Speler > Nollgen, Martin |
---|
Nollgen, Martin |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 52405 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 17 | 38 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 9 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | 2e klasse | Vr., 29.03.2024 | 5 | 6 | |
Zuid-Oost Hoek Jubileumtoernooi 2024 | Landgraaf | Algemene ronde | Vr., 01.03.2024 | 2 | 16 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 27.01.2024 | 7 | 30 |
2018-2019 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 1e Klasse | Vr., 30.11.2018 | 3 | 3 |
2016-2017 | |||||
Bondskoppeltoernooi ZOH | Trim Bourgogne | 2e klasse | Za., 12.11.2016 | 1 | 2 |
2015-2016 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen ZOH | Landgraaf | 2e klasse | Vr., 27.11.2015 | 1 | 2 |
2012-2013 | |||||
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Dingus 2 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Bluff | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
Bluff | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
Bluff 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Bluff | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
Bluff | Zomer competitie Poule 2 |
Bluff 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Bluff 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Bluff 1 | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
17.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Nollgen, Martin
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Smeets, Maurice
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Gelijkspel |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Laumeyer, Frank
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Nollgen, Martin
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Coenen, Youri
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Nollgen, Martin | Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Nollgen, Martin | Eykenboom, Ron / Adriaanssen, Jeffrey | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Nollgen, Martin | Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice | Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Otermans, Andre
/ Swelsen, Jan Peter 't Weverke 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Krans, John Dingus 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Muijs, Maurice
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Velthuizen, Wim
/ Packbeers, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Wouters, Wim
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Gelijkspel |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Grissen, Bert
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Vromen, Tim
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Hennekens, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Hendriks, Krit
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Op de Bosch 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Colbers, Ronny
/ Custers, Mark De Sjmied 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Enning, Renee
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Gerets, Christian
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Enning, Renee
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Haanen, Raymond
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Bouhamed, Karim
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Wolters, Louis
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Steenbakkers, Glenn
/ Steenbakkers, Wesley Beat Boys 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Smeets, Ludwig
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Krans, John
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Smits, Danny
/ Klunder, Roger De Hakkers 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Dijk van, Stephan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Heinen, Raymond
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Spronck, Dave
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Gelijkspel |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Smeets, Cindy
/ Dreessen, Nick D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Aarts, Jan
/ Brands, Danny De Pitsers 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Wijnants, Patrick
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Wouters, Maurice
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Koll, Marco
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Amrani, Achmed
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Hessels, Roland
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Krans, John
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Engelberts, Jos
/ Franc, Strolenberg Der Bergbock 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Aussems, Gino
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Gelijkspel |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Spijkers, John
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Verlies |
27.04.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Smeets, Jo
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Engelberts, Wesley
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Blees, Jozef D'r Prick 2 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Evans, David
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Gelissen, Sandro
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Gelijkspel |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Meentz, Devin
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Marquaire, Bas
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Winst |