Speler > Goossens, Biek |
---|
Goossens, Biek |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2418 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Semi-Pro | 70 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 102 | 289 |
Semi-Pro | 87 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 53 | 174 |
Pro | 40 | 79 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 56 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 9 | 29 |
2013-2014 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 17 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 35 | 92 |
2012-2013 | |||||
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Open dubbel | Za., 22.09.2012 | 5 | 16 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Pro | Za., 22.09.2012 | 4 | 7 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 2 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
de Bekker 2 | N.T.L |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 2 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
2014-2015 | |
De Bekker 2 | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
De Bekker 2 | Ereklasse, Beker |
2012-2013 | |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 2 | Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Bekker 2 | Topklasse B |
2010-2011 | |
De Bekker 2 | Ere klasse |
De Poart 1 | Overgangs klasse |
De Poart 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Goossens, Biek Ricky's Pub 1 |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek Ricky's Pub 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Notenbalk 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Coenen, Davy Ricky's Pub 1 |
Krans, John
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Goossens, Biek Ricky's Pub 1 |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Ubags, Gino
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vandrey, Bernd D'r Prick 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Bakker, Sjaak
/ Senden, Dave De Kroeg 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Caldenborgh, van, Chris Eijsden 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Mey, Eric
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Gouders, Freddy
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Prickaerts, Niels
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Wersch van, Thomas
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Dierks, Edy
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Bleus, Roger
/ Arts, Roger Boskai 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Willems, Victor
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Gelijkspel |
10.06.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Biermans, Yves
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Meijs, Floris
/ Smit, Marcel Boskai 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior Heukske 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Dierks, Edy
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Smeets, Rowan
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Maessen, Toby
/ Coolen, Ivo 't Tonneke |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Harenczyk, Roman
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Vrancken, Guy
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Verlies |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Bleus, Danny
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Rondags, Roy
/ Coolen, Ivo 't Tonneke |
Winst |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Atol, Michel
/ Kessen, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Vonken, Wim
/ Franssen, Jo Smidter Boys 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Goossens, Biek
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Camp op den, Tim
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Surma, Joep
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Kicken, Noel
/ Budy, Ralf De Jokers 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Abels, Twan
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
De Jong, Jeroen
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Spijkers, John
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Sulman, Marco
/ Kunze, Daniel 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Gelijkspel |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Camp op den, Shem
/ Rouschop, Hans 't Heukske 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
De Jong, Jeroen
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Kicken, Mat
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Frenken, Bert De Bekker 1 |
Harenczyk, Ryan
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
26.05.2018 N.T.L 5. Speeldag |
Jongen, Kay
/ Goossens, Biek de Bekker 2 |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Meijs, Richard
/ Janssen, Pascal De Kokerel 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Hartmans, Hub
/ Souren, Hasso D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Gortges, Manfred
/ Niks, Maurice D'r Prick 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Koffereck 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Degens, Jan
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Bakker, Willy
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Garnier, Jean
/ Groothausen, Ramon Op de Bosch 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Winst |
15.09.2017 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Winst |
17.02.2017 Ere Afdeling 13. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Kerkhof, van de, Rens De Bekker 2 |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Verlies |
13.01.2017 Ere Afdeling 10. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 2 |
Heugen, Jack
/ Wolfs, Michael Oost Eijsden |
Gelijkspel |
30.12.2016 Ere Afdeling 5. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 2 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Winst |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 2 |
Herk van, Theo
/ Beckers, Rodny De Kroeg 1 |
Winst |
18.11.2016 Ere Afdeling 8. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Gerets, Christian De Poart |
Winst |
11.11.2016 Ere Afdeling 7. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Koch, Manfred De Bekker 2 |
Pauly, Jeroen
/ Starren, Amber Napoleon |
Verlies |
04.11.2016 Ere Afdeling 6. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 2 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles |
Verlies |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Goossens, Biek
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 2 |
Schmeetz, Niki
/ Willems, Sander 't Weverke |
Gelijkspel |
30.09.2016 Ere Afdeling 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 2 |
Klunder, Roger
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
16.09.2016 Ere Afdeling 2. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 2 |
Geijselaers, Juul
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Winst |