Speler > Bleijleven, Leon |
---|
Bleijleven, Leon |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 3664 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 66 | 187 |
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Semi-Pro | 34 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 102 | 289 |
Semi-Pro | 20 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Semi-Pro | 38 | 84 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 17 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | 1e klasse | Vr., 29.03.2024 | 9 | 11 | |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 11 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 6 | 12 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 69 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 22 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 4 | 22 |
2013-2014 | |||||
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 25 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 9 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Semi Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 9 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 2 | 25 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 1 | 69 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 17 | 32 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 16 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 12 | 46 |
2012-2013 | |||||
N.T.F. Toernooi Roberto Sport | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 21.06.2013 | 5 | 10 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 13 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 5 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Semi-Pro | Za., 08.06.2013 | 1 | 10 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 21 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 17 | 24 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Semi-Pro | Za., 18.05.2013 | 3 | 9 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 17 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 29.03.2013 | 4 | 16 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Fratelli 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2019-2020 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Kroeg 2 | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Kroeg 1 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
De Kroeg 1 voorheen 2 | Zomercompetitie 2016 Poule B |
2014-2015 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule B, Beker, Beker overgangsklasse |
De Kroeg | Zomercompetitie Poule D |
2013-2014 | |
De Kroeg 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse |
De Kroeg | Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
De Kroeg 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 3, Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
De Kroeg 1 | 2B |
De Bouwerweij | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Bouwerweij | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
Jo Jo Boys | ZOH Hoofdklasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Sintzen, Kai / Bleijleven, Leon | Biermans, Yves / Hanssen, Rick | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Sintzen, Kai / Bleijleven, Leon | Bemelmans, Donee / Prickaerts, Niels | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Sintzen, Kai / Bleijleven, Leon | Daemen, Niels / Daenen, Alex | Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Pantus, Bart
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Gelijkspel |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Vandrey, Bernd
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gerets, Christian
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gielis, Chris
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Camp, op den, Ralph
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Poelmans, Harry
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Vromen, Tim
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Mullenders, Maurice
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
07.04.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Wolters, Louis
/ Gorissen, Patrick A Jen Kirch 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Ploum, Jan
/ Huntjens, May Der Busch 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Lemmens, Dave
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Sour, Mick
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Dijk van, Stephan
/ Voorst van, Jo Dingus 2 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bleijleven, Leon
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Thijssen, Theo
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Otten, Thijs
/ Evans, David De Poart 1 |
Gelijkspel |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Duckers, Marco
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Engels, Jo
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Steenbakkers, Wesley
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Heinen, Raymond
/ Adriolo, Karl Oude Heide 2 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Krans, John
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Becker, Giel
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Gelijkspel |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Deswijzen, Gabriel
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Hendriks, Hub
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Willems, Sander
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Loo van, Danny
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Weide, van der, Martin
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Thijssen, Theo
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Berben, Vivian De Kroeg 2 |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Adriaansen, Raymond
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Cox, Leon
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Loo van, Danny
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Brouns, Jos
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Vlecken, Kim
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Loo van, Danny
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Pattiwael, Joshua
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Loo van, Danny
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Flegel, Alfred D'r Prick 2 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Meegen van, Marcel
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Bleijlevens, Jean
/ Brinkhoff, Luuk Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Senden, Jo
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Seijen, Francois Star Club 1 |
Winst |
14.04.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Verlies |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke |
Winst |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Visser de, Ton
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Winst |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Loo van, Danny
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Bosch van den, Hub
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Winst |
27.01.2017 1e Klasse 12. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Tummers, Harald
/ Duijkers, Bert Dat Boys |
Verlies |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Vrancken, Guy
/ Eerens, Michel Da Capo |
Winst |
13.01.2017 1e Klasse 10. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Eerens, Michel
/ Vrancken, Guy Da Capo |
Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 3. Ronde Hoofdronde |
Bleijleven, Leon / Berben, Vivian | Bleus, Danny / Bleus, Roger | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 2. Ronde Hoofdronde |
Bleijleven, Leon / Berben, Vivian | Abels, Twan / Smeets, Johnny | Winst |
30.12.2016 Blauw Wit'62 1. Ronde Hoofdronde |
Bleijleven, Leon / Berben, Vivian | Pelzer, Dave / Koll, Marco | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 2. Ronde Hoofdronde |
Bleijleven, Leon / Berben, Vivian | Kerckhoffs, Michael / Bovens, Rinaldo | Verlies |
16.12.2016 1e Klasse 9. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Hameleers, Darco
/ Ras, Ferry Beat Boys |
Winst |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
25.11.2016 1e Klasse 5. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Winst |