Speler > Becker, Giel |
---|
Becker, Giel |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
't Brook |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54809 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 115 | 187 |
Senioren classic | 20 | 42 |
2015-2016 | ||
Open | 110 | 155 |
Mini master challenger | 61 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 51 | 254 |
Pro | 56 | 123 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 1e Klasse | Vr., 30.11.2018 | 2 | 3 |
2017-2018 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Tweede Klasse | Vr., 08.12.2017 | 3 | 3 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
2015-2016 | |||||
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | Kwalificatie | Za., 23.04.2016 | 14 | 19 |
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | semi pro | Za., 23.04.2016 | 5 | 8 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 27 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 33 | 50 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 12 | 45 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 10 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 24 |
White Horse | Eijsden | Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 10 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 36 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 20 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 18 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 41 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 9 | 54 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Brook 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Kokerel | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Kokerel | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Becker, Giel
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Camp, op den, Ralph
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Pieters, Theo
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Glezer, Marcel
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Dassen, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Dassen, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Pantus, Bart
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Sintzen, Kai
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman De Bulldozers 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Dijk van, Arnold
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Aretz, Frans
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Herk van, Theo
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Hartmann, Willy
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gielkens, Loek
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Becker, Giel
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Aussems, Jo
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Stams, Ed
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Lebon, Dave
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Zanders, Peter
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Laeven, Paul
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Eurelings, Pascal
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Hartmann, Willy
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Weller, Mike
/ Haanen, Raymond Eijsden 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Hartmann, Willy
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Herberghs, Marco
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Kremer, Geert
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gobbels, Rob
/ Coenen, Davy 't Heukske 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Maesen, Noel
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Schroyen, Raymond
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Adriolo, Karl
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Geurts, Sjaak
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Dijk van, Stephan
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Herberghs, Sjef
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Crombach, Daniël
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Zee van der, Rob
/ Jansen, Roel D'r Bok 2 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Koll, Marco
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Becker, Giel
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Hermans, Harley
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Schenk, Ziggy 't Straotsje 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Kokelkoren, Jacques
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Hoebink, Patrick
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Becker, Giel
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Duchateau, Jo
/ Thieme, Ferry De Pitsers 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Becker, Giel
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Maessen, Sem
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Leerschen, Hans
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Romeyn, Edwin
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Koffereck 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker 2e klasse Finale |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Leise, Mark
/ Boumans, Roger Scherp Vor 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
27.04.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Janssen, Jack
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Reneerkens, Jojo
/ Hakke, Ton De Capucijn 3 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Smolenaers, Bart
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Pereboom, Herman
/ Brans-Brabant, Mike Borgharen 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Korfer, Heini
/ Enden, van den, Andre Amicitia 2 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Borgharen 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Goessens, Anita
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Kollard, Kristy
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Winst |