Speler > Herberghs, Marco |
---|
Herberghs, Marco |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 9295 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
NTVB Challenger Ranking | 20 | 53 |
Heren classic | 93 | 187 |
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Semi-Pro | 70 | 146 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
4de NTVB challenger | The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven | Open | Vr., 17.03.2017 | 4 | 14 |
2014-2015 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 10 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 9 | 29 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Beat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Beat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Borgharen 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Beat Boys | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Beat Boys | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
Beat Boys 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
2013-2014 | |
Beat Boys 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
2012-2013 | |
Beat Boys 2 | 2A, Beker |
BeatBoys/Oldinn 2 | Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Beat Boys 2 | 1A |
Beat Boys/Old Inn 3 | 2A |
2010-2011 | |
Old inn 1 | 1A |
2009-2010 | |
Old inn 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Braken, Bert
/ Gerrekens, Hub De Smid 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Goritzer, Pascal
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Peters, Jan
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Debets, Marthe
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Dirix, Math
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Konings, Richard
/ Vromen, Tim Fratelli 2 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Geurts, May
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Gorissen, Patrick
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Voorst van, Jo
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Lemmens, Dave
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gilissen, Pascal
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Herberghs, Marco
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Smit, Marcel
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Conjour, William
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Seroo, Cindy
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Hartmann, Willy
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Fleuren, Tim
/ Bours, Senne Amicitia 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Offermans, Jo
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Gelijkspel |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Burgers, Roger
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Herk van, Theo
/ Goffin, Jos De Kroeg 2 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Vanhommerig, Marcel
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Bouhamed, Karim
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Buccella, Claudio
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Weide, van der, Martin
/ Peeters, Theo Der Busch 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Buss, Bernd
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Hollanders, Jo
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Dohmen, Herman
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Niels, John
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Goldmund, Jurgen
/ Karzick, Jurgen D'r Prick 2 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Stelmashchuk, Costya
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Borgharen 1 |
Vallinga, Maikel
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Wierts, Rick
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Wanders, Marcel
/ Franssen, Marco Star Club 2 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Borgharen 1 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Wolters, Ellen
/ Heuvel van den, Dave White Horse 2 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Leise, Wiel
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Borgharen 1 |
Leeuwen, van, Marcel
/ Bollerman, Ben D'r Bok 2 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Borgharen 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Coenen, Youri Borgharen 1 |
Kalsbeek, Antoine
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Brans-Brabant, Steve Borgharen 1 |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Winst |