Speler > Lempers, Peter |
---|
Lempers, Peter |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Graefke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 50894 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2015-2016 | |
D'r Jeeteberg | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
D'r Jeeteberg | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Dr Jeeteberg | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
D'r Jeeteberg 1 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Dr Jeeteberg 1 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Habets, Ivo
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Smeets, Maurice
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
22.12.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Vallinga, Maikel
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Brull, Marcel
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Muijs, Maurice
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Conjour, Danny
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Gelijkspel |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Arts, Jan
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Vrancken, Jordi
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Mounadi, Salah
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Werlotte, Maurice
/ Beniers, Gino Boskai 2 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Kuipers, Ruud
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Eulink, Albertus
/ Mulder, Ricardo De Sport 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Mulder, Ricardo
/ Braun, Rene De Sport 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Hey de, Huub
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Folkeringa, Brandon
/ Merckelbagh, Rudy Da Capo 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Koch, Huub
/ Wouters, Rob De Capucijn 4 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Camps, Jordi
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Czako, Viktor
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Hennekens, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Petschnik, Ron
/ Mulders, Peter D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Eulink, Eugenie
/ Eulink, Albertus De Sport 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Poelmans, John
/ Peters, Jan Amicitia 1 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Lempers, Peter
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Bakker, Lejo
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Vrolings, John
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Winst |
28.03.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Dorio, Alfredo
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Magermans, Donny
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Franssen, Angelo
/ Zenden, John D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Hakke, Ton
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Linden van der, Richard
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Senden, Jo
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Simons, Veerle
/ Nijsters, Ellis Oude Heide 3 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Vanweersch, Dominique
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 3 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Senden, Leonie
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 3 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Larik, Remco
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Frijns, Vivian
/ Berk, van den, Richard White Horse 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Hakke, Ton
/ Dassen, Guillaume De Capucijn 3 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Wouters, Wim
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Kessen, Peter
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Vanaschen, Robin
/ Haghi, Kasra D'r Koffereck 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Schoffelen, Ralph
/ Vliet, van, Jeffrey Carboon 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Bakker-De Bruin, Paula
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Winst |