Speler > Meer van der, Wil |
---|
Meer van der, Wil |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 9011 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Pro | 83 | 123 |
Semi-Pro | 90 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 57 | 196 |
Pro | 40 | 85 |
Semi-Pro | 34 | 103 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 42 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 17 | 18 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 13 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 22 |
2013-2014 | |||||
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 5 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 9 | 11 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 6 | 42 |
2012-2013 | |||||
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 9 | 24 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro | Za., 14.04.2012 | 5 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 9 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Vr., 30.12.2011 | 4 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 17 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 5 | 21 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Fratelli 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 2 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
2014-2015 | |
De Rode Ridder 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker |
2013-2014 | |
The Eagles 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
De Rode Ridder 1 | Zomercompetitie poule A |
2012-2013 | |
The Eagles 1 | Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1 |
The Eagles | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 3 |
2011-2012 | |
The Eagles 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Millener Boys | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gielis, Chris
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Reiners, Sven
/ Koch, Manfred Heukske 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Ropers, Gene
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Mortiaux, Peter
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Dijk van, Steven
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Keularts, Peter
/ Bisscheroux, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Schmitz, Sven
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Gelijkspel |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Arts, Roger
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Meer van der, Wil
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Reiners, Sven
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Ropers, Gene
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Ricky's Pub 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Spijkers, John
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Packbeers, Wim
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Derhaag, Thei
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
07.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Vincken, Harry
/ Visser de, Ton In de Vrie 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Schoppink, Paul
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Spijkers, John
/ Vincken, Vincent In de Vrie 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Meer van der, Wil
/ Nendels, Cornel Fratelli 1 |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Feller, Richard
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Bergman, Pieter
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Hataney, Servio
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Fred Ut Helke 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Franiczek, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Franiczek, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Moenen, Jose
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Franiczek, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Ashley's Army 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Ashley's Army 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Nendels, Cornel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Nendels, Cornel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Knubben, Jefke
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Peters, Sonny
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Hataney, Servio
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Nendels, Cornel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Amrani, Achmed
/ Cruts, Roger De Sport 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Meer van der, Wil
/ Oirschot van, Wiel Fratelli 1 |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Dohmen, Coen
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Franiczek, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Peters, Sonny
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Michalski, Raymond
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Slegers, Luvic
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Peters, Sonny
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Ritzen, Harry
/ Voncken, Frans Smidter Boys 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dohmen, Coen
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
19.10.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Napoleon |
Winst |
03.03.2017 Ere Afdeling 14. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Dijk van, Ricky
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Verlies |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Gelissen, Michelle
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Gelijkspel |
27.01.2017 Ere Afdeling 12. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Biermans, Yves
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
20.01.2017 Ere Afdeling 11. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Geijselaers, Juul
/ Rouschop, Hans 't Heukske |
Gelijkspel |
13.01.2017 Ere Afdeling 10. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Pinxt, Patrick
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Verlies |
30.12.2016 Ere Afdeling 5. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Vaessen, Peter
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Verlies |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 1 |
Winst |
18.11.2016 Ere Afdeling 8. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Driessen, Roger
/ Houben, Ron De Poart |
Winst |
04.11.2016 Ere Afdeling 6. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles |
Gelijkspel |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Winst |
30.09.2016 Ere Afdeling 3. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
16.09.2016 Ere Afdeling 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Winst |
09.09.2016 Ere Afdeling 1. Speeldag |
Meer van der, Wil
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 2 |
Partouns, Cyriel
/ Kools, Alain Oost Eijsden |
Verlies |
15.04.2016 Ereklasse 18. Speeldag |
Otten, Thijs
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Boersma, Maurice De Hakkers |
Verlies |
18.03.2016 Ereklasse 17. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Stevens, Ralph
/ Pynoo, Brecht De Kroeg 1 |
Winst |
19.02.2016 Ereklasse 14. Speeldag |
Meer van der, Wil
/ Otten, Thijs De Bekker 2 |
Dohmen, Coen
/ Koch, Manfred De Bekker 3 |
Winst |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 4. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Meer van der, Wil de Bekker 2 |
Mounadi, Kel
/ De La Croix, Gerwin Randstad |
Winst |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 3. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Meer van der, Wil de Bekker 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles |
Winst |
06.11.2015 Ereklasse 7. Speeldag |
Otten, Thijs
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 1 |
Verlies |
16.10.2015 Ereklasse 5. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan DAT Boys 1 |
Winst |
08.05.2015 Ereklasse 21. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Vaessen, Peter
/ Stevens, Richard De Bekker 2 |
Verlies |
24.04.2015 Ereklasse 20. Speeldag |
Spijkers, John
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Weijer van de, Hans
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit '62 |
Verlies |
27.03.2015 Ereklasse 18. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Winst |
20.03.2015 Ereklasse 17. Speeldag |
Counen, Edo
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Beckers, Rodny
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Verlies |
28.02.2015 Time Out 3. Ronde Hoofdronde |
Laarschot van de, Rodney / Meer van der, Wil | Gobbels, Rob / Slegers, Luvic | Verlies |
28.02.2015 Time Out 2. Ronde Hoofdronde |
Laarschot van de, Rodney / Meer van der, Wil | Bleus, Danny / Eggen, Bert | Winst |
28.02.2015 Time Out 1. Ronde Hoofdronde |
Laarschot van de, Rodney / Meer van der, Wil | Biermans, Yves / Smits, Danny | Verlies |
28.02.2015 Time Out Zestiende finale Hoofdronde |
Laarschot van de, Rodney / Meer van der, Wil | Bakker, Lejo / Bartels, Sydney | Verlies |
20.02.2015 Challenge Cup poule B 3. Speeldag |
Spijkers, John
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Van Sint Feijth, Charon
/ Loo van, Andre De Kroeg 2 |
Winst |
06.02.2015 Ereklasse 14. Speeldag |
Counen, Edo
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Gelijkspel |
30.01.2015 Ereklasse 13. Speeldag |
Counen, Edo
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Beniers, Gino
/ Arts, Marcel DAT Boys 1 |
Verlies |
23.01.2015 Ereklasse 10. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Vaessen, Peter
/ Stevens, Richard De Bekker 2 |
Verlies |
16.01.2015 Ereklasse 12. Speeldag |
Spijkers, John
/ Meer van der, Wil De Rode Ridder 1 |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |