Speler > Gielkens, Loek |
---|
Gielkens, Loek |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
A Jen Kirch |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53511 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
A Jen Kirch 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Der Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Der Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
D'r Busch | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Dr Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
D'r Busch 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Der Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Cartouche 2 | ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Cartouche 2 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Laeven, Paul
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Schutt, Janine
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Laeven, Paul
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Berg, Henk
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
22.12.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Degens, Jan
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony Ricky's Pub 3 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Debets, Marthe
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Mullenders, Maurice
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Franssen, Marco
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Aussems, Jo
/ Ghijsen, Jean Op de Bosch 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Gielkens, Loek
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Zanders, Peter
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Weide, van der, Martin
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Loomans, Armand
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Gielkens, Loek
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Somers, Robert
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Kempen, van, Ruud
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Bruystens, Theo
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Gielkens, Loek
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Haren van, John
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Brands, Mattie
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Weide, van der, Martin
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Crombach, Daniël
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Franssen, Mark
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Sour, Mick
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Peters, Wiel
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Hermans, Angelo
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Visser de, Ton
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Hacking, Xavier
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Flegel, Alfred D'r Prick 2 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Schokker, Ramon
/ Beuken, Maik D'r Aowe Kino 1 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Aussems, Emiel
/ Haurissa, Emrys Proosd 1 |
Gelijkspel |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Gelijkspel |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Engelberts, Jos
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Heezik van, Corne
/ Broek van den, Jo 't Lamke 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Houben, Ron
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Houben, Michael
/ Smeets, Maurice De Bekker 2 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Roufs, Sarik
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Gouder de Beauregard, Julia
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Blees, Jozef
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Verlies |
26.05.2017 ZOH 1A 27. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys |
Verlies |
19.05.2017 ZOH 1A 26. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch |
Schmeets, Ralf
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino |
Winst |