Speler > Partouns, Harry |
---|
Partouns, Harry |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11027 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Semi-Pro | 36 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Rookies | 4 | 71 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 4 | 34 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Rookie dubbel | Vr., 18.04.2014 | 1 | 9 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 49 | 91 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 7 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 9 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Rookie Dubbel | Za., 05.04.2014 | 4 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 9 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 04.01.2014 | 2 | 13 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 8 | 69 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Rookies | Za., 26.10.2013 | 1 | 8 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 8 | 42 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Eijsden 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2014-2015 | |
Le Cramignon 2 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup poule E |
2013-2014 | |
Le Cramignon 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B5 |
Le Cramignon | Zomercompetitie poule B |
2010-2011 | |
Le Cramignon 2 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David Eijsden 2 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Camp op den, Shem
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
01.03.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David Eijsden 2 |
Hendriks, Hub
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Aarts, Philip
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Harenczyk, Rob
/ Nendels, Cornel Fratelli 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Franssen, Jo
/ Packbeers, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Aarts, Philip
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
02.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Halve finale |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Moonen, Bjorn
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Vanaschen, Mario
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Bleus, Roger
/ Kortenray, Hubert Boskai 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Frusch, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David Eijsden 2 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Bocholtz 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Arts, Cristian
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Haren van, John
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Schielen, Marco
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David Eijsden 2 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David Eijsden 2 |
Schiffers, Fer
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Mols, Mat
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Conjour, Thei
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Debets, Marthe
/ Dijk van, Arnold Dingus 2 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Stevens, Ralph
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Maas, Danny Eijsden 1 |
Laar van, Cyriel
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Eurelings, Pascal
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Geurts, May
/ Theunissen, John Der Busch 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Lebon, Dave
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Maesen, Noel
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Herk van, Theo
/ Goffin, Jos De Kroeg 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Lahaye, Leroy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Smeets, Ludwig
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Jansen, Ger
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Broek van den, Jo
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Theunissen, Huub
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Dohmen, Herman
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Abels, Twan
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Meij, de, Francis
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Frissen, Hub
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Bosch, Edwin
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Gerets, Christian
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Peeters, Theo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Laeven, Paul
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Herberghs, Sjef
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Bruystens, Theo
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Heinen, Raymond
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Custers, Mark
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Lambertus, Han
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Verlies |