Speler > Derhaag, Thei |
---|
Derhaag, Thei |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
The Eagles |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 3627 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
NTVB Challenger Ranking | 39 | 53 |
Heren classic | 167 | 187 |
Senioren classic | 33 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
4de NTVB challenger | The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven | Open | Vr., 17.03.2017 | 11 | 14 |
4de NTVB challenger | The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven | Amateur | Vr., 17.03.2017 | 3 | 6 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
The Eagles 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
The Eagles | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
The Eagles | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
TVC The Eagles | Zomercompetitie 2016 Poule B |
2014-2015 | |
The Eagles 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
The Eagles 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
2012-2013 | |
The Eagles 1 | Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1 |
The Eagles | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 3 |
2011-2012 | |
The Eagles 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Mortiaux, Peter
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Gelijkspel |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Hendriks, Jos
/ Koll, Marco Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Colbers, Ronny
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Packbeers, Wim
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Schins, Marcel
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Baggen, Donny
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Nendels, Cornel
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
30.12.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Dingena, Donny
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Bergman, Pieter
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Andriolo, Ralph
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Gelijkspel |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Derhaag, Thei
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Franssen, Fer
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Budy, Ralf
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Hollanders, Roland
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
De Jong, Jeroen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Ashley's Army 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Vandevenne, Tim
/ Doijen, Didier De Pitsers 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Odekerken, Lor
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Boogaart, van den, Jan
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Kessen, Peter
/ Breuer, Wiel Fauquemont 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Odekerken, Lor
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker Kwart finale |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Aruvaino, Henk
/ Adriaanssen, Jeffrey D'r Prick 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Sulman, Marco
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Gobbels, Rob
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Janssen, Jack
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Franssen, Jo
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Henquet, Fer
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Derhaag, Thei
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Vanaschen, Mario
/ London, Roger D'r Koffereck 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Eggen, Bert
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Crombach, Jeroen
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Knops, Andre
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Habets, Ivo
/ Breemen, Tony Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Surma, Joep
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Vroomen, Jan
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Sulman, Marco
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Biesmans, Karel
/ Wienen, John Amicitia 2 |
Winst |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
07.04.2017 Ere Afdeling 17. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles |
Nijsten, Pascal
/ Gobbels, Rob 't Heukske |
Winst |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Bucks, Hans The Eagles |
Pinxt, Patrick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden |
Winst |
24.03.2017 Ere Afdeling 15. Speeldag |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles |
Labruzzo, Maurizzio
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 2 |
Gelijkspel |
17.03.2017 4de NTVB challenger Plaats 3 Hoofdronde |
Derhaag, Thei / Feller, Richard | Bremmers, Ger / Bergman, Pieter | Winst |
17.03.2017 4de NTVB challenger Halve finale Hoofdronde |
Derhaag, Thei / Feller, Richard | Slegers, Luvic / Camp op den, Tim | Verlies |
17.03.2017 4de NTVB challenger 5. Ronde Voorronde |
Derhaag, Thei / Feller, Richard | Starren, Elroy / Jongen, Bas | Verlies |