Speler > Syed, Qaiser

Syed, Qaiser

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: Boofken Rotterdam
Masters of Puppets
Organisatie: Nederlandse Tafel Voetbal Bond
SBN
Nationale Spelersnr.: 30027
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2020-2021
Heren dubbel 6 78
2019
Heren dubbel 50 121
2018
Heren dubbel 15 115
2017-2018
Heren 22 58
2016-2017
Heren 2 118
Heren classic 27 187
2015-2016
Open 110 155
Pro 37 64
2014-2015
Open 145 254
Rookie 28 82
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2020-2021
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 1 37
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 7 29
2019
Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek Open Dubbel Za., 08.06.2019 2 14
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 9 25
2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 1 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 16 53
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 17.02.2018 2 16
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 2 17
2017-2018
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 20 55
ITSF Master Series Spijkenisse Open Enkel Zo., 26.11.2017 8 41
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 5 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 21 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 2 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 14 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 8 37
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 2 16
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 9 24
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 11 30
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 3 25
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Classic Dubbels Za., 26.11.2016 2 7
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 2 45
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Enkel Za., 26.11.2016 4 17
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 19.11.2016 4 22
Club Foos Open Doubles Amsterdam Open Doubles Za., 15.10.2016 5 20
Challenger Prinsenbeek Pallieter Prinsenbeek Open Dubbel Za., 10.09.2016 2 24
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 5 55
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 17 62
2015-2016
Challenger Spijkenisse Spijkenisse Open Doubles Wo., 13.04.2016 3 19
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 37 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 23
Challenger_Spijkenisse Spijkenisse Open Doubles Za., 12.03.2016 3 25
Mittwochs DYP Spijkenisse DYP Vr., 11.03.2016 1 4
Mittwochs DYP Spijkenisse DYP Vr., 23.10.2015 1 4
2014-2015
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 11 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen B-Ronde Za., 13.12.2014 5 9
Dingus Kerst toernooi Heerlen Extra Za., 13.12.2014 5 7
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 66 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 5 18
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 16 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 5 14
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
2018-2019
Rotterdam Boofken NL NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
2017-2018
Randstad N.T.L
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
2016-2017
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2015-2016
TFC Kickerheadz SBN Eerste klasse
2014-2015
De Rode Ridder 2 1A, Beker, Beker eerste klasse
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2013-2014
Tribunaal SBN Eerste klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Syed, Qaiser Hermans, Twan Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser Moonen, Mike Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser Roodhorst, Emile Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser Bemelmans, Donee Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser Hanssen, Rick Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser Biermans, Yves Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser Starren, Amber Winst
26.11.2017
ITSF Master Series
Achtste finale Hoofdronde
Syed, Qaiser Bentivoglio, Giuliano Winst
26.11.2017
ITSF Master Series
1. Ronde 2. Extra ronde
Syed, Qaiser Kruijer, Sven Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
5. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Winst
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
4. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Finale Hoofdronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Dost, Mark / Wensink, Rick Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Kortenray, Hubert / Moonen, Mike Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Biermans, Yves / Starren, Elroy Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Senden, Piet / Meisters, Horst Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Dost, Mark / Wensink, Rick Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Ramzan, Sufiyan / Dharampal, Vikash Gelijkspel
14.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Finale
Syed, Qaiser / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Damen, Peter / Otten, Yuri
T-kwadraat
Winst
14.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Finale
Syed, Qaiser / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Neefs, Tim / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Winst
07.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Syed, Qaiser / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Mol, de, Jan / Visser de, Ton
Frappant
Winst
27.05.2018
N.T.L
Plaats 3
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Roodhorst, Emile / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 3
Syed, Qaiser / Dijk van, Joey
Randstad
Bilsum, van, Fastert / Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Verlies
27.05.2018
N.T.L
Halve finale
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
de Hakkers
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Halve finale
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Biermans, Yves / Swinkels, Jeffrey
de Hakkers
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Syed, Qaiser / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Ubachs, Junior / Jongen, Kay
de Bekker 2
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Syed, Qaiser / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Smeets, Rowan / Ubachs, Junior
de Bekker 2
Winst
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Syed, Qaiser / Manai, Imed
Randstad
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
de Bekker 2
Winst
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Biermans, Yves / Boersma, Maurice
de Hakkers
Winst
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Syed, Qaiser / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Habets, Henk / Starren, Elroy
de Hakkers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Syed, Qaiser / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Eliaerts, Randy / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Manai, Imed / Syed, Qaiser
Randstad
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Verlies
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Otten, Yuri / Dijk van, Jeroen
Brab. Branieschoppers
Winst
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Manai, Imed / Syed, Qaiser
Randstad
Roodhorst, Emile / Dijk van, Jeroen
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Syed, Qaiser / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
Raodhoes Warriors
Winst
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Dijk van, Joey / Syed, Qaiser
Randstad
Koch, Manfred / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Winst
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Bodewes, Boudewijn / Bosma, Frank
Club Foos
Winst
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Dijk van, Joey / Syed, Qaiser
Randstad
Van Der Meer, Anne Jan / Leu, Gunnar
Club Foos
Winst
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Maes, Michael / Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Manai, Imed / Syed, Qaiser
Randstad
Maes, Michael / Graaf, de, Sjon
't Allegaartje
Winst
22.03.2018
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Bergmans, Eric / Mol, de, Jan
Frappant
Winst
22.03.2018
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Janssen, Polly / Eenbergen, Ton
Frappant
Winst
22.03.2018
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Bergmans, Eric / Janssen, Polly
Frappant
Verlies
22.03.2018
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan
Frappant
Winst
17.02.2018
Open Dubbel
Finale Hoofdronde
Syed, Qaiser / Loonen, Roel Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
17.02.2018
Open Dubbel
Halve finale Hoofdronde
Syed, Qaiser / Loonen, Roel Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
01.02.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
01.02.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Sijkens, Peter / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Winst
01.02.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Syed, Qaiser / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
01.02.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Syed, Qaiser / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winst
20.01.2018
Open Dubbel
Finale Hoofdronde
Syed, Qaiser / Dijk van, Joey Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
20.01.2018
Open Dubbel
Halve finale Hoofdronde
Syed, Qaiser / Dijk van, Joey Neefs, Tim / Otten, Yuri Winst
20.01.2018
Open Dubbel
Kwart finale Hoofdronde
Syed, Qaiser / Dijk van, Joey Lorrie, Leslie / Van de Boomgaard, Jorrit Winst
20.01.2018
Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser / Dijk van, Joey Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
20.01.2018
Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser / Dijk van, Joey Neefs, Tim / Otten, Yuri Verlies
20.01.2018
Open Dubbel
3. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser / Dijk van, Joey Lorrie, Leslie / Van de Boomgaard, Jorrit Winst
07.12.2017
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Bergmans, Eric / Mol, de, Jan
Frappant
Verlies
07.12.2017
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Eenbergen, Ton / Janssen, Polly
Frappant
Winst
07.12.2017
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Bergmans, Eric / Janssen, Polly
Frappant
Verlies
07.12.2017
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan
Frappant
Winst
25.11.2017
ITSF Master Series
5. Ronde 2. Extra ronde
Syed, Qaiser / Kleinveldus, Danny Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel Verlies
25.11.2017
ITSF Master Series
4. Ronde Hoofdronde
Syed, Qaiser / Kleinveldus, Danny Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
25.11.2017
ITSF Master Series
4. Ronde 2. Extra ronde
Syed, Qaiser / Kleinveldus, Danny Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
25.11.2017
ITSF Master Series
1. Ronde 2. Extra ronde
Syed, Qaiser / Kleinveldus, Danny Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen Winst
18.11.2017
1e NTVB Challenger
5. Ronde Extra ronde
Syed, Qaiser / Meijers, Patrick Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
18.11.2017
1e NTVB Challenger
4. Ronde Extra ronde
Syed, Qaiser / Meijers, Patrick Jongen, Bas / Jongen, Kay Winst
18.11.2017
1e NTVB Challenger
2. Ronde Extra ronde
Syed, Qaiser / Meijers, Patrick Kutaydin, Jeroen / Habets, Henk Verlies
18.11.2017
1e NTVB Challenger
1. Ronde Extra ronde
Syed, Qaiser / Meijers, Patrick Franssen, Fer / Smetsers, Wim Winst
21.10.2017
ITSF Pro Tour
Achtste finale Extra ronde
Saturnino, Renato / Syed, Qaiser Kruijer, Sven / Kuipers, Jarmo Winst
26.08.2017
Challenger
5. Ronde Voorronde
Labruzzo, Maurizzio / Syed, Qaiser Horen, van, Jack / Horen, van, Erik Verlies
26.08.2017
Challenger
2. Ronde Voorronde
Labruzzo, Maurizzio / Syed, Qaiser Spierings, Arnando / Franssen, Fer Verlies
17.06.2017
ITSF Pro Tour
Kwart finale Hoofdronde
Syed, Qaiser / Bhattoe, Vijay Biermans, Yves / Dost, Mark Verlies
17.06.2017
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Syed, Qaiser / Bhattoe, Vijay Starren, Elroy / Jongen, Bas Winst
17.06.2017
ITSF Pro Tour
6. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser / Bhattoe, Vijay Willems, Hans / Wensink, Rick Verlies
17.06.2017
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser / Bhattoe, Vijay Sanchez Fernandez, Arturo / Dijk van, Joey Winst
17.06.2017
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Syed, Qaiser / Bhattoe, Vijay Starren, Elroy / Jongen, Bas Verlies
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Finale
Syed, Qaiser / Winters, Sander
Masters of Puppets
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Finale
Syed, Qaiser / Winters, Sander
Masters of Puppets
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Finale
Syed, Qaiser / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Sijkens, Peter / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Finale
Syed, Qaiser / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Halve finale
Syed, Qaiser / Winters, Sander
Masters of Puppets
Bergmans, Eric / Janssen, Polly
Frappant
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Halve finale
Syed, Qaiser / Winters, Sander
Masters of Puppets
Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton
Frappant
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Halve finale
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Bergmans, Eric / Mol, de, Jan
Frappant
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Halve finale
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Eenbergen, Ton / Janssen, Polly
Frappant
Verlies
29.04.2017
Challenger
5. Ronde Extra ronde
Kleinveldus, Danny / Syed, Qaiser Starren, Dustin / Starren, Amber Winst
29.04.2017
Challenger
4. Ronde Extra ronde
Kleinveldus, Danny / Syed, Qaiser Roodhorst, Emile / Winters, Sander Verlies
29.04.2017
Challenger
3. Ronde Extra ronde
Kleinveldus, Danny / Syed, Qaiser Standaert, Christophe / Apers, Jason Verlies
29.04.2017
Challenger
2. Ronde Extra ronde
Kleinveldus, Danny / Syed, Qaiser Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo Winst
29.04.2017
Challenger
Achtste finale Hoofdronde
Kleinveldus, Danny / Syed, Qaiser Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo Verlies
29.04.2017
Challenger
1. Ronde Extra ronde
Kleinveldus, Danny / Syed, Qaiser Labruzzo, Maurizzio / Schnierer, Daniel Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
7. Ronde Extra ronde
Meijers, Patrick / Syed, Qaiser Smits, Danny / Vaessen, Peter Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
4. Ronde Extra ronde
Meijers, Patrick / Syed, Qaiser Nowottka, Tim / Dijk van, Ricky Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
3. Ronde Extra ronde
Meijers, Patrick / Syed, Qaiser Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Sjon Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
2. Ronde Extra ronde
Meijers, Patrick / Syed, Qaiser Starren, Elroy / Slegers, Luvic Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
1. Ronde Extra ronde
Meijers, Patrick / Syed, Qaiser Kortenray, Hubert / Paulissen, Jos Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
Achtste finale Hoofdronde
Meijers, Patrick / Syed, Qaiser Smits, Danny / Vaessen, Peter Verlies
23.02.2017
SBN Eerste klasse
10. Speeldag
Syed, Qaiser / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Horen, van, Jack / Zeeland, van, Tom
Allemanscafe
Winst
23.02.2017
SBN Eerste klasse
10. Speeldag
Syed, Qaiser / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Horen, van, Erik / Baggermans, Dirk
Allemanscafe
Winst
23.02.2017
SBN Eerste klasse
10. Speeldag
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Baggermans, Dirk / Zeeland, van, Tom
Allemanscafe
Winst
23.02.2017
SBN Eerste klasse
10. Speeldag
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
Allemanscafe
Verlies
12.01.2017
SBN Eerste klasse
7. Speeldag
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Vissers, Erik / Turnhout, van, Rogier
Tribunaal
Winst
12.01.2017
SBN Eerste klasse
7. Speeldag
Loonen, Roel / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Maes, Michael / Kamps, Roger
Tribunaal
Winst
12.01.2017
SBN Eerste klasse
7. Speeldag
Syed, Qaiser / Winters, Sander
Masters of Puppets
Maes, Michael / Turnhout, van, Rogier
Tribunaal
Winst
12.01.2017
SBN Eerste klasse
7. Speeldag
Syed, Qaiser / Winters, Sander
Masters of Puppets
Vissers, Erik / Kamps, Roger
Tribunaal
Winst
13.10.2016
SBN Eerste klasse
2. Speeldag
Syed, Qaiser / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
13.10.2016
SBN Eerste klasse
2. Speeldag
Syed, Qaiser / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Bilsum, van, Fastert / Damen, Peter
T-kwadraat
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)