Speler > Domen, Ruud |
---|
Domen, Ruud |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54317 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 66 | 187 |
2011-2012 | ||
Open | 148 | 196 |
Rookies | 39 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 11 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 3 | 12 |
2011-2012 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 17 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Rookies | Vr., 30.12.2011 | 3 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Aowe Kino 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
D'r Aowe Kino 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
D'r Aowe Kino | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
D'r Aowe Kino | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
D'r Aowe Kino | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Dr Aowe Kino | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
D'r Aowe Kino 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Dr Aowe Kino 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Dr Aowe Kino 2 | ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Dr Aowe Kino 1 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Pereboom, Herman
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Stitzinger, Mat
/ Kerckhoffs, Michael De Kokerel 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Vandrey, Bernd De Wolfjes 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Pantus, Bart
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Gelijkspel |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Theunissen, Huub
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Gortges, Manfred
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Rembosz, Men
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Vanhommerig, Marcel
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Laar van, Cyriel
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Wagenveld van, Kevin
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Ronda, Michael
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Cindy
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Karzick, Jurgen
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Bergman, Pieter
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Gelijkspel |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Pratillo, Biagio
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Glezer, Marcel
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Evans, David
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Heezik van, Corne
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Houben, Ron
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Hanssen, Peter
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Hensels, Ton Beat Boys 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Ropers, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Cortjaens, Marlene
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Goffin, Jos
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Domen, Frank
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Beuken, Maik D'r Aowe Kino 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Beuken, Maik D'r Aowe Kino 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice Dat Boys 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Beuken, Maik
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Moonen, Bjorn
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Beuken, Maik
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Moonen, Bjorn
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Domen, Frank
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Beuken, Maik D'r Aowe Kino 1 |
Driessen, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Beuken, Maik D'r Aowe Kino 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
29.12.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino 1 |
Peeters, Theo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Konings, Timo D'r Aowe Kino 1 |
Blees, Jozef
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Habets, Roy
/ Aussems, Menno Proosd 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Wings, Paul
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Basten, Hans
/ Quaedvlieg, Fons Der Bergbock 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Wings, Paul
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
26.05.2017 ZOH 1A 27. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino |
Coenen, Lerau
/ Pattipeiluhu, Robeas 't Straotsje 2 |
Verlies |
12.05.2017 ZOH 1A 19. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Herberichs, Sander
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
31.03.2017 ZOH 1A 22. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino |
Menten, Harry
/ Bergwanger, Walter D'r Springbron 2 |
Winst |
17.03.2017 ZOH 1A 21. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys |
Verlies |
03.03.2017 ZOH 1A 13. Speeldag |
Domen, Frank
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Bergwanger, Walter
/ Menten, Harry D'r Springbron 2 |
Verlies |
03.02.2017 ZOH 1A 17. Speeldag |
Domen, Frank
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Bovens, Jo
/ Weide, van der, Martin Der Busch |
Winst |
20.01.2017 ZOH 1A 16. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Domen, Frank D'r Aowe Kino |
Warnier, Stefan
/ Weller, Mike De Sjmied |
Verlies |
13.01.2017 ZOH 1A 15. Speeldag |
Domen, Frank
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Cainero, Roberto
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Verlies |
06.01.2017 ZOH 1A 14. Speeldag |
Niese, Lucien
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Hoekstra, Jacob Oude Heide 2 |
Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 Halve finale Hoofdronde |
Domen, Frank / Domen, Ruud | Kerckhoffs, Michael / Bovens, Rinaldo | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 2. Ronde Hoofdronde |
Domen, Frank / Domen, Ruud | Meessen, Robert / Bodelier, Patrick | Winst |
30.12.2016 Blauw Wit'62 3. Ronde Hoofdronde |
Domen, Frank / Domen, Ruud | Moonen, Bjorn / Mullenders, Maurice | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 1. Ronde Hoofdronde |
Domen, Frank / Domen, Ruud | Lardinois, Erik / Scheepers, Peter | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 2. Ronde Hoofdronde |
Domen, Frank / Domen, Ruud | Geurts, Sjaak / Andriolo, Ralph | Winst |
25.11.2016 ZOH 1A 11. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Domen, Frank D'r Aowe Kino |
Karzick, Jurgen
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Verlies |
18.11.2016 ZOH 1A 10. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Domen, Frank D'r Aowe Kino |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
11.11.2016 ZOH Beker eerste klasse 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Schokker, Ramon D'r Aowe Kino |
Hessels, Roland
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
04.11.2016 ZOH 1A 9. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Verlies |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl |
Winst |
14.10.2016 ZOH 1A 8. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Visser, Leo
/ Weide, van der, Martin Der Busch |
Winst |
07.10.2016 ZOH 1A 7. Speeldag |
Domen, Frank
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Goffard, Geoffreij
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Winst |
30.09.2016 ZOH 1A 6. Speeldag |
Wings, Paul
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Bartholomeus, Huub
/ Seijen, Francois Star Club 1 |
Verlies |
23.09.2016 ZOH 1A 5. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schokker, Ramon D'r Aowe Kino |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
16.09.2016 ZOH 1A 4. Speeldag |
Niese, Lucien
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Habets, Stef
/ Lange, Klaus D'r Springbron 2 |
Verlies |