Speler > Lange, Klaus |
---|
Lange, Klaus |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
De Wolfjes |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54591 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
D'r Springbron 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
D'r Prick 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
D'r Prick 2 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Dr Prick | Zomercompetitie poule B |
Dr Prick 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
D'r Prick 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Dr Prick 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Dr Prick 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Dr Prick 1 | ZOH Hoofdklasse |
Dr Prick 3 | ZOH 2A |
Dr Prick 4 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Braakhuis, Marc
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Frusch, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Theunissen, Huub
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Roeleveld, Peter
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Pantus, Bart
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Mager, Bert
/ Vanhommerig, Marcel Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Aelmans, Ralf
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Wouters, Wim
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Bree van, Ton
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Kohnen, Roderique
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Frusch, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Hendriks, Hub
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Schmitz, Sven
/ Hanssen, Rick De Bekker 2 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Stams, Huub
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Otten, Thijs
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Wersch van, Hub
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Duckers, Marco
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Dijk van, Stephan
/ Vanderheyden, Frank Dingus 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Maas, Danny
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Maassen, Remco
/ Brouns, Jos D'r Springbron 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Houben, Ron
/ Ortmans, Stan De Poart 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Mortiaux, Peter
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Gelijkspel |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Bruijnen, Marco
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Smeets, Ludwig
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Brinkhoff, Luuk Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Broek van den, Jo
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Mols, Maureen
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Bouhamed, Karim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Leonard, Chris
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Schmeetz, Niki
/ Mortel van de, Bas 't Weverke 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Brans-Brabant, Steve
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Jansen, Ger
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Geurts, May
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Heinen, Raymond
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Vlecken, Kim
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Winst |
27.04.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Smeets, Ludwig
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Vlecken, Kim
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Vlecken, Kim
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Driessen, Giel
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Camps, Jordi
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Lange, Klaus
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Lange, Klaus
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Ruyters, Kim
/ Ruyters, Eelco Dingus 2 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Gelijkspel |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verhoeve, Nico
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |