Speler > Speijcken, Nic |
---|
Speijcken, Nic |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
De Hakkers |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 50498 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2023 | ||
Open dubbel | 110 | 160 |
Senioren dubbel | 18 | 30 |
2016-2017 | ||
Heren classic | 29 | 187 |
Senioren classic | 6 | 42 |
2011-2012 | ||
Pro | 73 | 85 |
2009-2010 | ||
Open | 29 | 180 |
Pro | 3 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | dames dubbel | Za., 03.06.2023 | 8 | 18 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Junioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 13 | 18 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Senioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 6 | 18 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 14 | 47 |
2016-2017 | |||||
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 4 | 30 |
2011-2012 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Pro | Za., 17.12.2011 | 9 | 12 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 9 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 2 | 19 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 27 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 5 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2023 | |
De Hakkers | NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022 | |
De Hakkers | NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES |
2019-2020 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
The Spot | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
The Spot | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Wien 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
Da Capo 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Challenge Cup Finale poule 1 |
2011-2012 | |
Da Capo 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
Wien | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Atol, Rob
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Winst |
26.04.2024 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Vincken, Timothy
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Verlies |
18.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris Eijsden 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Willems, Victor
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Bremmers, Jo
/ Dierks, Edy Oude Heide 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Lemmens, Jim
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Winst |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Finale |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Slegers, Luvic
/ Sijben, John Vintage |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Speijcken, Nic
/ Smits, Danny De Hakkers |
Loggers, Sander
/ Numan, Wouter TacaTaca Groningen |
Winst |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Megalodon |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Braack, Bela
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Jongen, Kay
/ Jongen, Bas De Paardestal |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Gobbels, Rob
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Ferdinandus, Alexander
/ Knol, Eva TacaTaca Groningen |
Winst |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Pinxt, Patrick
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Konings, Timo
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Schmitz, Wiel
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker Finale |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 6. Ronde Voorronde |
Gobbels, Rob / Speijcken, Nic | Graaf, de, Wesley / Czako, Gabor | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 5. Ronde Voorronde |
Gobbels, Rob / Speijcken, Nic | Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 3. Ronde Voorronde |
Gobbels, Rob / Speijcken, Nic | Bardoul, Davy / Krijgsman, Rens | Verlies |
19.05.2023 ZOH Beker Halve finale |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Winst |
26.04.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Bakker, Sjaak
/ Senden, Dave De Kroeg 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
17.04.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Swinkels, Jeffrey
/ Speijcken, Nic De Hakkers 1 |
Bremmers, Jo
/ Dierks, Edy Oude Heide 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Graaf, de, Sjon / van der Plas, Bianca | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Meisters, Horst / Wijers-Sauren, Mechtilde | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Abels, Twan / Seetsen, Menno | Winst |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Bleus, Roger
/ Arts, Roger Boskai 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Ritchi, John
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Winst |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Senden, Dave
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Starren, Elroy
/ Speijcken, Nic De Hakkers 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Hermans, Harley
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Schmitz, Wiel
/ Bohland, Tom Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Kicken, Mat De Kroeg 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Slegers, Luvic
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Groothausen, Ramon
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Hermans, Harley
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Biermans, Yves
/ Wollgens, Thomas De Hakkers 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Beniers, Gino
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Dierks, Edy Oude Heide 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Bovens, Jo
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Bakker, Willy
/ Vanhingel, Herman De Capucijn 2 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker Halve finale |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Meijers, Patrick
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Smeets, Rowan
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy D'r Koffereck 1 |
Winst |
09.02.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
Dierks, Edy
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Eykenboom, Ron
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Senden, Dave
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Jus, Eddo
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas De Bekker 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Mertens, Ralf
/ Bohland, Tom D'r Dikke Sjtee 1 |
Gelijkspel |
27.10.2017 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
Niks, Maurice
/ Schmitz, Wiel D'r Prick 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Vos, Wim
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
Kesselaer, Huub
/ Degens, Jan Oude Heide 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
Roberts, Iwan
/ Franssen, Ties De Capucijn 1 |
Winst |