Teams > TBNL Competitie > OJA Koen | < Terug | Volgende > |
---|
OJA Koen |
Speler |
| |
| |
| | ||||||
| |
| |
| | ||||||
| |
| |
Informationen |
Vereniging: | OJA |
Organisatie: | TBN |
Type tafel: | Leonhart |
Thuis speeltijd: | Vrijdag ab 20:30 Uur |
Thuis: |
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel |
Aanspreekpunt: |
Koen Verhoeven Vertegenwoordiging: Pierre van Berne |
Wedstrijden TBNL Competitie |
Spieltag | Datum | Kontrahent | Plaats | Punkte | Resultaat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vr., 15.09.2023 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
21:7 | 7:0 | ||
2 |
Vr., 20.10.2023 20:30 Uitwedstrijd |
|
Barkeet Steenweg 18, 5707 C Helmond Leonhart |
12:13 | 3:4 | ||
3 |
Do., 02.11.2023 20:30 Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming) |
|
Mancave De Kweker! Kessel-Kessel Leonhart |
10:16 | 3:4 | ||
4 |
Vr., 27.10.2023 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
4:19 | 1:6 | ||
5 |
Vr., 10.11.2023 20:30 Uitwedstrijd |
|
Den Draai Blasiusstraat 2, Zeilberg-Deurne Leonhart |
18:10 | 5:2 | ||
6 |
Vr., 24.11.2023 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
21:4 | 7:0 | ||
7 |
Vr., 08.12.2023 20:30 Uitwedstrijd |
|
Halfweg Stationsweg 147, 5803AB Oostrum-Venray Leonhart |
5:18 | 1:6 | ||
8 |
Vr., 29.12.2023 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
12:15 | 3:4 | ||
9 |
Vr., 05.01.2024 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
16:15 | 4:3 | ||
10 |
Vr., 19.01.2024 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
4:21 | 0:7 | ||
11 |
Vr., 02.02.2024 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
14:11 | 4:3 | ||
12 |
Vr., 16.02.2024 20:30 Uitwedstrijd |
|
Willem van Oranje Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven |
11:17 | 2:5 | ||
13 |
Vr., 01.03.2024 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
11:15 | 3:4 | ||
14 |
Vr., 15.03.2024 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
19:12 | 5:2 | ||
15 |
Vr., 29.03.2024 20:30 Uitwedstrijd |
|
Willem van Oranje Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven Leonhart |
7:20 | 1:6 | ||
16 |
Vr., 12.04.2024 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
19:5 | 6:1 | ||
17 |
Vr., 26.04.2024 20:30 Uitwedstrijd |
|
D'n Hap Bernadettestraat 9, 5701 E Helmond Leonhart |
19:5 | 6:1 | ||
18 |
Vr., 10.05.2024 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
6:20 | 1:6 | ||
19 |
Vr., 24.05.2024 20:30 Uitwedstrijd |
|
Marma Bar Hoofdstraat 81, Liessel-Liessel Leonhart |
||||
20 |
Vr., 07.06.2024 20:30 Thuiswedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
||||
21 |
Vr., 21.06.2024 20:30 Uitwedstrijd |
|
Herberg De Zwaan Oudestraat 13, 5421 W Gemert-Noord Brabant Leonhart |
||||
22 |
Vr., 05.07.2024 20:30 Uitwedstrijd |
|
OJA Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel Leonhart |
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)… |