Speler > Wenders, Math |
---|
Wenders, Math |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Galouppe |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 7632 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Semi-Pro | 87 | 156 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Pro | 17 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 32 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 25 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 5 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
't Tepke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Tepke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Tepke | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
't Tepke | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
A gen Baan | Zomercompetitie poule A |
2012-2013 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker |
Tepke | Challenge Cup poule 1, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 4 |
2011-2012 | |
Tepke 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Tepke | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Tepke | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Claus, Dennis
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Wenders, Math
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Slegers, Luvic
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Schillings, Jurgen
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Ricky's Pub 2 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Dijk van, Ricky
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Straube, Rick
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Wenders, Math
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Gelijkspel |
10.11.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Gouw, Kevin
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim Galouppe 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Gobbels, Rob
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Gelijkspel |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Webers, Frans
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Wenders, Math
/ Dijk van, Ricky Galouppe 1 |
Doorn van, Hai
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Coolen, Ivo
/ Marquaire, Bas Ut Helke 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
09.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Bergman, Bert
/ Oirschot van, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Verlies |
23.12.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Hardy, Rick
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Daemen, Niels
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Niks, Maurice
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Smeets, Eric
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Max, Joep
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Wenders, Math
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Vromen, Tim
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Franssen, Rob
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Prickaerts, Niels
/ Hoeben, Remi De Paardestal 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Michalski, Raymond
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Nendels, Aleida
/ Nendels, Cornel Fratelli 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Maessen, Toby 't Tonneke |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Wenders, Math
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Groothausen, Ramon
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Wenders, Math
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Wenders, Math
/ Odekerken, Lor 't Tepke 1 |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Dijk van, Steven
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
24.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Gelijkspel |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Odekerken, Lor
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Henquet, Fer
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Bartels, Sydney
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Michalski, Raymond
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Wenders, Math
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Camp op den, Tim
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Steenbakkers, Wesley
/ Groothausen, Ramon De Komiek 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Wenders, Math
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Bussens, Rob
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Offermans, Jo
/ Reulings, Alex D'r Springbron 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Wenders, Math
/ Odekerken, Lor 't Tepke 1 |
Schielen, Marco
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Verlies |