Speler > Maas, Danny |
---|
Maas, Danny |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65468 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Eijsden 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Sjmied | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Sjmied | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Custers, Michel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Maas, Danny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Hacking, Xavier
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Erkens, Hub
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Harenczyk, Rob
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Koll, Marco
/ Mertens, Ralf Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
02.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Halve finale |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Wetzels, Carlo
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Vanaschen, Mario
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Jacquemont, Jos
/ Wagenveld van, Evert Oud Bocholtz 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Gelijkspel |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Debets, Marthe
/ Dijk van, Arnold Dingus 2 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Stevens, Ralph
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Partouns, Harry
/ Maas, Danny Eijsden 1 |
Laar van, Cyriel
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike Eijsden 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike Eijsden 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Lacroix, Jo
/ Smeets, Johnny De Paardestal 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Voorst van, Jo
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Seuren, Dave
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Dijk van, Stephan
/ Krans, John Dingus 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Herberghs, Sjef
/ Hensels, Ton Beat Boys 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Weller, Mike
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Maas, Danny
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Broek van den, Jo
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Verhoeve, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Koffereck 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Eerens, Michel
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Herberghs, Sjef
/ Sassen, Roland Beat Boys 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Brouns, Jos
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Webers, Frans
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Weide, van der, Martin
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Nacken, Ton
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Meessen, Robert
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Weide, van der, Bjorn
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Mortel van de, Bas
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Heinen, Raymond
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Folkeringa, Brandon
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Frissen, Hub
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Eulink, Albertus
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Magnee, Bert
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Janssen, Jozef
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Hollanders, Sandy
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Goessens, Mark
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Eulink, Albertus
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Konings, Timo
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Cainero, Roberto
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Custers, Mark
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Steenbakkers, Wesley
/ Wilders, Patrick Op de Bosch 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Goessens, Mark De Sjmied 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Thijssen, Theo
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
21.04.2017 ZOH Beker eerste klasse Kwart finale |
Weller, Mike
/ Maas, Danny De Sjmied |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys |
Gelijkspel |
31.03.2017 ZOH 1A 22. Speeldag |
Maas, Danny
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Winst |
10.03.2017 ZOH 1A 20. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Jeukens, Ron
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Verlies |
17.02.2017 ZOH 1A 19. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys |
Verlies |
03.02.2017 ZOH 1A 17. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Mols, Bas
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
27.01.2017 ZOH Beker 3. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Winst |
16.12.2016 ZOH 1A 13. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Maas, Danny De Sjmied |
Coolen, Ivo
/ Maessen, Dennie 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
25.11.2016 ZOH 1A 11. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
04.11.2016 ZOH 1A 9. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Bergwanger, Walter
/ Menten, Harry D'r Springbron 2 |
Verlies |
21.10.2016 ZOH 1A 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Surma, Joep
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys |
Verlies |
07.10.2016 ZOH 1A 7. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Smeets, Jo
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino |
Winst |