Speler > Heidendaal, Ger |
---|
Heidendaal, Ger |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Galouppe |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 522 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Semi-Pro | 87 | 156 |
2009-2010 | ||
Open | 40 | 180 |
Pro | 10 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2019-2020 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys | Overgangsklasse | Vr., 27.12.2019 | 2 | 3 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 32 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 25 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 8 | 19 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 14 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 6 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
't Tepke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Tepke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Tepke | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
't Tepke | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker |
Tepke | Challenge Cup poule 1, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 4 |
2011-2012 | |
Tepke 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Tepke | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Tepke | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Souren, Hasso
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David Eijsden 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Camp op den, Shem
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Ritzen, Harry
/ Keularts, Peter Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus Ricky's Pub 2 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger Galouppe 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Gielis, Chris
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Woug van de, Willy
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Doorn van, Hai
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
09.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
09.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Franssen, Jo
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Schoppink, Paul
/ Michels, Frits Fratelli 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Fraats, Farri
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Hollanders, Jo
/ Marquaire, Bas Ut Helke 1 |
Winst |
23.12.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Hardy, Rick
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Vincken, Harry
/ Zelissen, Sonny In de Vrie 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Bucks, Hans
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Vincken, Harry
/ Visser de, Ton In de Vrie 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Reumerman, Michel
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Wenders, Math
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Derhaag, Thei
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Kicken, Mat Fratelli 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Visser de, Ton In de Vrie 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Maessen, Dennie
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Lejeune, John
/ Walthouwer, Sascha De Komiek 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Ashley's Army 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Abels, Twan
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Nendels, Cornel
/ Nendels, Aleida Fratelli 1 |
Winst |
24.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Breuer, Wiel
/ Kessen, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Sijben, John
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Crombach, Jeroen
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Michalski, Raymond
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Dohmen, Coen
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Hertogs, Loed
/ Albers, Bert Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Webers, Frans
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Heidendaal, Ger
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
01.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Dohmen, Herman
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Geurts, Goswin
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Lenssen, Maurice D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Winst |