Speler > Meessen, Alexander |
---|
Meessen, Alexander |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53298 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | 1e Klasse | Vr., 15.04.2022 | 3 | 3 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Aowe Kino 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
D'r Aowe Kino 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
D'r Aowe Kino | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
D'r Aowe Kino | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
D'r Aowe Kino | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Dr Aowe Kino | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
D'r Aowe Kino 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Dr Aowe Kino 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1A |
Dr Aowe Kino 1 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Pereboom, Herman
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Vandrey, Bernd De Wolfjes 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Konings, Timo
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Pantus, Bart
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Gelijkspel |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Theunissen, Huub
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Gortges, Manfred
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Vanhommerig, Marcel
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Rembosz, Men
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Herberichs, Sander
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Konings, Timo
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Lardinois, Erik
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Opstal, Andre
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Cindy
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Schielen, Marco
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Gelijkspel |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Pratillo, Biagio
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Glezer, Marcel
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Evans, David
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Breemen, Tony
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Lardinois, Erik
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Hanssen, Peter
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Wijnants, Lou
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Leonard, Chris
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Schreinemacher, Jos
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Alexander
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Alexander
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino 1 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Buss, Bernd
/ Blees, Jozef D'r Prick 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Schmeets, Ralf
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Koll, Mark
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice Dat Boys 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Magermans, Noel
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino 1 |
Romeyn, Edwin
/ Krans, John Dingus 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Koll, Mark
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Schokker, Ramon
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Magermans, Noel
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Gerets, Christian
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schokker, Ramon
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Magermans, Noel
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Willems, Sander
/ Willems, Iris 't Weverke 1 |
Winst |
29.12.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schmeets, Ralf D'r Aowe Kino 1 |
Mennens, Dion
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schmeets, Ralf D'r Aowe Kino 1 |
Bosch, Edwin
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Habets, Roy
/ Aussems, Menno Proosd 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Wings, Paul
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino 1 |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Basten, Hans
/ Quaedvlieg, Fons Der Bergbock 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Dingena, Johan
/ Broek van den, Jo 't Lamke 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Beuken, Maik
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Konings, Timo D'r Aowe Kino 1 |
Theunissen, Marcel
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schokker, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schokker, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Roufs, Sarik
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Koll, Mark
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Erkens, John
/ Leers, Dylan De Paardestal 1 |
Winst |
12.05.2017 ZOH 1A 19. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Herberichs, Sander
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
28.04.2017 ZOH 1A 24. Speeldag |
Schmeets, Ralf
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Lambertus, Han
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Verlies |
14.04.2017 ZOH 1A 18. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schmeets, Ralf D'r Aowe Kino |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Verlies |
07.04.2017 ZOH 1A 23. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schokker, Ramon D'r Aowe Kino |
Nacken, Ton
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
17.03.2017 ZOH 1A 21. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys |
Verlies |
03.03.2017 ZOH 1A 13. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino |
Paulissen, Leon
/ Vreuls, Pascal D'r Springbron 2 |
Winst |
03.02.2017 ZOH 1A 17. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schmeets, Ralf D'r Aowe Kino |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch |
Winst |
23.12.2016 ZOH 1A 3. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schmeets, Ralf D'r Aowe Kino |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys |
Winst |
02.12.2016 ZOH 1A 12. Speeldag |
Schokker, Ramon
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys |
Verlies |
18.11.2016 ZOH 1A 10. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Schokker, Ramon D'r Aowe Kino |
Meessen, Robert
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
11.11.2016 ZOH Beker eerste klasse 1. Ronde |
Meessen, Alexander
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino |
Hesemans, Johnny
/ Bemelmans, Kevin White Horse 1 |
Verlies |
04.11.2016 ZOH 1A 9. Speeldag |
Dumont, Emanuel
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl |
Winst |
14.10.2016 ZOH 1A 8. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Visser, Leo
/ Weide, van der, Martin Der Busch |
Winst |
07.10.2016 ZOH 1A 7. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Koll, Mark D'r Aowe Kino |
Brink, ten, Peter
/ Korbmacher, Marcel De Sjmied |
Gelijkspel |
16.09.2016 ZOH 1A 4. Speeldag |
Schmeets, Ralf
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Vreuls, Pascal
/ Timmermans, Sjef D'r Springbron 2 |
Verlies |
26.08.2016 ZOH 1A 1. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino |
Meessen, Robert
/ Bodelier, Patrick Blauw Wit'62 3 |
Winst |
03.06.2016 ZOH 1A 30. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Gorissen, Patrick
/ Maassen, Remco D'r Springbron |
Verlies |
29.04.2016 ZOH 1A 26. Speeldag |
Koll, Mark
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Meij, de, Francis
/ Weide, van der, Martin Der Busch |
Verlies |
22.04.2016 ZOH 1A 25. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal |
Verlies |
15.04.2016 ZOH Beker eerste klasse 2. Ronde |
Dumont, Emanuel
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Visser, Leo
/ Bree van, Ton Der Busch |
Gelijkspel |
08.04.2016 ZOH 1A 24. Speeldag |
Konings, Timo
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd Allure Vols |
Verlies |
04.03.2016 ZOH 1A 20. Speeldag |
Schmeets, Ralf
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock |
Verlies |
19.02.2016 ZOH 1A 18. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 3 |
Verlies |
29.01.2016 ZOH 1A 17. Speeldag |
Magermans, Noel
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Hermans, Harley
/ Habets, Ivo A Gen Baan 2 |
Verlies |
22.01.2016 ZOH 1A 16. Speeldag |
Magermans, Noel
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid |
Verlies |