Speler > Wetzels, Pascal |
---|
Wetzels, Pascal |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 5032 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2012-2013 | ||
Open | 144 | 174 |
Rookies | 19 | 45 |
2011-2012 | ||
Open | 148 | 196 |
Semi-Pro | 80 | 103 |
Rookies | 33 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 33 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Rookies | Vr., 29.03.2013 | 5 | 9 |
Winterkampioenschappen | Stein | Rookie | Vr., 14.12.2012 | 5 | 6 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 17 | 24 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro | Za., 14.04.2012 | 9 | 12 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Rookies | Vr., 06.04.2012 | 5 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Rookies | Vr., 30.12.2011 | 9 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 33 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Rookies | Za., 03.12.2011 | 5 | 10 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
De Bekker 5 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Bekker 4 | 1A, Challenge Cup poule C, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 4 | 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
De Bekker 4 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
2011-2012 | |
De Bekker 4 | 2B |
2010-2011 | |
The Eagles 2 | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Kesselaer, Huub
/ Deswijzen, Gabriel A Jen Kirch 2 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Nievelstein, Patrick Oud Genhei 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Benoit, Bernd
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Gelijkspel |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Braken, Bert
/ Haren van, John De Smid 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Lempers, Peter
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Steinbach, Weiro Ricky's Pub 3 |
Becker, Piet
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Laumeyer, Frank
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Gustin, Jo
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Peters, Jan
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Hendriks, Krit
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Laurens, Wiel
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Czako, Andras
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Dijk van, Steven
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Vermeer, Albert
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 2 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Lejeune, Marco
/ Manders, Kai Da Capo 2 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Mounadi, Salah
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Koch, Huub
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Thijssen, Theo
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Stijns, Allan
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Jansen, Roel
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Schmitz, Sven
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
20.02.2020 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Moonen, Bjorn
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Geurts, May
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Stelmashchuk, Costya
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Dingena, Marcel
/ Jansen, Danny De Capucijn 3 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Kerbusch, Arno
/ Brands, Mattie 't Lämke 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Partouns, Mitchell
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Zenden, Timo
/ Vanweersch, Dominique D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Hakke, Ton
/ Kanters, Sandra De Capucijn 3 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Simons, Veerle
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Ehmke, Stephan
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Moonen, Bjorn
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Beumers, Stef
/ Heuvel van den, Dave White Horse 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Abid, Marouan
/ Fleuren, Tim Amicitia 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Janssen, Jack
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Smeets, Nico
/ Wierts, Rick D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Bakker, Sjaak
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 3 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Goessens, Anita
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Zanders, Peter
/ Bollerman, Ben D'r Bok 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Theunissen, John
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Gelijkspel |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Fleuren, Tim
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Deswijzen, Huub
/ Bindels, Piet Scherp Vor 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Franken, Mitch
/ Wetzels, Pascal De Bekker 4 |
Ehmke, Stephan
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Wetzels, Pascal De Bekker 4 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Wanders, Marcel
/ Franssen, Marco Star Club 2 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Franken, Mitch De Bekker 4 |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Franken, Mitch De Bekker 4 |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Franken, Mitch De Bekker 4 |
Conjour, Thei
/ Essers, Ron Borgharen 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Franken, Mitch De Bekker 4 |
Mimouri, Achmed
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |