Speler > Peters, Wiel |
---|
Peters, Wiel |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Oude Heide |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65445 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Amicitia 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Amicitia 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Amicitia 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
Amicitia 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Amicitia 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Amicitia 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
Amicitia 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Winst |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Gijsens, Rob
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Debets, Marthe
/ Krans, John Dingus 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Schutt, Janine
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Deswijzen, Gabriel
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Habets, John
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Wijhe van, Jules
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Simons, Veerle
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Ploum, Jan
/ Meij, de, Francis A Jen Kirch 2 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Gustin, Jo
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Schoonens, Peter
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Dijk van, Steven
/ Spronck, Tim Carboon 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Schaap, Kenneth
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Dijk van, Daniel
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Simons, Veerle
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Senden, Leonie
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ M'sabhi, Mounir Oud Genhei 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Seuren, Dave
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Heezik van, Corne
/ Stulting, Rob Boskai 3 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Peters, Jan
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Laumen, Dre
/ Hakke, Ton De Capucijn 4 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Peters, Jan
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Senden, Leonie
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Pikero, Aco
/ Demas, Dennis Da Capo 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Schoffelen, Ralph
/ Mulder, Henk Carboon 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Jacobs, Ingo
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Driessen, Giel
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Mols, Maureen
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Thomas, Tom
/ Pikero, Aco Da Capo 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Peters, Jan Amicitia 1 |
Scholte, Ricky
/ Grijmans, Maikel Carboon 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Peters, Jan
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Wierts, Rick
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Abid, Marouan
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Czako, Gabor
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Peters, Jan Amicitia 1 |
Korfers, Hein
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Abid, Marouan Amicitia 1 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Vrolings, John
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Abid, Marouan Amicitia 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Magermans, Donny
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Abid, Marouan Amicitia 1 |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Raymond De Capucijn 3 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Peters, Jan Amicitia 1 |
Linden van der, Richard
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Abid, Marouan
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Wijlaars, Martin
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Peters, Jan
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Stalmans, Sandra
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Peters, Jan Amicitia 1 |
Zenden, Timo
/ Muyrers, Hans D'r Koffereck 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Oosterhof, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Peters, Wiel
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Friesen, Paul
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Gielis, Chris
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Dassen, Raymond
/ Havere van, Francois De Capucijn 3 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Dreessen, Nick
/ Kokelkoren, Jacques D'r Koffereck 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Heuvel van de, Bert
/ Thimister, Roy White Horse 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Korfer, Heini
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Bakker, Nico
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Ehmke, Stephan
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Paulissen, Leon
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Dierks, Fabienne
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Fleuren, Tim Amicitia 2 |
Zenden, Marie-Joze
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Conjour, Thei
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Schoonbrood, Ralf
/ Deswijzen, Huub Scherp Vor 1 |
Winst |