Speler > Koll, Marco |
---|
Koll, Marco |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Im Weissen Rossl |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53821 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 108 | 147 |
2016-2017 | ||
Heren classic | 115 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 35 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 30.12.2016 | 3 | 11 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Im Weissen Rossl 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Oud Bocholtz 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Oud Bocholtz 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Oud Zumpelveld | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Oud Zumpelveld | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Oud Zumpelveld | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Oud Zumpelveld | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Oud Zumpelveld | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Voorwald, Ronald
/ Arts, Roger Boskai 3 |
Verlies |
29.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Koll, Marco
/ Bisscheroux, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Mortiaux, Peter
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Koll, Marco
/ Ritzen, Harry Im Weissen Rossl 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Hendriks, Jos
/ Koll, Marco Im Weissen Rossl 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Koll, Marco
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Hendriks, Jos
/ Koll, Marco Im Weissen Rossl 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Mertens, Ralf
/ Koll, Marco Im Weissen Rossl 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Puts, Dennis
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Hendriks, Jos
/ Koll, Marco Im Weissen Rossl 1 |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Koll, Marco
/ Mertens, Ralf Im Weissen Rossl 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Voorwald, Ronald
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Maesen, Milan
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Claus, Dennis
/ Franssen, Fer Dingus 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Wagenveld van, Kevin
/ Koll, Marco Oud Bocholtz 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Gelijkspel |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Wagenveld van, Kevin
/ Koll, Marco Oud Bocholtz 1 |
Kazmierczak, Jean
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Bocholtz 1 |
Otten, Thijs
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Bocholtz 1 |
Vanaschen, Mario
/ London, Roger D'r Druje Eck 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Bocholtz 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Hensels, Ton
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Thijssen, Theo
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Koll, Marco
/ Ritzen, Harry Oud Zumpelveld 1 |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Kohnen, Roderique
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Dassen, Math
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Hanssen, Rick
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Frusch, Jos
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Mertens, Ralf
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Schielen, Marco
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Laar van, Cyriel
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Koll, Marco
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Wijnants, Lou
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gelijkspel |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Thieme, Ferry
/ Royen, Gilber De Pitsers 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Koll, Marco
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Partouns, Maurice
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Basten, Hans
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Koll, Marco
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Offermans, Jo
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Gustin, Jo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Engelberts, Jos
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Leerschen, Hans
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Pelzer, Dave
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Koll, Marco
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Koll, Marco
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Leerschen, Hans
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Nelissen, Bart
/ Kicken, Noel De Jokers 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Koll, Marco
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Merx, May
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Plaats 3 2. Extra ronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Halve finale 2. Extra ronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Smeets, Rico / Weijer van de, Hans | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Kwart finale 2. Extra ronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Brinkhoff, Luuk / Bleijlevens, Jean | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Vrosch, Ron / Bakker, Lejo | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale 2. Extra ronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Theunissen, Melvin / Theunissen, John | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Daemen, Niels / Franssen, Jo | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Pelzer, Dave / Koll, Marco | Koch, Manfred / Slegers, Luvic | Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Koll, Marco
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Crombach, Jeroen
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Reijntjens, Richard
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Pelzer, Dave
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Konings, Richard
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
17.11.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Koll, Marco
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Koll, Marco
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Reulings, Micha
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Verlies |