Speler > Schaeks, Jos |
---|
Schaeks, Jos |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Graefke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54235 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
Bouwerwei 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Bouwerwei 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2015-2016 | |
D'r Jeeteberg | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
D'r Jeeteberg | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Dr Jeeteberg | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
D'r Jeeteberg 1 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Dr Jeeteberg | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Dr Jeeteberg | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Dr Jeeteberg 1 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
22.12.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Vallinga, Maikel
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Dijk van, Steven
/ Csiszer, Szabolcs Carboon 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Stalmans, Sandra
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Stelmashchuk, Costya
/ Lejeune, Marco Da Capo 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Berk, van den, Richard
/ Bongers, Robin Eijsden 2 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Otermans, Jan
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Goessens, Renate
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Theunissen, John Bouwerwei 1 |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Grissen, Bert Bouwerwei 1 |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Star Club 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Lechner, Ger
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Boels, Arend
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Gelijkspel |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Theunissen, John
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Eulink, Albertus
/ Abrahams, Maurice De Sport 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Theunissen, John Bouwerwei 1 |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Schlangen, Dennis
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Zenden, John
/ Vanweersch, Dominique D'r Koffereck 2 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Schaeks, Jos
/ Severins, Jo Bouwerwei 1 |
Gielis, Chris
/ Zweiphenning, Kymo Dingus 2 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Theunissen, John
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Feher, Laszlo
/ Vliet, van, Jeffrey Carboon 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Lechner, Ger
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Paulissen, Leon
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Bakker, Sjaak
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Schaeks, Jos
/ Sleen, van der, Bas Bouwerwei 1 |
Feher, Laszlo
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Severins, Jo Bouwerwei 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Keularts, Peter Bouwerwei 1 |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Schlangen, Dennis
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Muyrers, Hans
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Grissen, Bert
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Slegers, Luvic
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Schlangen, Dennis
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Zanders, Peter
/ Bakker-De Bruin, Paula D'r Bok 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Grissen, Bert
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Friesen, Paul D'r Bok 3 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Keularts, Peter Bouwerwei 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Hakke, Ton
/ Reneerkens, Jojo De Capucijn 3 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Lechner, Ger
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Winst |
06.05.2016 ZOH 2A 25. Speeldag |
Engels, Riet
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Sulman, Marco
/ Vroomen, Chretien Paniekzaaiers |
Winst |
29.04.2016 ZOH 2A 24. Speeldag |
Engels, Riet
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Deswijzen, Gabriel
/ Aretz, Frans Apollo Boys |
Verlies |
22.04.2016 ZOH 2A 23. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey D'r Jeeteberg |
Coort, Paul
/ Peeters, Andy Carboon |
Verlies |
08.04.2016 ZOH 2A 22. Speeldag |
Muller, Jeffrey
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Bollerman, Ben
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 4 |
Verlies |
01.04.2016 ZOH 2A 21. Speeldag |
Habets, Stef
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Gerards, Tammy
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
18.03.2016 ZOH 2A 20. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Breukelen, van, Jordi D'r Jeeteberg |
Gielis, Chris
/ Somers, Robert Dingus 3 |
Verlies |
11.03.2016 ZOH 2A 19. Speeldag |
Engels, Riet
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Coumans, Johan
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke |
Verlies |
04.03.2016 ZOH 2A 18. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Kochen, Theo
/ Vaessen, Joep Gemütliche Eck |
Winst |
26.02.2016 ZOH 2A 17. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Curfs, Ger D'r Jeeteberg |
Bindels, Piet
/ Schoonbrood, Frans Scherp Vor 2 |
Winst |
19.02.2016 ZOH 2A 16. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey D'r Jeeteberg |
Lechner, Ger
/ Timmermans, Sjef Ejen Bouwerwei |
Verlies |
12.02.2016 ZOH Beker tweede klasse 1. Ronde |
Klein, Nol
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Vreuls, Pascal
/ Janssen, Richard Ejen Bouwerwei |
Verlies |
29.01.2016 ZOH 2A 15. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey D'r Jeeteberg |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Verlies |
22.01.2016 ZOH 2A 14. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Schlijper, Marco D'r Jeeteberg |
Schoonens, Peter
/ Dijk van, Daniel De Sport |
Verlies |
04.12.2015 ZOH 2A 13. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Breukelen, van, Jordi D'r Jeeteberg |
Dorenberg, Bas
/ Jansen, Bob Bluff |
Winst |
13.11.2015 ZOH 2A 11. Speeldag |
Roebersen, Ritchy
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Haenen, Guido
/ Schwant, Rudiger Apollo Boys |
Verlies |
06.11.2015 ZOH 2A 10. Speeldag |
Roebersen, Ritchy
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Kalsbeek, Antoine
/ Nederpelt, Kevin Carboon |
Winst |
30.10.2015 ZOH 2A 9. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey D'r Jeeteberg |
Bakker-De Bruin, Paula
/ Vondenhoff, Sjaak D'r Bok 4 |
Verlies |
23.10.2015 ZOH 2A 8. Speeldag |
Roebersen, Ritchy
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Sommer, Marion
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
02.10.2015 ZOH 2A 6. Speeldag |
Roebersen, Ritchy
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Biermans, Piet
/ Coumans, Ellie 't Graefke |
Winst |
25.09.2015 ZOH 2A 5. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey D'r Jeeteberg |
Kochen, Theo
/ Vaessen, Joep Gemütliche Eck |
Winst |
11.09.2015 ZOH 2A 3. Speeldag |
Roebersen, Ritchy
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Krikke, Jan
/ Vreuls, Pascal Ejen Bouwerwei |
Gelijkspel |
04.09.2015 ZOH 2A 2. Speeldag |
Engels, Riet
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Verlies |
28.08.2015 ZOH 2A 1. Speeldag |
Curfs, Ger
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Zanders, Peter
/ Wijlaars, Martin De Sport |
Verlies |
08.05.2015 ZOH 2A 26. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Curfs, Ger D'r Jeeteberg |
Krewinkel, Ivo
/ Schwant, Rudiger Apollo Boys |
Winst |
01.05.2015 ZOH 2A 25. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
24.04.2015 ZOH 2A 20. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Curfs, Ger D'r Jeeteberg |
Keizers, Ger
/ Zweiphenning, Kymo Dingus 3 |
Winst |
10.04.2015 ZOH 2A 23. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Breukelen, van, Jordi D'r Jeeteberg |
Wetering van de, Marco
/ Jansen, Bob Bluff 2 |
Winst |
27.03.2015 ZOH 2A 22. Speeldag |
Engels, Riet
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Sulman, Marco
/ Hovens, Robert Paniekzaaiers |
Verlies |
20.03.2015 ZOH 2A 21. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Breukelen, van, Jordi D'r Jeeteberg |
Schrooten, George
/ Kohnen, Roderique De Leeuw '80 2 |
Gelijkspel |
06.02.2015 ZOH 2A 18. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Curfs, Ger D'r Jeeteberg |
Verspeek, Yvi
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
30.01.2015 ZOH 2A 17. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Curfs, Ger D'r Jeeteberg |
Dassen, Math
/ Lutgens, Vaes De Kokerel 2 |
Verlies |
23.01.2015 ZOH 2A 16. Speeldag |
Engels, Riet
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Spelthan, Joep
/ Lechner, Ger Nulland |
Verlies |
16.01.2015 ZOH 2A 15. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Curfs, Ger D'r Jeeteberg |
Vandebergh, Hans
/ Horbach, Robert Scherp Vör 2 |
Verlies |