | 5 | 7 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 06.04.2012 | 9 | 32 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 06.04.2012 | 4 | 16 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 5 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 24.03.2012 | 5 | 12 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 17 | 24 |
White horse | Eijsden | Pro dubbel | Za., 17.03.2012 | 3 | 10 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 17 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 5 | 24 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 21 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 16.04.2011 | 9 | 16 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 16.04.2011 | 2 | 7 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 8 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 3 | 19 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 27 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 10 | 17 |
Dutch Masters | Eersel | Open dubbel | Zo., 28.06.2009 | 17 | 75 |
2007-2008 | |||||
Preveso | Huls | Open dubbel | Zo., 11.03.2007 | 7 | 33 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
De Spechvogels | SBZL |
2023 | |
Spechvogels | NTL FINALE RONDES, NTL PLAATS 5 - 8, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
Heukske 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
De Spechvogels | SBZL |
2022 | |
MWDBO | NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES |
2021-2022 | |
Masters of Puppets | TBNL Eerste Klasse |
Heukske 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
De Spechvogels | SBZL |
2020-2021 | |
Heukske 1 | ZOH Hoofdklasse |
Raodhoes Warriors | SBZL |
2019-2020 | |
Masters of Puppets | TBNL Eerste Klasse |
't Heukske 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Raodhoes Warriors | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
Raodhoes Warriors | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1 |
Masters of Puppets | TBNL Eerste Klasse |
't Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Raodhoes Warriors | N.T.L |
Masters of Puppets | TBNL Eerste Klasse |
't Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
Bekker 7 | Zomercompetitie 2016 Poule A |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Beker |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
2012-2013 | |
De Bekker 2 | Ereklasse, Beker |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 1 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Bekker 2 | Topklasse B |
2010-2011 | |
De Bekker 2 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Bekker 2 | Overgangs klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Camp op den, Shem
De Spechvogels |
Czako, Gabor
Carboon |
Winst |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Camp op den, Shem
De Spechvogels |
Meurmans, Johnnie
Team Limburg |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Camp op den, Shem
Spechvogels |
Pröpper, Jochen
TacaTaca Groningen |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Camp op den, Shem
Spechvogels |
Rausch, Johanna
Boofken Rotterdam |
Gelijkspel |
24.09.2023 NK 2023 Achtste finale Hoofdronde |
Camp op den, Shem | Eerens, Mitch | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 6. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem | Krop, Jeffrey | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem | Schijndel, van, Thijs | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem | Hanssen, Rick | Verlies |
13.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Camp op den, Shem
De Spechvogels |
Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio |
Verlies |
30.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Camp op den, Shem
De Spechvogels |
Vastmans, Bart
Team Limburg |
Verlies |
15.06.2023 SBZL 16. Speeldag |
Camp op den, Shem
De Spechvogels |
Boeckmans, Maxime
The Belgian Challengers I |
Verlies |
18.05.2023 SBZL 3. Speeldag |
Camp op den, Shem
De Spechvogels |
Czako, Viktor
Carboon |
Winst |
04.05.2023 SBZL 13. Speeldag |
Camp op den, Shem
De Spechvogels |
Hanssen, Rick
Ricky's Pub |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles Plaats 3 Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Kleinveldus, Danny / van der Plas, Martin | Winst |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Jongen, Bas / Graaf, de, Wesley | Verlies |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 7. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Jongen, Bas / Graaf, de, Wesley | Verlies |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Kleinveldus, Danny / van der Plas, Martin | Winst |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric | Winst |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Krijgsman, Rens / van Heeswijk, Gido | Winst |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Miranda, Lenne / Noben, Jarne | Winst |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Starren, Elroy / Koerts, Jakub | Verlies |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Bardoul, Davy / Bardoul, Peter | Winst |
03.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus Ricky's Pub 2 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Puts, Dennis
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Winst |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Winst |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
03.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Kleinveldus, Danny De Spechvogels |
Hanssen, Rick
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
03.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Kleinveldus, Danny
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Braek in de, Remi
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
03.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Kleinveldus, Danny De Spechvogels |
Hanssen, Rick
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
30.03.2024 tbnl challenger Achtste finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Dijk van, Jeroen / Winters, Sander | Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger 5. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger 4. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 3. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | van Heeswijk, Gido / Krijgsman, Rens | Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Heidendaal, Ger
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
22.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Moonen, Bjorn De Spechvogels |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
22.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Moonen, Bjorn De Spechvogels |
Dijk van, Steven
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
22.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Kleinveldus, Danny De Spechvogels |
Czako, Gabor
/ Dijk van, Steven Carboon |
Verlies |
08.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Moonen, Bjorn De Spechvogels |
Huybrechts, Wendy
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
08.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Kleinveldus, Danny De Spechvogels |
Mertens, Jordy
/ Roekens, Lucien De Choufkes |
Winst |
08.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Mertens, Jordy
/ Huybrechts, Wendy De Choufkes |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Ruyters, Kim
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Bergman, Pieter
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Hoffmann, Markus
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Pipeleers, Johan
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Gobbels, Rob
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Pipeleers, Johan
/ Meurmans, Johnnie Team Limburg |
Winst |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Klunder, Roger
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
14.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Verlies |
14.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
14.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Gelissen, Michelle
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Gelissen, Michelle
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Finale |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Czako, Andras
/ Coenen, Djanio Megalodon |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Finale |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Coenen, Djanio
/ Czako, Andras Megalodon |
Winst |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Halve finale |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Pröpper, Jochen
/ Numan, Wouter TacaTaca Groningen |
Winst |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Halve finale |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Spechvogels |
Ferdinandus, Alexander
/ Van Tilburg, stanley TacaTaca Groningen |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Spechvogels |
van der Plas, Martin
/ Eijndhoven, van, Eric Vintage |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Sijben, John
/ van der Plas, Martin Vintage |
Winst |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Megalodon |
Winst |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Spechvogels |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Visser, de, Joris Spechvogels |
Numan, Wouter
/ Loggers, Sander TacaTaca Groningen |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Coenen, Danilo
/ de Visscher, Kevin Boofken Rotterdam |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Hanssen, Rick
/ Meentz, Devin De Paardestal |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Coenen, Davy
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Bardoul, Davy Spechvogels |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Vintage |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Visser, de, Joris Spechvogels |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Senden, Piet
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Visser, de, Joris Spechvogels |
Leu, Gunnar
/ Nijmeijer, Lianne Club Foos |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Mathot, Niels
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Dijk van, Steven / Simons, Bart | Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Andelhofs, Joel / Boeckmans, Maxime | Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Maas, Danny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky Galouppe 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Finale Extra ronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Krijgsman, Rens / van der Plas, Martin | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Krijgsman, Rens / van der Plas, Martin | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Noben, Jarne / Miranda, Brenn | Winst |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Ubachs, Junior
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Winst |
23.09.2023 NK 2023 Finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Hermans, Twan / Dost, Mark | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 Halve finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Winters, Sander / Roodhorst, Emile | Winst |
23.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Lagrene, Pancho / Wilkes, Angelo | Winst |
23.09.2023 NK 2023 Achtste finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Winst |
23.09.2023 NK 2023 6. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Winst |
23.09.2023 NK 2023 5. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Starren, Elroy / Habets, Henk | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Dijk van, Steven / Czako, Gabor | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Czako, Gabor
/ Dijk van, Steven The Eagles 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Schillings, Jurgen
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Finale Hoofdronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Jongen, Kay / de Visscher, Kevin | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Hoofdronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Janssen, Luis / Baars, Bernd | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Janssen, Guido / Baars, Marius | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Goffin, Jos / Meisters, Horst | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | van der Plas, Bianca / Stoute, Tamara | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Chamuleau, Raoul / Jahr, Sebastian | Verlies |
13.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Bodden, Daniel
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Verlies |
13.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Bodden, Daniel
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Verlies |
30.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Winst |
30.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Gobbels, Rob
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Meurmans, Johnnie
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Winst |
15.06.2023 SBZL 16. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Coppez, Michael
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Winst |
15.06.2023 SBZL 16. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Boeckmans, Maxime
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Verlies |
18.05.2023 SBZL 3. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Gobbels, Noah De Spechvogels |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Winst |
18.05.2023 SBZL 3. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Hoffmann, Markus De Spechvogels |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon |
Verlies |