Speler > Schielen, Marco |
---|
Schielen, Marco |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 52031 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 115 | 187 |
Senioren classic | 20 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Za., 29.12.2018 | 3 | 4 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 30.12.2016 | 8 | 11 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
De Leeuw '80 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
De Leeuw '80 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
De Leeuw '80 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
De Leeuw 80 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH 1A |
De Leeuw 80' 2 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Wings, Paul Blauw Wit'62 2 |
Karzick, Jurgen
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Konings, Timo Blauw Wit'62 2 |
Camp, op den, Ralph
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Surma, Joep
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Eykenboom, Wiel
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Niels, John
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Schielen, Marco
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Gelijkspel |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Hoebink, Patrick
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Bruystens, Theo
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Loontjes, Sven
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Mager, Bert
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Eric
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Martinali, Jeffrey
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Koll, Marco
/ Ritzen, Harry Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Herk van, Theo
/ Goffin, Jos De Kroeg 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Nacken, Ton
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Herberghs, Sjef
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Ropers, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Cortjaens, Marlene
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Goffin, Jos
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Can van, Joost
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Hertogs, Loed
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Eerens, Patrick
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Peltzer, Jan
/ Can van, Joost Smidter Boys 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Camp op den, Tim
/ Rouschop, Hans 't Heukske 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Lamberts, Ger
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Groothausen, Ramon
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Abels, Twan
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Wenders, Math
/ Odekerken, Lor 't Tepke 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Habets, Ivo
/ Habets, John Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Dohmen, Herman
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Herberichs, Sander
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Doorn van, Hai
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Eggen, Jo
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Crombach, Jeroen
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Stalmans, Louis
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Geurts, Sjaak
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Straotsje 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Herberichs, Sander
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Reulings, Micha
/ Wetzelaer, Leo D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Nijsten, Pascal
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl |
Verlies |
28.04.2017 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers |
Verlies |
25.04.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers |
Verlies |
07.04.2017 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Heijenrath, Juan
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Vanhommerig, Frank
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys |
Gelijkspel |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Breemen, Tony
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld |
Winst |
17.03.2017 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Verlies |
10.03.2017 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Heijenrath, Juan
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Beat Boys |
Verlies |
17.02.2017 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Gorissen, Patrick
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Winst |
10.02.2017 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Verboeket, Patrick
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Knubben, Bert
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld |
Verlies |
20.01.2017 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Fauquemont |
Winst |
13.01.2017 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Benoit, Bernd
/ London, Roger D'r Koffereck |
Gelijkspel |
06.01.2017 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Heijenrath, Juan Blauw Wit'62 2 |
Bronkhorst, Nico
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 1. Ronde Hoofdronde |
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco | Leerschen, Hans / Jacquemont, Jos | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 2. Ronde Hoofdronde |
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco | Kerckhoffs, Michael / Bovens, Rinaldo | Verlies |