Speler > Cerfontaine, Roel |
---|
Cerfontaine, Roel |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
't Weverke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 70255 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 29 | 34 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 24.02.2024 | 12 | 18 |
2023 | |||||
Bondskoppeltoernooi | 2e Klasse | Vr., 17.11.2023 | 1 | 2 | |
2019-2020 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys | 2e Klasse | Vr., 27.12.2019 | 2 | 3 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Eurelings, Pascal
/ Cerfontaine, Roel 't Weverke 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Kesselaer, Huub A Jen Kirch 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Aretz, Frans
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Habets, John
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Nacken, Hub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Becker, Piet
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Gerrekens, Hub
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Simons, Veerle
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Meij, de, Francis
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Cerfontaine, Roel
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Jacobs, Kars
/ Dijk van, Stephan Dingus 2 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Willems, Sander
/ Cerfontaine, Roel 't Weverke 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Eurelings, Pascal
/ Cerfontaine, Roel 't Weverke 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
07.04.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Willems, Sander
/ Cerfontaine, Roel 't Weverke 1 |
Meij, de, Francis
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Huntjens, May
/ Theunissen, John Der Busch 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Bovens, Hennie
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Wijnants, Lou
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Jacobs, Ilja
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Haanen, Raymond
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Herberghs, Marco
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Willems, Sander
/ Cerfontaine, Roel 't Weverke 1 |
Caris, Paul
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Gelijkspel |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Driessen, Giel
/ Jacobs, Ilja Amicitia 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 2 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Hassing, Jan
/ Hitters, Chris Amicitia 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Senden, Leonie
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Montforts, Marc
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Cerfontaine, Roel
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Wouters, Rob
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 4 |
Winst |