Speler > Koch, Manfred |
---|
Koch, Manfred |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
't Heukske |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 23741 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 16 | 34 |
2019 | ||
Heren dubbel | 102 | 121 |
Senioren dubbel | 20 | 21 |
2018 | ||
Heren dubbel | 99 | 115 |
Senioren dubbel | 16 | 19 |
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 52 | 147 |
2016-2017 | ||
Semi-Pro | 14 | 44 |
Heren | 65 | 118 |
Senioren | 4 | 13 |
NTVB Challenger Ranking | 35 | 53 |
Heren classic | 160 | 187 |
Senioren classic | 31 | 42 |
2015-2016 | ||
Open | 65 | 155 |
Pro | 9 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Pro | 35 | 123 |
Semi-Pro | 14 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 49 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 20.04.2024 | 7 | 14 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 23.03.2024 | 10 | 24 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 27.01.2024 | 20 | 30 |
2019 | |||||
Challenger Tour - 5 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.11.2019 | 13 | 18 |
2018 | |||||
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 1.. Open Dubbel | Za., 08.12.2018 | 26 | 30 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 14 | 51 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 4 | 24 |
Dingus Carnavalstoernooi | Café Dingus - Heerlen | Kwalificatie | Vr., 24.02.2017 | 5 | 16 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 49 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 5 | 22 |
2e NTVB challenger | DAT Boys - Cadier en Keer | Open | Vr., 25.11.2016 | 6 | 8 |
1e NTVB challenger | De Bekker - Stein | Open | Vr., 14.10.2016 | 11 | 12 |
1e NTVB challenger | De Bekker - Stein | Amateur | Vr., 14.10.2016 | 3 | 4 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 49 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 23 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Vr., 05.02.2016 | 3 | 23 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 28 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 17 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 3 | 13 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 20 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 32 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 3 | 16 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 15 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 24 |
White Horse | Eijsden | Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 3 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 83 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 34 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 7 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 5 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Semi Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 1 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 10 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 2 | 22 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 23 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 33 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 5 | 29 |
2013-2014 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 9 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 12 | 69 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 4 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 5 | 46 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
In de Vrie 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse |
Raodhoes Warriors | SBZL |
2019-2020 | |
In de Vrie 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Raodhoes Warriors | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
't Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Raodhoes Warriors | SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1 |
2017-2018 | |
Raodhoes Warriors | N.T.L |
't Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
Bekker 7 | Zomercompetitie 2016 Poule A |
2014-2015 | |
De Rode Ridder 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
Rode Ridder | Zomercompetitie Poule C |
2013-2014 | |
De Rode Ridder | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
De Rode Ridder 1 | Zomercompetitie poule A |
2012-2013 | |
De Rode Ridder | Zomer competitie Poule 1 |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
Rode Ridder 2 | 1A |
Dr Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
27.05.2018 N.T.L Plaats 5-8 |
Koch, Manfred
Raodhoes Warriors |
Lorrie, Leslie
Club Foos |
Winst |
27.05.2018 N.T.L 7. Speeldag |
Koch, Manfred
Raodhoes Warriors |
Krop, Jeffrey
Club Foos |
Gelijkspel |
26.05.2018 N.T.L 1. Speeldag |
Koch, Manfred
Raodhoes Warriors |
Dost, Mark
de Bekker 1 |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Gouw, Kevin
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Gouw, Kevin
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Reiners, Sven
/ Koch, Manfred Heukske 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Jacquemont, Jos
/ Vanhommerig, Frank Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Koch, Manfred Heukske 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Reiners, Sven
/ Koch, Manfred Heukske 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Vaessens, Jim
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Scholte, Ricky
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Vincken, Vincent In de Vrie 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
07.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Nendels, Aleida
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Nendels, Cornel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Spijkers, John
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Gelijkspel |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Hataney, Eugene
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Abels, Twan
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Koch, Manfred
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gelijkspel |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Franssen, Jo
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Lahaye, Damond
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Prick 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Remmers, Patrick
/ Pinxt, Patrick Oost Eijsden 1 |
Gelijkspel |
14.11.2019 SBZL Seizoen 3 4. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Eerens, Mitch Raodhoes Warriors |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Winst |
14.11.2019 SBZL Seizoen 3 4. Speeldag |
Hoffmann, Markus
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Winst |
14.11.2019 SBZL Seizoen 3 4. Speeldag |
Hoffmann, Markus
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 4. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven | Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 Plaats 3 Extra ronde |
Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Otten, Yuri / Loonen, Roel | Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 Halve finale Extra ronde |
Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley | Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 3. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 Kwart finale Extra ronde |
Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Winst |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 2. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Dost, Mark / Klunder, Roger | Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 1. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Stitzinger, Louis
/ Kortenray, Hubert De Capucijn 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Jus, Eddo
/ Roberts, Iwan De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vanaschen, Antoine D'r Prick 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Visser de, Ton In de Vrie 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Bremmers, Jo
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
22.08.2019 SBZL Seizoen 2 9. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Standaert, Christophe
/ Segal, Nasja Boem Kartoffels |
Verlies |
22.08.2019 SBZL Seizoen 2 9. Speeldag |
Sijben, John
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Standaert, Christophe
/ Misotten, Nele Boem Kartoffels |
Verlies |
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
de Visscher, Kevin
/ Maes, Nathan Dingus |
Winst |
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Coenen, Davy Raodhoes Warriors |
Gielis, Chris
/ Maes, Nathan Dingus |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Fransen, Antwan
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Ben van der, Pascal
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Sulman, Marco
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
31.01.2019 SBZL Seizoen 1 2. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic Raodhoes Warriors |
Bemelmans, Donee
/ Maes, Nathan Dingus |
Verlies |
17.01.2019 SBZL Seizoen 1 1. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Hoffmann, Markus Raodhoes Warriors |
Starren, Amber
/ Wijers-Sauren, Mechtilde De Bekker |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 7. Ronde Voorronde |
Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk | Verlies |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 6. Ronde Voorronde |
Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Franssen, Jo / Vaessen, Peter | Verlies |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 5. Ronde Voorronde |
Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Lorrie, Leslie / Van Der Meer, Anne Jan | Verlies |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 4. Ronde Voorronde |
Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton | Verlies |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 3. Ronde Voorronde |
Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Bodewes, Boudewijn / Dijkstra, Harmen | Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 2. Ronde Voorronde |
Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon | Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour Achtste finale Extra ronde |
Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Bodewes, Boudewijn / Dijkstra, Harmen | Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Vincken, Vincent
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Gobbels, Rob
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Gobbels, Rob
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Rouschop, Hans
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Lardinois, Erik
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Ben van der, Pascal
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Budie, Marcel
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
27.05.2018 N.T.L Plaats 7-8 |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Eenbergen, Ton
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Verlies |
27.05.2018 N.T.L Plaats 5-8 |
Koch, Manfred
/ Camp op den, Shem Raodhoes Warriors |
Van Der Meer, Anne Jan
/ Bosma, Frank Club Foos |
Verlies |
27.05.2018 N.T.L 7. Speeldag |
Gobbels, Rob
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Bodewes, Boudewijn
/ Leu, Gunnar Club Foos |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 5. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Camp op den, Shem Raodhoes Warriors |
Bilsum, van, Fastert
/ Winters, Sander Brab. Branieschoppers |
Gelijkspel |
26.05.2018 N.T.L 5. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Weijzen, Ben Raodhoes Warriors |
Otten, Yuri
/ Bilsum, van, Fastert Brab. Branieschoppers |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 4. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic Raodhoes Warriors |
Graaf, de, Sjon
/ Maes, Michael 't Allegaartje |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 3. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Weijzen, Ben Raodhoes Warriors |
Dijk van, Joey
/ Syed, Qaiser Randstad |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 2. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy de Hakkers |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 1. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Raodhoes Warriors |
Dost, Mark
/ Hanssen, Rick de Bekker 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Kools, Alain
/ Teheux, Jean-Paul Oost Eijsden 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Wagenveld van, Kevin
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Winst |