Speler > Braek in de, Remi |
---|
Braek in de, Remi |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2736 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 15 | 155 |
2014-2015 | ||
Open | 11 | 254 |
2013-2014 | ||
Open | 30 | 289 |
2012-2013 | ||
Open | 37 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 16 | 196 |
2010-2011 | ||
Open | 1 | 88 |
2009-2010 | ||
Open | 40 | 180 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 9 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 5 | 50 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 19 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 32 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 1 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 2 | 60 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 24 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 17 | 33 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 20 | 91 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 7 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 3 | 45 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 9 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 11 | 92 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 5 | 53 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 06.04.2012 | 9 | 32 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 3 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 9 | 24 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 5 | 48 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Open dubbel | Za., 23.04.2011 | 2 | 47 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 16.04.2011 | 3 | 16 |
Winterkampioenschappen 2010 | gulpen | Open dubbel | Vr., 22.10.2010 | 2 | 2 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 16 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Dutch Masters | Eersel | Open dubbel | Zo., 28.06.2009 | 33 | 75 |
Dutch Masters | Eersel | Open Mixed | Zo., 28.06.2009 | 7 | 27 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Ricky's Pub | SBZL |
2022-2023 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Ricky's Pub | SBZL |
2021-2022 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 2 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
de Bekker 1 | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
2017-2018 | |
de Bekker 1 | N.T.L |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 1 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
De Bekker 1 | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
De Bekker 1 | Ereklasse, Beker |
2012-2013 | |
De Bekker 1 | Ereklasse, Beker |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
2011-2012 | |
De Bekker 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
De Bekker 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Bekker 1 | Ere klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
11.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Dijk van, Steven
Carboon |
Verlies |
03.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Bardoul, Davy
De Spechvogels |
Winst |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Eerens, Mitch
Leonhakkers |
Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Meurmans, Jimmy
Team Limburg |
Verlies |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Dijk van, Steven
Carboon |
Winst |
04.01.2024 SBZL 6. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Simons, Bart
De Choufkes |
Verlies |
14.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Bardoul, Davy
De Spechvogels |
Winst |
16.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers |
Winst |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Meisters, Horst
Old Stars |
Winst |
22.06.2023 SBZL 12. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Deldime, Didier
The Belgian Challengers I |
Winst |
08.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Bardoul, Davy
Carboon |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Franken, Marco
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Dierks, Edy
/ Martens, Rob Oude Heide 1 |
Winst |
26.04.2024 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne Ricky's Pub 1 |
Bleus, Danny
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
18.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Eykenboom, Ron
/ Adriaanssen, Jeffrey De Kroeg 1 |
Verlies |
11.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Czako, Gabor
/ Dijk van, Steven Carboon |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne Ricky's Pub 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Notenbalk 1 |
Winst |
03.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Bardoul, Davy
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Winst |
03.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Kleinveldus, Danny
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Winst |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Eerens, Mitch
/ Habets, Henk Leonhakkers |
Verlies |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Coenen, Davy
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris Eijsden 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne Ricky's Pub 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Meurmans, Jimmy
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Meurmans, Jimmy
/ Vastmans, Bart Team Limburg |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Bleus, Roger
/ Gouders, Freddy Boskai 1 |
Verlies |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Dijk van, Steven
/ Feher, Laszlo Carboon |
Verlies |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Winst |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Winst |
04.01.2024 SBZL 6. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Simons, Bart
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
04.01.2024 SBZL 6. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Simons, Bart
/ Seghers, Timmy De Choufkes |
Winst |
04.01.2024 SBZL 6. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Moorkens, Bas
/ Seghers, Timmy De Choufkes |
Winst |
14.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Winst |
14.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Winst |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Senden, Jim
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Lenssen, Maurice
/ Bolkenstijn, Sjef De Kroeg 1 |
Winst |
16.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Mordant, Danielle
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Winst |
16.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Gelissen, Michelle
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Winst |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Mordant, Danielle
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Senden, Piet
/ Meisters, Horst Old Stars |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Gelissen, Michelle
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Winst |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne Ricky's Pub 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Notenbalk 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne Ricky's Pub 1 |
Pinxt, Patrick
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne Ricky's Pub 1 |
Zanders, Peter
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie Boskai 1 |
Verlies |
22.06.2023 SBZL 12. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Boeckmans, Maxime
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Verlies |
22.06.2023 SBZL 12. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Themans, Raphael
/ Boeckmans, Maxime The Belgian Challengers I |
Verlies |
08.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Czako, Andras
/ Bardoul, Davy Carboon |
Winst |
08.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Winst |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Moonen, Jordy
/ Locorotondo, Franco De Kroeg 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Moonen, Jordy
/ Locorotondo, Franco De Kroeg 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Gobbels, Rob
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Komiek 1 |
Gelijkspel |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Meentz, Devin
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Senden, Jim
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Bohland, Tom
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Gortges, Manfred D'r Prick 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Slegers, Luvic
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Haanen, Raymond
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Senden, Jim
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Bleus, Danny
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Strikker, Maurice
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Franiczek, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Maessen, Dennie
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Winst |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Michalski, Raymond
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Winst |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Boogaart, van den, Jan
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Niks, Patrick
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Bergman, Pieter
/ Bremmers, Ger The Eagles 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Dierks, Edy
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Tonneke |
Winst |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Ashley's Army 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Franssen, Rob
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Winst |
27.05.2018 N.T.L Halve finale |
Braek in de, Remi
/ Dost, Mark de Bekker 1 |
Roodhorst, Emile
/ Otten-Kerkhof, Tessa Brab. Branieschoppers |
Winst |
27.05.2018 N.T.L 7. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Hermans, Twan de Bekker 1 |
Bilsum, van, Fastert
/ Roodhorst, Emile Brab. Branieschoppers |
Winst |
27.05.2018 N.T.L 7. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Dost, Mark de Bekker 1 |
Roodhorst, Emile
/ Winters, Sander Brab. Branieschoppers |
Winst |
27.05.2018 N.T.L 6. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Kutaydin, Jeroen de Bekker 1 |
Horen, van, Jack
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Winst |
27.05.2018 N.T.L 6. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Kutaydin, Jeroen de Bekker 1 |
Horen, van, Erik
/ Eenbergen, Ton 't Allegaartje |
Winst |
17.02.2017 Ere Afdeling 13. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Braek in de, Remi De Bekker 2 |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Verlies |
03.06.2016 NTVB Beker Algemeen 4. Ronde |
Braek in de, Remi
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Stevens, Richard
/ Vaessen, Peter De Bekker 2 |
Gelijkspel |
27.05.2016 NTVB Beker Algemeen 3. Ronde |
Braek in de, Remi
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Winst |
20.05.2016 NTVB Beker Algemeen 2. Ronde |
Braek in de, Remi
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles |
Winst |
29.04.2016 Ereklasse 19. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Raven, Rocco De Bekker 1 |
Stevens, Ratna
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 1 |
Winst |
15.04.2016 Ereklasse 18. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Raven, Rocco De Bekker 1 |
Coenen, Davy
/ Beniers, Gino DAT Boys 1 |
Winst |
08.04.2016 Ereklasse 9. Speeldag |
Braek in de, Remi
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Stevens, Ralph
/ Ubachs, Junior De Kroeg 1 |
Winst |
01.04.2016 NTVB Beker Algemeen 1. Ronde |
Braek in de, Remi
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Verheijden, Wesley
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Hanssen, Rick / Braek in de, Remi | Sediqi, Masuud / Steindl, Tim | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Hanssen, Rick / Braek in de, Remi | Frissen, Richard / Vanhingel, Herman | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Hanssen, Rick / Braek in de, Remi | Bartels, Sydney / Senden, Dave | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Hanssen, Rick / Braek in de, Remi | Moonen, Jordy / Janssen, Pascal | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Hanssen, Rick / Braek in de, Remi | Klunder, Roger / Boersma, Maurice | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Hanssen, Rick / Braek in de, Remi | Stevens, Ralph / Pynoo, Brecht | Winst |