Speler > Verdonschot, Danny |
---|
Verdonschot, Danny |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1312 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2009-2010 | ||
Open | 67 | 180 |
Pro | 26 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 31 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 12 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2013-2014 | |
The Eagles 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
The Eagles 1 | Ereklasse, Beker |
The Eagles | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 3 |
2011-2012 | |
The Eagles 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony Ricky's Pub 3 |
Roeleveld, Sonja
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Bree van, Ton
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Habets, Ivo
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Benoit, Bernd
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Sangers, Rene
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Nollgen, Martin
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Straube, Rick
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Ortmans, Stan
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony Ricky's Pub 3 |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Muijs, Maurice
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Sijen, Ad
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Cannea, Pietro
/ Vrolings, John D'r Bok 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Berk, van den, Richard
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Senden, Leonie
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Wijhe van, Jules
/ Morad, Mimouni Oud Genhei 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Czako, Andras
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Sangers, Rene
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Simons, Veerle
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Verdonschot, Danny
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Hey de, Huub
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
17.02.2017 Ere Afdeling 13. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Verdonschot, Danny De Bekker 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 1 |
Verlies |
04.04.2014 1B 16. Speeldag |
Penders, Henrie
/ Verdonschot, Danny The Eagles 2 |
Pauly, Jeroen
/ Ubachs, Junior Napoleon |
Verlies |
21.03.2014 1B 15. Speeldag |
Gijskens, Ferry
/ Verdonschot, Danny The Eagles 2 |
Ortmans, Stan
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Winst |
21.02.2014 1B 13. Speeldag |
Knoors, Patrick
/ Verdonschot, Danny The Eagles 2 |
Knooren, Bay
/ Bus, Hub Im Weissem Rossl |
Verlies |
31.01.2014 1B 11. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Janssen, Jan De Poart 2 |
Verlies |
24.01.2014 1B 10. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Verdonschot, Danny The Eagles 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Winst |
04.10.2013 Beker 1. Ronde |
Knoors, Patrick
/ Verdonschot, Danny The Eagles 2 |
Kleijnen, Roy
/ Roijen, Kris De Smid 1 |
Winst |
20.09.2013 1B 2. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Verdonschot, Danny The Eagles 2 |
Michels, Frits
/ Gelissen, Jean Im Weissem Rossl |
Winst |
13.09.2013 1B 1. Speeldag |
Haagmans, Piet
/ Verdonschot, Danny The Eagles 2 |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder 2 |
Verlies |
10.05.2013 Ereklasse 18. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Vincken, Timothy
/ Houben, Michael De Bekker 3 |
Verlies |
22.03.2013 Ereklasse 14. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Wiebe, Raymond
/ Starren, Elroy Hacienda 1 |
Winst |
18.01.2013 Ereklasse 11. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Habets, Berry The Eagles 1 |
Kortenray, Hubert
/ Paulissen, Jos Da Capo 1 |
Verlies |
11.01.2013 Ereklasse 10. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Wolters, Louis
/ Wenders, Dennis Blauw Wit 1 |
Verlies |
07.12.2012 Ereklasse 9. Speeldag |
Meer van der, Wil
/ Verdonschot, Danny The Eagles 1 |
Wegen, van der, Jano
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 3 |
Verlies |
30.11.2012 Ereklasse 8. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Camp op den, Shem
/ Stevens, Richard De Bekker 2 |
Verlies |
23.11.2012 Ereklasse 7. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Wensink, Rick
/ Dost, Mark De Bekker 1 |
Verlies |
16.11.2012 Ereklasse 6. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Biermans, Yves
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
09.11.2012 Ereklasse 5. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Grumbkow, Peter
/ Bentivoglio, Giuliano Hacienda 1 |
Verlies |
02.11.2012 Beker 2. Ronde |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Christiani, Jan
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
05.10.2012 Beker 1. Ronde |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Dingena, Johan
/ Brands, Mattie Lamke 1 |
Winst |
21.09.2012 Ereklasse 2. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Mortiaux, Peter
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
14.09.2012 Ereklasse 1. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Derksen, Harry
/ Philippens, Guus Blauw Wit 1 |
Gelijkspel |
20.04.2012 Topklasse B 21. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Mortiaux, Peter
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
23.03.2012 Topklasse B 19. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Geijselaers, Juul
/ Rouschop, Hans 't Heukske |
Winst |
02.03.2012 Topklasse B 17. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Bergman, Bert The Eagles 1 |
Schaik van, Diederik
/ Raven, Rocco De Bekker 1 |
Verlies |
24.02.2012 Topklasse B 16. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit 1 |
Verlies |
10.02.2012 Topklasse B 15. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Franssen, Ties
/ Bruijnen, Marco Da Capo 3 |
Gelijkspel |
27.01.2012 Topklasse B 14. Speeldag |
Meer van der, Wil
/ Verdonschot, Danny The Eagles 1 |
Peters, Sonny
/ Bus, Hub Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
20.01.2012 Topklasse B 13. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Arbeel, Math
/ Ubachs, Matth Beat Boys 1 |
Winst |
13.01.2012 Topklasse B 12. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Meer van der, Wil The Eagles 1 |
Vries de, Henry
/ Zink, Igna Tepke 1 |
Winst |
02.12.2011 Topklasse B 9. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Hendriks, Hub
/ Bakker, Lejo De Bekker 2 |
Verlies |
18.11.2011 Topklasse B 8. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Ben van der, Pascal
/ Jennekens, Maurice 't Heukske |
Winst |
04.11.2011 Topklasse B 6. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Braek in de, Remi
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Verlies |
21.10.2011 Topklasse B 5. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit 1 |
Verlies |
14.10.2011 Topklasse B 4. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Nobelen, Slim
/ Bruijnen, Marco Da Capo 3 |
Verlies |
30.09.2011 Topklasse B 3. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Nendels, Cornel
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
23.09.2011 Topklasse B 2. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Libens, Jack
/ Ras, Lou Beat Boys 1 |
Winst |
15.04.2011 Overgangs klasse 21. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Royen, Gilber
/ Bergenhuizen, Charles De Pitsers |
Winst |
08.04.2011 Overgangs klasse 20. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Peters, Sonny
/ Konings, Richard Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
25.03.2011 Overgangs klasse 19. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit 2 |
Winst |
25.02.2011 Overgangs klasse 17. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Habets, Jarno
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
18.02.2011 Overgangs klasse 16. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Wackers, Norbert
/ Raets, Leo Amicitia |
Verlies |
11.02.2011 Overgangs klasse 15. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Odekerken, Lor
/ Zink, Igna Tepke |
Winst |
28.01.2011 Overgangs klasse 14. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske |
Verlies |
03.12.2010 Overgangs klasse 11. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Beniers, Harry
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
26.11.2010 Overgangs klasse 10. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Ritzerfeld, Math
/ Kraft, Richard De Pitsers |
Winst |
19.11.2010 Overgangs klasse 9. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Theunissen, Robin
/ Heuser, Tobias Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
12.11.2010 Overgangs klasse 8. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Pagen, Marcel
/ Seroo, Danny Blauw Wit 2 |
Winst |
15.10.2010 Overgangs klasse 6. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Evans, David
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
08.10.2010 Overgangs klasse 5. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Ruyters, Eelco
/ Ariaans, Leo Amicitia |
Winst |
01.10.2010 Overgangs klasse 4. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Odekerken, Lor
/ Zink, Igna Tepke |
Verlies |
24.09.2010 Overgangs klasse 3. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske |
Verlies |
17.09.2010 Overgangs klasse 2. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Kluyt, Ralph
/ Stassen, Sacha Star club 1 |
Winst |
16.04.2010 Overgangs klasse 21. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Magnee, Bert
/ Ubags, Gino Star club 1 |
Winst |
09.04.2010 Overgangs klasse 20. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Wenders, Math
/ Webers, Frans Tepke |
Verlies |
26.03.2010 Overgangs klasse 19. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Habets, Jarno
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
05.03.2010 Overgangs klasse 17. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Stevens, Jurgen The Eagles 1 |
Palmen, Harrie
/ Gestel van, Gino Wien |
Verlies |