Speler > Daemen, Niels |
---|
Daemen, Niels |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
De Jokers |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 5673 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 70 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 42 | 80 |
Pro | 20 | 29 |
Heren classic | 108 | 187 |
2014-2015 | ||
Open | 51 | 254 |
Semi-Pro | 34 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Semi-Pro | 87 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Semi-Pro | 17 | 84 |
2010-2011 | ||
Open | 28 | 88 |
Semi-Pro | 8 | 16 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 9 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | Overgangsklasse | Vr., 29.03.2024 | 2 | 6 | |
2023 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Overgangsklasse | Vr., 17.11.2023 | 1 | 2 | |
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | Open | Vr., 15.04.2022 | 2 | 3 |
2019-2020 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | Open | Vr., 29.11.2019 | 3 | 4 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 20 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 24 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 25 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 14 | 15 |
2015-2016 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 3 | 45 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 40 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 34 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 51 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 4 | 23 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 19 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 4 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 9 | 11 |
2013-2014 | |||||
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 30 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 17 | 40 |
White Horse | White Horse | Semi-pro | Za., 12.04.2014 | 9 | 13 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 24 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 33 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 25 |
2012-2013 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Vr., 28.12.2012 | 9 | 16 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Vr., 28.12.2012 | 2 | 8 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 9 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 08.01.2011 | 5 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Za., 08.01.2011 | 4 | 8 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Jokers 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
De Jokers 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
De Jokers 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Jokers 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
De Jokers 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
De Jokers 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Jokers 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
De Jokers | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
De Jokers | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
De Jokers 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
De Jokers | Zomercompetitie poule A |
2013-2014 | |
De Jokers 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
De Jokers 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
Da Capo 2 | Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
De Jokers 1 | 1B |
2010-2011 | |
D'n Hook 1 | 2B |
2009-2010 | |
D'n Hook | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Daemen, Niels
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Gelijkspel |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Daemen, Niels / Daenen, Alex | Bemelmans, Donee / Prickaerts, Niels | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Daemen, Niels / Daenen, Alex | Sintzen, Kai / Bleijleven, Leon | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Daemen, Niels / Daenen, Alex | Seetsen, Menno / Abels, Twan | Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Souren, Hasso
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Aarts, Philip
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Arts, Cristian
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris Eijsden 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Holshuysen, Jo
/ Verheesen, Marco Dingus 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Reiners, Sven
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Woug van de, Willy De Jokers 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Gelijkspel |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Harenczyk, Rob
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Souren, Hasso
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Velthuizen, Wim
/ Abels, Twan Galouppe 1 |
Gelijkspel |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Maassen, Mark
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Gelijkspel |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Abels, Twan
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Baggen, Donny
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Gelijkspel |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Verlies |
23.12.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Marquaire, Bas
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Kicken, Noel
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Kicken, Noel
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Brink van den, Erik
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Michels, Frits
/ Kicken, Mat Fratelli 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Brink van den, Erik
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Lonussen, Gert-Jan
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Arts, Roger
/ Hermans, Jos 't Lämke 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Aarts, Philip
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Aarts, Philip
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Aarts, Philip
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Hendriks, Hub
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Aarts, Philip
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Dijk van, Ricky
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Brink van den, Erik
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Feller, Richard
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Brink van den, Erik
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Leerschen, Hans
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Puts, Dennis
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Ashley's Army 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Hoeksma, Hein
/ Dijk van, Steven Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Zeeuw de, Ger
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Verlies |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Franssen, Fer
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Reumerman, Michel
/ Atol, Michel Ashley's Army 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
24.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Daemen, Niels
/ Budy, Ralf De Jokers 1 |
Brinkhoff, Roger
/ Budie, Marcel Smidter Boys 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Daemen, Niels
/ Kicken, Noel De Jokers 1 |
Weijer van de, Hans
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Michalski, Raymond
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Kessen, Peter
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Winst |
21.12.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim 't Heukske 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Webers, Frans
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Budy, Ralf De Jokers 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Camp op den, Shem
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys 1 |
Winst |
30.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Daemen, Niels
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Ritzen, Harry
/ Can van, Joost Smidter Boys 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Schmitz, Sven
/ Stalmans, Louis D'r Bok 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Jacquemont, Jos
/ Breemen, Tony Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |