Skip to main content

Teams > 't Graefke 1

't Graefke 1

 
Speler
Adriaansen, Raymond
65159
Benoit, Bernd
65481
Biermans, Piet
51446
Brull, Marcel
70332
Coumans, Johan
51320
Habets, Ivo
54853
Habets, John
51659
Kuipers, Ruud
51825
Laumeyer, Frank
51475
Lempers, Peter
50894
London, Roger
51247
Schaeks, Jos
54235
Spinder, Ramona
70322
Wouters, Wim
50698
 
Informationen
Vereniging: 't Graefke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Aanspreekpunt: Piet Biermans, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 2e Klasse
ZOH Beker 2e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 2e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 10.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Smid 1
Eetcafé A Gen Ing
Provincialeweg 1, 6274NC Reijmerstok-Limburg
Topper2000
32:59 2:6
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 1
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
43:61 2:6
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
't Weverke 1
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
42:62 2:6
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
58:54 4:4
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 4
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
54:50 4:4
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Genhei 1
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
59:34 6:2
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
Ricky's Pub 3
Ricky's Pub Whiskey & Beer
Kruisstraat 2, 6171GG Stein-Limburg
41:63 1:7
9 Vr., 22.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 2
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
54:43 6:2
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 3
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
64:28 8:0
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
36:64 0:8
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
64:49 8:0
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 1
Café Zaal D’r Bok
Bokstraat 53, 6413AS Heerlen-Limburg
Topper2000
53:53 4:4
15 Vr., 02.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Hoofdstraat 77, 6333BG Schimmert-Limburg
Topper2000
53:54 4:4
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 2
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
54:55 4:4
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Boskai 4
Café Boskai
Bosccherweg 177, 6219AA Maastricht-Limburg
Topper2000
49:60 2:6
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Oud Genhei 1
Café Oud Genhei
Geitstraat 17, 6413EP Heerlen-Limburg
Topper2000
63:37 7:1
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Ricky's Pub 3
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
46:59 3:5
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 2
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
46:59
unbestätigt
2:6
unbestätigt
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 3
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Party & Bowling Centrum Schin op Geul
Walem 7, 6342PA Walem-Limburg
Topper2000
46:63 1:7
 
Wedstrijden ZOH Beker 2e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 15.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Ricky's Pub 3
Ricky's Pub Whiskey & Beer
Kruisstraat 2, 6171GG Stein-Limburg
33:64 0:8
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…