Speler > Roufs, Sarik |
---|
Roufs, Sarik |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Weverke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1253 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
't Weverke 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Weverke 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
't Weverke | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Kicker Dream-Boys | Zomercompetitie 2016 Poule B |
't Weverke | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
2014-2015 | |
't Weverke 1 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
2013-2014 | |
't Weverke | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Weverke 1 | 1B, Beker |
Weverke | Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Weverke 1 | 2B |
2010-2011 | |
Weverke | 2B |
2009-2010 | |
Weverke 1 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
07.04.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Vermeer, Albert
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Gelijkspel |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Theunissen, John
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Aussems, Jo
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Aussems, Jo
/ Ghijsen, Jean Op de Bosch 1 |
Gelijkspel |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Eurelings, Pascal
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Caris, Paul
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Mulders, Peter
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Mulder, Ricardo
/ Abrahams, Maurice De Sport 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Simons, Veerle
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 3 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Feher, Laszlo
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Zee van der, Rob
/ Mulders, Peter D'r Bok 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Lacroix, Jo
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Nacken, Ton
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Schmeetz, Niki
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Mortel van de, Bas 't Weverke 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Karzick, Jurgen D'r Prick 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gerets, Christian
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Meessen, Robert
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Herberghs, Sjef
/ Sassen, Roland Beat Boys 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verboeket, Patrick
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gielkens, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Eurelings, Pascal
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Bleijleven, Leon
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Eurelings, Pascal
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Moonen, Bjorn
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Broek van den, Jo
/ Walthie, Nicole 't Lamke 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Laudy, Carl
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Peeters, Theo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Lange, Klaus
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Eurelings, Pascal
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Engelberts, Jos
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Smit, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Willems, Iris
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Brands, Mattie
/ Walthie, Nicole 't Lamke 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gelissen, Michelle
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Frusch, Roger
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Leise, Mark
/ Vilters, Lars Scherp Vor 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Hermans, Rene
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Meessen, Alexander
/ Schokker, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
05.05.2017 1e Klasse 18. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Stelmashchuk, Costya
/ Claessens, Andy Da Capo |
Verlies |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys |
Winst |
10.03.2017 NTVB Beker Terugvalronde 1. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Heezik van, Corne
/ Brands, Mattie 't Lämke |
Verlies |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Kerckhoffs, Niels
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Roufs, Sarik 't Weverke |
Janssen, Jack
/ Wijers, Jos The Eagles |
Verlies |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart |
Verlies |
30.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Laeven, Paul 't Weverke |
Laudy, Carl
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Verlies |
16.12.2016 1e Klasse 9. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Roufs, Sarik 't Weverke |
Bruijnen, Sjaak
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo |
Winst |
18.11.2016 1e Klasse 8. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Essers, Ron
/ Ras, Ferry Beat Boys |
Winst |
11.11.2016 1e Klasse 7. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Verhoeve, Nico
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
04.11.2016 1e Klasse 6. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Gelijkspel |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Verlies |
14.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Roufs, Sarik
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Braekt in de, Leon
/ Vaessens, Jim Dat Boys |
Winst |
30.09.2016 1e Klasse 3. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Sauer, Jack
/ Devens, Ralph Randstad |
Verlies |
09.09.2016 1e Klasse 1. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Walthie, Nicole
/ Rondags, Roy 't Lämke |
Winst |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 6. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Roufs, Sarik Kicker Dream-Boys |
Bergman, Pieter
/ Knoors, Patrick TVC The Eagles |
Winst |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 6. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Roufs, Sarik Kicker Dream-Boys |
Derhaag, Thei
/ Bucks, Hans TVC The Eagles |
Verlies |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 6. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Roufs, Sarik Kicker Dream-Boys |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde TVC The Eagles |
Verlies |
06.05.2016 Tweede Klasse 22. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Fober, Mario
/ Krieger, Jorn Time Out |
Verlies |
22.04.2016 Tweede Klasse 20. Speeldag |
Swelsen, Jan Peter
/ Roufs, Sarik 't Weverke |
Wanders, Marcel
/ Streckert, Sam Star Club 2 |
Verlies |
15.04.2016 Tweede Klasse 19. Speeldag |
Swelsen, Jan Peter
/ Roufs, Sarik 't Weverke |
Nathan, Alex
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
08.04.2016 Tweede Klasse 18. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Visser de, Ton
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Verlies |
11.03.2016 Tweede Klasse 17. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys |
Verlies |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 5. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske |
Verlies |
19.02.2016 Tweede Klasse 15. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Steinbach, Weiro
/ Camp op den, Tim De Bekker 5 |
Verlies |
12.02.2016 Tweede Klasse 14. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Dassen, Guillaume
/ Hakke, Ton De Capucijn 2 |
Winst |
29.01.2016 Tweede Klasse 13. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Damen, Frans
/ Meijs, Richard De Kokerel |
Winst |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 4. Speeldag |
Eurelings, Pascal
/ Roufs, Sarik 't Weverke |
Bovens, Hennie
/ Konigs, Ingmar Star Club 2 |
Winst |
15.01.2016 Tweede Klasse 10. Speeldag |
Roufs, Sarik
/ Schmeetz, Niki 't Weverke |
Pirnay, Patrick
/ Vaessens, Jim DAT Boys 2 |
Winst |