Speler > Kleijnen, Roy |
---|
Kleijnen, Roy |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
De Smid |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11056 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 117 | 147 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 39 | 51 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Smid 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Smid 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Smid 1 | ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Smid | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
de Smid | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Smid | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Smid 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
De Smid 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
De Smid 1 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Muijs, Maurice
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Zanders, Peter
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Kesselaer, Huub
/ Deswijzen, Gabriel A Jen Kirch 2 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Keularts, Peter
/ Ritzen, Harry Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Conjour, William
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Maes, Nathan
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Muerders, Pascal
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Frols, Mark
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Max, Joep
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Driessen, Roger
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Gelijkspel |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Pereboom, Herman
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Jansen, Joey
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Kosten, Peter
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Starren, Roland
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Engels, Jo
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Schakel, Jeroen
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Lemmens, Wim
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Gortges, Manfred D'r Prick 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Thijs, Lee
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Eggen, Jo
/ Kunze, Daniel 't Trefpunt 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Geurts, May
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Kleijnen, Roy
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Erkens, John
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Royen, Kris
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Vaessens, Jim
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Wouters, Jean
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Lahaye, Leroy
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Paffen, Jo
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Breemen, Tony
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Geurts, May
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Haren van, John
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Royen, Kris
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Lahaye, Leroy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gelijkspel |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Camps, Jordi
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Kleijnen, Roy
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Vanaschen, Mario
/ London, Roger D'r Koffereck 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Lacroix, Jo
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Aussems, Leroy
/ Aussems, Emiel Proosd 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Mols, Bas
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Wouters, Jean
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven Dat Boys 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Brands, Mattie
/ Walthie, Nicole 't Lamke 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Wouters, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Meentz, Devin
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Beckers, Richard
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Moonen, Bjorn / Larik, Floortje | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Theunissen, Melvin / Theunissen, John | Gelijkspel |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Kwart finale 2. Extra ronde |
Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale 2. Extra ronde |
Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Roeleveld, Peter / Mey, Eric | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Boersma, Maurice / Klunder, Roger | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Smit, Marcel / Starren, Elroy | Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Wouters, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Spronken, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Weide, van der, Bjorn
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Domen, Ruud
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard Op de Bosch 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Smeets, Leon
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Kleijnen, Roy
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Wagenveld van, Kevin
/ Crombach, Jeroen Smidter Boys 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Frusch, Roger
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Gelijkspel |
19.05.2017 ZOH 1B 26. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid |
Maessen, Joeri
/ Lenssen, John De Paardestal |
Verlies |
28.04.2017 ZOH 1B 24. Speeldag |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Verlies |
14.04.2017 ZOH 1B 14. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Verlies |
07.04.2017 ZOH 1B 23. Speeldag |
Wouters, Jean
/ Kleijnen, Roy De Smid |
Janssen, Jozef
/ Schoppink, Paul Amicitia 1 |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker eerste klasse 3. Ronde |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid |
Eggen, Bert
/ Konings, Richard Pipo Boys |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 1B 21. Speeldag |
Wouters, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid |
Janssen, Richard
/ Schoonens, Peter De Sport |
Verlies |
10.03.2017 ZOH 1B 20. Speeldag |
Wouters, Jean
/ Kleijnen, Roy De Smid |
Hesemans, Johnny
/ Jeurissen, Rob White Horse 1 |
Winst |
10.02.2017 ZOH 1B 18. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Jean De Smid |
Quaedvlieg, Fons
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock |
Winst |