Speler > Bruijnen, Marco |
---|
Bruijnen, Marco |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ut Helke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 8044 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ut Helke 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Ut Helke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Da Capo 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Da Capo 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Da Capo | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Da Capo | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
Da Capo | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
Da Capo 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
Da Capo 3 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomer competitie Poule 3 |
2011-2012 | |
Da Capo 3 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Da Capo 3 | 1B |
2009-2010 | |
De Gilde 1 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Bruijnen, Marco
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Fransen, Antwan
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Marco Ut Helke 1 |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Marco Ut Helke 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Aarts, Philip
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Marquaire, Bas Ut Helke 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Hacking, Xavier
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Gelijkspel |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Pereboom, Herman
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Pereboom, Herman
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Gelijkspel |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Koch, Manfred
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Sandy Da Capo 1 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Henquet, Fer
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Thijssen, Theo
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Sandy Da Capo 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Eerens, Michel
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Hollanders, Jo
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Sandy Da Capo 2 |
Brouns, Jos
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Sandy Da Capo 2 |
Geurts, May
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Heezik van, Corne
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Laeven, Paul
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Custers, Mark
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Peters, Youri
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hanssen, Rob Da Capo 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Peters, Youri
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Stelmashchuk, Costya
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Larik, Remco
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Niels, John
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Mark Da Capo 2 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Mark Da Capo 2 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Eerens, Michel
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Demmers, Robert
/ Aussems, Leroy Proosd 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Mark Da Capo 2 |
Schins, Marcel
/ Verheesen, Marco Dingus 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Aarts, Jan
/ Lieshout van, Jos De Pitsers 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Mark Da Capo 2 |
Jacobs, Ingo
/ Jacobs, Ilja Amicitia 1 |
Verlies |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Braekt in de, Leon
/ Vaessens, Jim Dat Boys |
Verlies |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Mark Da Capo |
Pantus, Bart
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Mark Da Capo |
Westenberg, Robert
/ Mounadi, Salah Randstad |
Winst |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Winst |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Cholly, Alex
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Van Sint Feijth, Charon
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Thomas, Tom
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Pynoo, Lidia
/ Atilla, Olah De Kroeg 2 |
Winst |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo |
Kerckhoffs, Niels
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Winst |
30.09.2016 1e Klasse 3. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo |
Rondags, Roy
/ Broek van den, Jo 't Lämke |
Verlies |
06.05.2016 Eerste Klasse 22. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Hardy, Ben
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Verlies |
29.04.2016 Eerste Klasse 21. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo |
Loomans, Henk
/ Loomans, Armand 't Lamke |
Verlies |
01.04.2016 NTVB Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Claessens, Andy
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Walthie, Nicole
/ Broek van den, Jo 't Lamke |
Winst |
18.03.2016 Eerste Klasse 18. Speeldag |
Cholly, Alex
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Aussems, Jo
/ Brands, Danny De Pitsers |
Verlies |
04.03.2016 Eerste Klasse 16. Speeldag |
Cholly, Alex
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Camp op den, Michel
/ Henquet, Fer De Bekker 4 |
Verlies |
19.02.2016 Eerste Klasse 15. Speeldag |
Cholly, Alex
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Pinxt, Patrick
/ Caldenborgh, van, Chris White horse 1 |
Verlies |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 4. Speeldag |
Eerens, Michel
/ Bruijnen, Marco da Capo |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Berk, van den, Guido White Horse 2 |
Winst |
11.12.2015 Eerste Klasse 7. Speeldag |
Cholly, Alex
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Smeets, Leon
/ Driessen, Jacky De Pitsers |
Gelijkspel |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 3. Speeldag |
Thomas, Tom
/ Bruijnen, Marco da Capo |
Lebon, Dave
/ Schenk, Cor de Dolomiet 2 |
Verlies |
13.11.2015 Eerste Klasse 8. Speeldag |
Cholly, Alex
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Wishaupt, Glenn
/ Labruzzo, Maurizzio Napoleon |
Verlies |
30.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 2. Speeldag |
Claessens, Andy
/ Bruijnen, Marco da Capo |
Raven, Rocco
/ Smeets, Rowan de Bekker 1 |
Verlies |
16.10.2015 Eerste Klasse 5. Speeldag |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Strikker, Maurice
/ Frenken, Bert De Bekker 4 |
Verlies |
06.03.2015 Overgangsklasse 16. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Nelissen, Bart
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
23.01.2015 Overgangsklasse 12. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Ties Da Capo |
Vandevenne, Tim
/ Jansen, Danny Le Cramignon 2 |
Winst |
28.11.2014 Overgangsklasse 9. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby Lamke |
Verlies |
21.11.2014 Beker overgangsklasse 1. Ronde |
Bruijnen, Marco
/ Caris, Marco Da Capo |
Nelissen, Bart
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
03.10.2014 Overgangsklasse 4. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Pattiwael, Joshua
/ Pattipeiluhu, Robeas 't Straotsje |
Winst |
23.05.2014 1A 22. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Schenk, Cor
/ Dassen, Math Dolomiet |
Winst |
20.05.2014 Beker eerste klasse Halve finale |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Ties Da Capo 2 |
Stassen, Rob
/ Goessens, Mark Le Cramignon 2 |
Winst |
16.05.2014 1A 21. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Duits, Pieter
/ Weerts, Giel Waardhof Boys |
Winst |
09.05.2014 1A 20. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
04.04.2014 1A 16. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied |
Winst |
21.03.2014 1A 15. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby Lamke 1 |
Verlies |
07.03.2014 Challenge Cup poule B3 3. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Ties Da Capo 2 |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |