Speler > Eerens, Mitch |
---|
Eerens, Mitch |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Verenigingen: |
De Hakkers Foosworks Euregio |
Organisatie: |
SBZL Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 9200 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 5 | 34 |
2023 | ||
Open dubbel | 35 | 160 |
Open enkel | 3 | 45 |
2022 | ||
Heren dubbel | 14 | 82 |
Open enkel | 6 | 37 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 25 | 96 |
Heren classic | 22 | 74 |
Heren enkel | 22 | 33 |
2019 | ||
Heren dubbel | 43 | 121 |
2014-2015 | ||
Open | 73 | 254 |
Pro | 23 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 27 | 289 |
Pro | 31 | 152 |
2009-2010 | ||
Open | 67 | 180 |
Semi-Pro | 21 | 40 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Zuid-Oost Hoek Jubileumtoernooi 2024 | Landgraaf | Algemene ronde | Vr., 01.03.2024 | 9 | 16 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 27.01.2024 | 1 | 30 |
2023 | |||||
NK 2023 | Open Dubbel | Za., 23.09.2023 | 17 | 36 | |
NK 2023 | Open Enkel | Zo., 24.09.2023 | 2 | 32 | |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Open Enkel | Zo., 16.07.2023 | 4 | 36 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 17 | 47 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 5 | 42 |
2022 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Mixed Dubbel | Za., 24.09.2022 | 7 | 10 |
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Open Dubbel | Za., 24.09.2022 | 8 | 35 |
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Open Enkel | Zo., 25.09.2022 | 5 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 16.07.2022 | 5 | 29 |
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 15.04.2022 | 3 | 3 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 05.03.2022 | 7 | 34 |
2020-2021 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Mixed Dubbel | Zo., 10.10.2021 | 6 | 7 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Classic | Za., 09.10.2021 | 7 | 25 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 09.10.2021 | 9 | 26 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 10.10.2021 | 17 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 25.09.2021 | 30 | 46 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 17.07.2021 | 11 | 45 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts - Tilburg | Open Dubbel | Za., 25.07.2020 | 16 | 37 |
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 | Café 't Raodhoes | Open Dubbel | Zo., 01.03.2020 | 5 | 17 |
2019-2020 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys | Overgangsklasse | Vr., 27.12.2019 | 1 | 3 |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 27 | 34 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 22.12.2019 | 12 | 54 |
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 21.12.2019 | 22 | 44 |
Challenger Tour - 6 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 23.11.2019 | 4 | 7 |
Challenger Tour - 5 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.11.2019 | 6 | 18 |
Challenger Tour - 4 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 28.09.2019 | 9 | 22 |
Challenger Tour - 3 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 28.04.2019 | 15 | 18 |
SBZL Monster-DYP | MFC 't Raodhoes Spaubeek | Monster DYP | Za., 13.04.2019 | 13 | 15 |
Challenger Tour - 2 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 17.03.2019 | 7 | 9 |
2018-2019 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 1e Klasse | Vr., 30.11.2018 | 1 | 3 |
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 3 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 2 | 19 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 36 | 91 |
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 3 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 3 | 40 |
White Horse | White Horse | Pro dubbel | Za., 12.04.2014 | 9 | 17 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 27 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 54 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 5 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 2 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 25 | 46 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 02.04.2010 | 20 | 27 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 27 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 13.11.2009 | 9 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Leonhakkers | SBZL |
2023 | |
De Hakkers | NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Foosworks Euregio | SBZL |
2022 | |
De Hakkers | NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES |
2021-2022 | |
Ut Helke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
De Spechvogels | SBZL |
2020-2021 | |
't Tonneke 1 | ZOH Overgangsklasse |
Raodhoes Warriors | SBZL |
2019-2020 | |
't Tonneke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Raodhoes Warriors | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse |
't Straotsje 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
Raodhoes Warriors | SBZL Seizoen 2 |
2016-2017 | |
Dolomiet | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Dolomiet 1 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
Dolomiet | Zomercompetitie 2016 Poule A |
2014-2015 | |
DAT Boys 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker |
Dolomiet | Zomercompetitie poule A |
2013-2014 | |
Dolomiet | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie poule A, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
Don Bosco 1 | 2A, Beker |
Don Bosco | Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Don Bosco 1 | 2A |
2010-2011 | |
Don Bosco 1 | 1B |
2009-2010 | |
Don Bosco 1 | 1A |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
11.04.2024 SBZL 11. Speeldag |
Eerens, Mitch
Leonhakkers |
Bardoul, Davy
De Spechvogels |
Winst |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Eerens, Mitch
Leonhakkers |
Braek in de, Remi
Ricky's Pub |
Winst |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Eerens, Mitch
Leonhakkers |
Meisters, Horst
Old Stars |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Eerens, Mitch
Leonhakkers |
Meurmans, Jimmy
Team Limburg |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Finale |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Jongen, Bas
De Paardestal |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
van der Plas, Martin
Vintage |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Brug van der, Finn
TacaTaca Groningen |
Winst |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
van der Plas, Martin
Vintage |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Jongen, Kay
De Paardestal |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Hoffmann, Markus
Spechvogels |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Van Tilburg, stanley
TacaTaca Groningen |
Winst |
16.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Eerens, Mitch
Leonhakkers |
Hanssen, Rick
Ricky's Pub |
Winst |
24.09.2023 NK 2023 Finale Hoofdronde |
Eerens, Mitch | Dost, Mark | Winst |
24.09.2023 NK 2023 Halve finale Hoofdronde |
Eerens, Mitch | Meentz, Devin | Winst |
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Eerens, Mitch | Schijndel, van, Thijs | Winst |
24.09.2023 NK 2023 Achtste finale Hoofdronde |
Eerens, Mitch | Camp op den, Shem | Winst |
24.09.2023 NK 2023 6. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Dost, Mark | Winst |
24.09.2023 NK 2023 5. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Graaf, de, Wesley | Winst |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Meentz, Devin | Winst |
24.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Thakoersingh, Stanley | Winst |
24.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Hanssen, Rick | Winst |
16.07.2023 TBNL Pro tour Plaats 3 Hoofdronde |
Eerens, Mitch | Bhattoe, Vijay | Verlies |
16.07.2023 TBNL Pro tour Achtste finale Hoofdronde |
Eerens, Mitch | Czako, Gabor | Winst |
13.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio |
Jansen, Danny
De Spechvogels |
Winst |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio |
Meisters, Horst
Old Stars |
Verlies |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio |
Themans, Raphael
The Belgian Challengers I |
Verlies |
30.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio |
Mordant, Danielle
Ricky's Pub |
Winst |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio |
Franssen, Jo
Old Stars |
Winst |
24.11.2022 SBZL 1. Speeldag |
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio |
Mordant, Danielle
Ricky's Pub |
Winst |
05.11.2022 NTL VOORRONDES 5. Speeldag |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Bodden, Sebastian
Foosworks Euregio II |
Winst |
05.11.2022 NTL VOORRONDES 4. Speeldag |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Hermans, Twan
Ricky's Pub |
Gelijkspel |
05.11.2022 NTL VOORRONDES 3. Speeldag |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Graaf, de, Wesley
De Paardestal |
Winst |
05.11.2022 NTL VOORRONDES 2. Speeldag |
Eerens, Mitch
De Hakkers |
Visser, de, Joris
MWDBO |
Gelijkspel |
13.10.2022 SBZL 9. Speeldag |
Eerens, Mitch
De Spechvogels |
Dost, Mark
De Bekker |
Winst |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 Kwart finale Hoofdronde |
Eerens, Mitch | Winters, Sander | Verlies |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 Achtste finale Hoofdronde |
Eerens, Mitch | Csiszer, Szabolcs | Winst |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 7. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Hermans, Twan | Verlies |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 6. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Graaf, de, Wesley | Winst |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 5. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Meentz, Devin | Winst |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 4. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Jongen, Bas | Verlies |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 3. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Bhattoe, Vijay | Winst |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 2. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Dijk van, Steven | Winst |
25.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 1. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch | Winters, Sander | Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker Kwart finale |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
03.05.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
26.04.2024 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Bartels, Sydney
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Winst |
18.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Winst |
11.04.2024 SBZL 11. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Bardoul, Davy
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Winst |
11.04.2024 SBZL 11. Speeldag |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Hoffmann, Markus
/ Kleinveldus, Danny De Spechvogels |
Verlies |
11.04.2024 SBZL 11. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Hoffmann, Markus
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Winst |
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Moenen, Jose
/ Lejeune, John De Notenbalk 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Pinxt, Patrick
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Eerens, Mitch
/ Habets, Henk Leonhakkers |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Winst |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Braek in de, Remi
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
16.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Eerens, Mitch
/ Habets, Henk Leonhakkers |
Starren, Elroy
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Naranjo, Juan
/ Gouders, Freddy Boskai 1 |
Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Coenen, Danilo
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Winst |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Klunder, Roger
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Vastmans, Bart
/ Vastmans, Bart Team Limburg |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Winst |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Weijzen, Ben
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Finale |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Slegers, Luvic
/ Sijben, John Vintage |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Knol, Eva
/ Loggers, Sander TacaTaca Groningen |
Winst |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Pant, Romanus
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
de Visscher, Kevin
/ Roodhorst, Emile Boofken Rotterdam |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Megalodon |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Vanderbeken, Jersey
/ Czako, Viktor Megalodon |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Braack, Bela
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Nijmeijer, Lianne
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Coenen, Davy
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Camp op den, Shem
/ Visser, de, Joris Spechvogels |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Van Tilburg, stanley
/ Loggers, Sander TacaTaca Groningen |
Winst |
16.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Smulders, Michael
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Notenbalk 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Partouns, Cyriel
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
23.09.2023 NK 2023 6. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Meisters, Horst / Baars, Bernd | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 Finale Extra ronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Gobbels, Rob / Slegers, Luvic | Winst |
23.09.2023 NK 2023 5. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 Halve finale Extra ronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Csiszer, Szabolcs / Mathot, Niels | Winst |
23.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Starren, Elroy / Habets, Henk | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Lagrene, Pancho / Wilkes, Angelo | Winst |
23.09.2023 NK 2023 Achtste finale Extra ronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Krop, Jeffrey / Thakoersingh, Stanley | Winst |
23.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Mordant, Danielle / Wijers-Sauren, Mechtilde | Winst |
23.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay | Verlies |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Winst |
13.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Bodden, Daniel
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Winst |
13.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Bodden, Daniel
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Franssen, Fer
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Winst |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker Finale |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Klunder, Roger
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Pinxt, Patrick
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
17.04.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Eerens, Mitch
/ Senden, Piet De Hakkers 1 |
Erkens, Hub
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Winst |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Küven, Ralf
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Bada, Morgane
/ Boeckmans, Maxime The Belgian Challengers I |
Verlies |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Küven, Ralf
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Themans, Raphael
/ Boeckmans, Maxime The Belgian Challengers I |
Winst |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Küven, Ralf
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Bada, Morgane
/ Boeckmans, Maxime The Belgian Challengers I |
Winst |
30.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Starren, Amber
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
30.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Starren, Amber
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Gauffre, Maxime / Silva Urbanczyk, Michael | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Finale Extra ronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Extra ronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Biermans, Yves / Mordant, Danielle | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Witecki, Didier / Deldime, Didier | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Extra ronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Meisters, Horst / Wijers-Sauren, Mechtilde | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Krijgsman, Rens / Bardoul, Davy | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Raven, Rocco / Kutaydin, Jeroen | Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Winst |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Eerens, Mitch
/ Coenen, Davy Foosworks Euregio |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Old Stars |
Winst |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Eerens, Mitch
/ Coenen, Davy Foosworks Euregio |
Senden, Piet
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Enning, Renee
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Manai, Imed / Ben Halel, Hamza | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Lecker, Nils / Jahr, Sebastian | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Ubachs, Junior / van der Plas, Bianca | Winst |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Winst |
24.11.2022 SBZL 1. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Starren, Elroy
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Verlies |
24.11.2022 SBZL 1. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Gelissen, Michelle
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Wasbauer, Johnny
/ Kortenray, Hubert Boskai 1 |
Winst |
05.11.2022 NTL VOORRONDES 5. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Bodden, Daniel
/ Kocpinar, Erol Foosworks Euregio II |
Gelijkspel |
05.11.2022 NTL VOORRONDES 4. Speeldag |
Eerens, Mitch
/ Senden, Piet De Hakkers |
Hermans, Twan
/ Starren, Amber Ricky's Pub |
Gelijkspel |
05.11.2022 NTL VOORRONDES 3. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Coenen, Davy
/ Meentz, Devin De Paardestal |
Gelijkspel |
05.11.2022 NTL VOORRONDES 2. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Visser, de, Joris
/ Camp op den, Shem MWDBO |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Aruvaino, Henk
/ Adriaanssen, Jeffrey D'r Prick 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Senden, Jim
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Winst |
13.10.2022 SBZL 9. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Eerens, Mitch De Spechvogels |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker |
Verlies |
13.10.2022 SBZL 9. Speeldag |
coenen, Danilo
/ Eerens, Mitch De Spechvogels |
Dost, Mark
/ Wijers-Sauren, Mechtilde De Bekker |
Verlies |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 Kwart finale Hoofdronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Dost, Mark / Hermans, Twan | Verlies |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 Achtste finale Hoofdronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Habets, Henk / Starren, Elroy | Winst |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 Zestiende finale Hoofdronde |
Coenen, Davy / Eerens, Mitch | van Heeswijk, Gido / Krijgsman, Rens | Winst |