Speler > Nabuurs, Jeroen |
---|
Nabuurs, Jeroen |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Oventje |
Organisatie: |
SBN |
Nationale Spelersnr.: | 30007 |
Internationale Spelersnr.: | 52800341 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2023 | ||
Open dubbel | 119 | 160 |
Senioren dubbel | 20 | 30 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 47 | 96 |
Senioren dubbel | 10 | 21 |
2019 | ||
Heren dubbel | 77 | 121 |
Senioren dubbel | 13 | 21 |
2017-2018 | ||
Heren | 33 | 58 |
Senioren | 6 | 9 |
2016-2017 | ||
Heren | 89 | 118 |
Senioren | 10 | 13 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | dames dubbel | Za., 03.06.2023 | 4 | 18 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Junioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 9 | 18 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Senioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 3 | 18 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 21 | 42 |
2020-2021 | |||||
Spaubeek Open Doubles | MFC Spaubeek | Open Dubbel | Za., 20.11.2021 | 2 | 9 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 17.07.2021 | 18 | 45 |
2019 | |||||
Challenger Tour - 2 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 17.03.2019 | 6 | 9 |
Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 26.01.2019 | 14 | 25 |
Challenger | De Boemel - Mierlo | Amateur | Za., 26.01.2019 | 5 | 13 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 25.11.2017 | 31 | 55 |
2016-2017 | |||||
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Doubles | Za., 18.03.2017 | 9 | 24 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2021-2022 | |
Oventje | TBNL Eerste Klasse |
2019-2020 | |
Oventje | TBNL Eerste Klasse |
2018-2019 | |
Oventje | TBNL Eerste Klasse |
2017-2018 | |
Den Brouwer | TBNL Eerste Klasse |
2016-2017 | |
Den Brouwer | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
Den Brouwer | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
Den Brouwer | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
Den Brouwer | SBN Eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
09.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
Oventje |
Syed, Qaiser
Masters of Puppets |
Winst |
09.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
Oventje |
Loonen, Roel
Masters of Puppets |
Verlies |
11.05.2022 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
Oventje |
Otten, Yuri
Cues & Balls |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Plaats 3 Hoofdronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Kwart finale Hoofdronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 6. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Bardoul, Davy / Krijgsman, Rens | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 5. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Graaf, de, Sjon / Dijk van, Jeroen | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 4. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Starren, Amber / Huybrechts, Wendy | Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 2. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Graaf, de, Wesley / Czako, Gabor | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Jongen, Kay / Meentz, Devin | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Extra ronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Krijgsman, Rens / Bardoul, Davy | Winst |
09.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
09.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Winst |
11.05.2022 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Verbruggen, Robert Oventje |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Verlies |
11.05.2022 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Mol, de, Jan Oventje |
Otten, Yuri
/ Thoman, Gábor Cues & Balls |
Verlies |
20.11.2021 Spaubeek Open Doubles Halve finale Hoofdronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Habets, Henk / Kutaydin, Jeroen | Winst |
20.11.2021 Spaubeek Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Gobbels, Rob / Camp op den, Shem | Winst |
20.11.2021 Spaubeek Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Habets, Henk / Kutaydin, Jeroen | Verlies |
20.11.2021 Spaubeek Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Czako, Andras / Ollargiu, Miranda | Winst |
20.11.2021 Spaubeek Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Czako, Gabor / Czako, Viktor | Winst |
20.11.2021 Spaubeek Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Meentz, Devin / Jongen, Bas | Verlies |
20.11.2021 Spaubeek Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Ubachs, Junior / Jongen, Kay | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 7. Ronde Voorronde |
Bhattoe, Vijay / Nabuurs, Jeroen | Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Bhattoe, Vijay / Nabuurs, Jeroen | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles Halve finale Extra ronde |
Bhattoe, Vijay / Nabuurs, Jeroen | Krop, Jeffrey / Starren, Amber | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
Bhattoe, Vijay / Nabuurs, Jeroen | Eijndhoven, van, Eric / Bergmans, Eric | Winst |
06.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Hodiamont, Leon
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Winst |
06.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Joosten, Harry
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
06.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry Allemanscafe 1 |
Winst |
06.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Winst |
07.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Graaf, de, Sjon
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Verlies |
07.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Vissers, Erik
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Winst |
07.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Verbruggen, Robert Oventje |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Verlies |
07.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Verbruggen, Robert Oventje |
Graaf, de, Sjon
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Dijk van, Ricky
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
18.12.2019 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Visser, de, Joris
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Winst |
18.12.2019 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Dijk van, Jeroen
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Winst |
18.12.2019 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Bergmans, Eric
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Winst |
18.12.2019 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Bergmans, Eric
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Visser, de, Joris
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Winst |
27.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Bilsum, van, Fastert
/ Vandebosch, Guido Cues & Balls |
Verlies |
27.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Winst |
27.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Otten, Yuri
/ Vandebosch, Guido Cues & Balls |
Verlies |
27.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Verlies |
13.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Kerkhof, van de, Rens
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Winst |
13.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry Allemanscafe 1 |
Winst |
13.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Baggermans, Dirk
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Verlies |
13.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Kerkhof, van de, Rens
/ Joosten, Harry Allemanscafe 1 |
Verlies |
30.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Graaf, de, Sjon
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Verlies |
30.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Janssen, Polly
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Winst |
30.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Roodhorst, Emile
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Janssen, Polly
/ Graaf, de, Sjon The Outlaws |
Winst |
30.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Roodhorst, Emile
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Winst |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 Kwart finale Hoofdronde |
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile | Hermans, Twan / Dost, Mark | Verlies |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 5. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile | Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic | Winst |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 4. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile | Bemelmans, Donee / Franssen, Jo | Winst |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 3. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile | Hermans, Twan / Dost, Mark | Verlies |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 2. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Verlies |
26.01.2019 Challenger 5. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Mol, de, Jan | Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Winst |
26.01.2019 Challenger 4. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Mol, de, Jan | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
26.01.2019 Challenger 3. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Mol, de, Jan | Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles | Winst |
16.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Eijndhoven, van, Eric
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
16.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Dijk van, Ricky
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Winst |
16.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Wit, de, Ton
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Winst |
16.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
02.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Wilkes, Angelo
/ Smits, Rob Soccer Boys |
Winst |
02.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Lagrene, Pancho
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Winst |
02.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Lagrene, Pancho
/ Smits, Rob Soccer Boys |
Winst |
02.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Winst |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Bilsum, van, Fastert
/ Loon van, Adriaan T-kwadraat |
Verlies |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Neefs, Tim
/ Loon van, Adriaan T-kwadraat |
Verlies |
05.04.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Winst |
05.04.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
05.04.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Winters, Sander
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Winst |
05.04.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
15.03.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
15.03.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Dijk van, Ricky
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
15.03.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
15.03.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
07.03.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Visser de, Ton
/ Janssen, Polly Frappant |
Winst |
07.03.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Visser de, Ton
/ Janssen, Polly Frappant |
Winst |
07.03.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Visser de, Ton
/ Mol, de, Jan Frappant |
Verlies |
07.03.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Bergmans, Eric
/ Janssen, Polly Frappant |
Winst |
02.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Winst |
02.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack Allemanscafe 1 |
Winst |
02.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Verbruggen, Robert
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Horen, van, Erik
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
02.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Verbruggen, Robert
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Horen, van, Jack
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Verlies |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Verlies |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Wilkes, Angelo
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Winst |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Winst |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Verlies |
13.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Otten-Kerkhof, Tessa
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Verlies |
13.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Bilsum, van, Fastert
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Verlies |
13.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Verlies |
13.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Otten-Kerkhof, Tessa
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Verlies |
29.11.2017 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |