Speler > Lahaye, Damond |
---|
Lahaye, Damond |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Ut Helke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 24811 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 24 | 155 |
Pro | 15 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 73 | 254 |
Pro | 56 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
Rookies | 11 | 71 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 19 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 33 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 23 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 16 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 5 | 32 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 4 | 16 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 57 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 41 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 19 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 5 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 7 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Rookie dubbel | Vr., 18.04.2014 | 2 | 9 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 46 | 91 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 27 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 33 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ut Helke 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Ut Helke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Ut Helke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
't Tonneke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
't Straotsje | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A, Beker, Beker overgangsklasse |
Dolomiet | Zomercompetitie poule A |
2013-2014 | |
Dolomiet | Zomercompetitie poule A |
Straotsje 1 | 1A, Beker, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B2 |
2012-2013 | |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Kokerel | Ere klasse |
Don Bosco 1 | 1B |
2009-2010 | |
Don Bosco 1 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Spijkers, John
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Monsuwe, Hans
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Derhaag, Thei
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Starren, Roland
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Haegmans, John
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Hermans, Harley
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Arts, Roger
/ Hermans, Jos 't Lämke 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Feher, Laszlo
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Saya, Refaja
/ Lahaye, Damond 't Tonneke |
Bongers, Robin
/ Thimister, Roy White Horse 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Tonneke |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Hollanders, Roland
/ Lahaye, Damond 't Tonneke |
Zeeuw de, Ger
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Beniers, Gino
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Bleus, Danny
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Beuken, John
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Kwart finale |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Schmitz, Sven
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Schoonens, Peter
/ Abrahams, Maurice De Sport 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Beniers, Gino 't Straotsje 1 |
Eykenboom, Ron
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
21.12.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Stitzinger, Louis
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Mullenders, Maurice
/ Wollgens, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Schmitz, Wiel
/ Wagenveld van, Kevin D'r Dikke Sjtee 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Bakker, Willy
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Maessen, Dennie
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Beniers, Gino
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Schenk, Ziggy
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Vroomen, Jan
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Prickaerts, Niels A Gen Baan 1 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Eykenboom, Ron
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Winst |
08.06.2018 ZOH Beker Finale |
Vanhingel, Herman
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Vanhingel, Herman
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Weijer van de, Hans
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Coenen, Lerau
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Royen, Mattie 't Straotsje 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Mey, Eric
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Thijssen, Hubert
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Gortges, Manfred
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Moonen, Mike
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Gelijkspel |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Beniers, Gino
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Koffereck 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Janssen, Danny
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Willems, Victor
/ Partouns, Harrie De Capucijn 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Eerens, Patrick
/ Wilders, Patrick Op de Bosch 1 |
Winst |
20.10.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Wenders, Dennis
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Prickaerts, Niels A Gen Baan 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Senden, Piet
/ Biermans, Yves De Hakkers 1 |
Gelijkspel |
01.09.2017 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Mertens, Ralf
/ Hartmans, Hub D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Moenen, Bianca
/ Moenen, Jose Op de Bosch |
Winst |
05.05.2017 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Verheijden, Yvo
/ Theeuwen, Cliff A Gen Baan |
Gelijkspel |
28.04.2017 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Derksen, Harry
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
07.04.2017 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo |
Verlies |
31.03.2017 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Fleuren, Hans
/ Prins, Rene 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
17.03.2017 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Hooren van, Paul
/ Stitzinger, Frank De Kokerel |
Winst |
10.03.2017 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Proosd |
Winst |
10.02.2017 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Holshuysen, Jo
/ Senden, Dave D'r Bok 1 |
Winst |
03.02.2017 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Winst |
20.01.2017 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Jus, Eddo
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Winst |
13.01.2017 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Winst |
16.12.2016 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Moenen, Jose
/ Moenen, Bianca Op de Bosch |
Winst |
09.12.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Winst |
25.11.2016 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
04.11.2016 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Fleuren, Hans
/ Prins, Rene 't Trefpunt 1 |
Verlies |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Lange, Klaus
/ Vreuls, Pascal D'r Springbron 2 |
Winst |
14.10.2016 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Stitzinger-Janssen, Resy
/ Dirix, Math De Kokerel |
Winst |
07.10.2016 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Bogaert van, Frans
/ Franssen, Roger Proosd |
Winst |
30.09.2016 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Beuken, John
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee |
Winst |