Speler > Coenen, Danilo |
---|
Coenen, Danilo |
Informatie |
Categorie: | Junioren |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 70465 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 25 | 34 |
Open dubbel | 27 | 87 |
Junioren dubbel | 2 | 8 |
2023 | ||
Open dubbel | 29 | 160 |
Junioren dubbel | 5 | 16 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
tbnl challenger | Cues & Darts Tilburg | open dubbel | Za., 30.03.2024 | 16 | 39 |
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 9 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | 2e klasse | Vr., 29.03.2024 | 5 | 6 | |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 27.01.2024 | 14 | 30 |
Club Foos Open Doubles | Palletweg 21, Haarlem | Open Dubbel | Za., 20.01.2024 | 3 | 12 |
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.11.2023 | 16 | 33 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 07.10.2023 | 4 | 33 |
NK 2023 | Junioren Dubbel | Za., 23.09.2023 | 2 | 4 | |
NK 2023 | Open Dubbel | Za., 23.09.2023 | 11 | 36 | |
NK 2023 | Open Enkel | Zo., 24.09.2023 | 18 | 32 | |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.09.2023 | 13 | 31 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Junioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 7 | 18 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 36 | 47 |
Haarlem Open Doubles | Haarlem | Open Dubbel | Za., 18.03.2023 | 7 | 22 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 31 | 41 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 18 | 42 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
Leonhakkers | SBZL |
2023 | |
Boofken Rotterdam | NTL FINALE RONDES, NTL PLAATS 5 - 8, NTL VOORRONDES |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Coenen, Danilo
Leonhakkers |
Dijk van, Steven
Carboon |
Winst |
18.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Coenen, Danilo
Leonhakkers |
Sluyts, Johan
De Choufkes |
Verlies |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Coenen, Danilo
Leonhakkers |
Starren, Amber
Ricky's Pub |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Coenen, Danilo
Leonhakkers |
Dijk van, Steven
Carboon |
Winst |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Plaats 3 |
Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam |
Brug van der, Finn
TacaTaca Groningen |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Halve finale |
Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam |
Czako, Gabor
Megalodon |
Verlies |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam |
Jongen, Kay
De Paardestal |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam |
Swinkels, Jeffrey
De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam |
Braack, Bela
Club Foos |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam |
Graaf, de, Sjon
Vintage |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam |
Dijk van, Steven
Megalodon |
Gelijkspel |
24.09.2023 NK 2023 6. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo | Csiszer, Szabolcs | Winst |
24.09.2023 NK 2023 5. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo | Krijgsman, Rens | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Finale Extra ronde |
Coenen, Danilo | Mathot, Niels | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo | Mathot, Niels | Winst |
24.09.2023 NK 2023 Halve finale Extra ronde |
Coenen, Danilo | Krijgsman, Rens | Winst |
24.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo | Czako, Andras | Winst |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo | Hermans, Twan | Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon |
Verlies |
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Czako, Viktor
/ Dijk van, Steven Carboon |
Winst |
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Kesselaer, Huub
/ Deswijzen, Gabriel A Jen Kirch 2 |
Winst |
18.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Keersmaekers, Tim
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Winst |
18.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Huybrechts, Wendy
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
18.04.2024 SBZL 12. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Huybrechts, Wendy
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Nievelstein, Patrick Oud Genhei 1 |
Winst |
11.04.2024 SBZL 11. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Bardoul, Davy
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Winst |
11.04.2024 SBZL 11. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Gobbels, Rob
/ Franssen, Fer De Spechvogels |
Winst |
11.04.2024 SBZL 11. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Hoffmann, Markus
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Winst |
30.03.2024 tbnl challenger Achtste finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger 3. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 2. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Graaf, de, Sjon / van der Plas, Martin | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 1. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Nollgen, Martin | Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Nollgen, Martin | Eykenboom, Ron / Adriaanssen, Jeffrey | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Nollgen, Martin | Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice | Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Starren, Elroy
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Habets, Henk Leonhakkers |
Starren, Amber
/ Starren, Elroy Ricky's Pub |
Verlies |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Starren, Amber
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Ortmans, Stan
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Winst |
20.01.2024 Club Foos Open Doubles Halve finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Czako, Gabor | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Winst |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Winst |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Johnnie Team Limburg |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Pipeleers, Johan
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Winst |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Czako, Gabor
/ Dijk van, Steven Carboon |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Meentz, Devin Leonhakkers |
Czako, Gabor
/ Dijk van, Steven Carboon |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Lempers, Peter
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
30.11.2023 SBZL 4. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Bardoul, Davy
/ Hoffmann, Markus De Spechvogels |
Winst |
30.11.2023 SBZL 4. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Meentz, Devin Leonhakkers |
Kleinveldus, Danny
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Verlies |
30.11.2023 SBZL 4. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Gobbels, Rob
/ Kleinveldus, Danny De Spechvogels |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 1 |
Ubags, Gino
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Halve finale |
de Visscher, Kevin
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Czako, Andras
/ Coenen, Djanio Megalodon |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Pant, Romanus
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Jongen, Bas
/ Jongen, Kay De Paardestal |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
de Visscher, Kevin
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Pant, Romanus
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Coenen, Danilo
/ de Visscher, Kevin Boofken Rotterdam |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Pant, Romanus
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Hoffmann, Markus
/ Visser, de, Joris Spechvogels |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Pant, Romanus
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Numan, Wouter
/ Ferdinandus, Alexander TacaTaca Groningen |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Coenen, Danilo
/ de Visscher, Kevin Boofken Rotterdam |
Nijmeijer, Lianne
/ Dijk van, Joey Club Foos |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Coenen, Danilo
/ Pant, Romanus Boofken Rotterdam |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Coenen, Danilo
/ Serowy, Katja Boofken Rotterdam |
Dijk van, Steven
/ Vanderbeken, Jersey Megalodon |
Gelijkspel |
16.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Mordant, Danielle
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Verlies |
16.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Gelissen, Michelle
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Verlies |
16.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Mordant, Danielle
/ Hanssen, Rick Ricky's Pub |
Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Franssen, Jo / Baars, Bernd | Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Graaf, de, Sjon / Gobbels, Rob | Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Laumeyer, Frank
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Gustin, Jo
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Peters, Jan
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Slegers, Luvic
/ Franssen, Jo Old Stars |
Winst |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Winst |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Plaats 3 Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Noben, Sander / Miranda, Lenne | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Noben, Sander / Miranda, Lenne | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Franssen, Jo / Meschke, Ralf | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Stoute, Tamara / van der Plas, Bianca | Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
23.09.2023 NK 2023 Finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Coenen, Djanio | Bardoul, Davy / Czako, Gabor | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 Halve finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Coenen, Djanio | Wijers, Keno / Gobbels, Noah | Winst |
23.09.2023 NK 2023 Halve finale Voorronde |
Coenen, Danilo / Coenen, Djanio | Bardoul, Davy / Czako, Gabor | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 Kwart finale Voorronde |
Coenen, Danilo / Coenen, Djanio | Wijers, Keno / Gobbels, Noah | Winst |
23.09.2023 NK 2023 Achtste finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Lagrene, Pancho / Wilkes, Angelo | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 6. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart | Winst |
23.09.2023 NK 2023 5. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Winst |
23.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Gobbels, Rob / Slegers, Luvic | Winst |
23.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Jongen, Kay / Meentz, Devin | Winst |
23.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Coenen, Danilo | Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Coenen, Danilo | Slegers, Luvic / Gobbels, Rob | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Extra ronde |
Coenen, Davy / Coenen, Danilo | Miranda, Lenne / Noben, Sander | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Extra ronde |
Coenen, Davy / Coenen, Danilo | van Heeswijk, Gido / Krijgsman, Rens | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Coenen, Danilo | Goffin, Jos / Meisters, Horst | Verlies |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Coenen, Davy Ricky's Pub 1 |
Willems, Victor
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / de Visscher, Kevin | Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Plaats 3 2. Extra ronde |
Coenen, Danilo / de Visscher, Kevin | Gauffre, Maxime / Silva Urbanczyk, Michael | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / de Visscher, Kevin | Baars, Marius / Baars, Bernd | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale 2. Extra ronde |
Coenen, Danilo / de Visscher, Kevin | Miranda, Lenne / Miranda, Brenn | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / de Visscher, Kevin | Miranda, Lenne / Miranda, Brenn | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale 2. Extra ronde |
Coenen, Danilo / de Visscher, Kevin | Hoffmann, Markus / Jonas, Dennis | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / de Visscher, Kevin | Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / de Visscher, Kevin | Hoffmann, Markus / Jonas, Dennis | Winst |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Coenen, Davy / Coenen, Danilo | Graaf, de, Wesley / Lorrie, Leslie | Verlies |