Skip to main content

Teams > Pipo Boys 1

Pipo Boys 1

 
Speler
Albers, Bert
65197
Eggen, Bert
21043
Fransen, Antwan
51593
Hertogs, Loed
54329
Hoeksma, Hein
52061
Janssen, Richard
53393
Kazmierczak, Jean
51646
Meegen van, Marcel
53218
Ploumen, Luuk
54780
Smeets, Michel
54625
Surma, Joep
50393
 
Informationen
Vereniging: Pipo Boys
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH 1e Klasse
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
51:61 3:5
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
34:64 0:8
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
63:49 7:1
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
45:63 1:7
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
57:56 3:5
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
52:62 2:6
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
61:40 6:2
9 Vr., 24.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
53:61 2:6
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
56:42 6:2
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
58:50 6:2
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
49:58 2:6
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
50:55 4:4
14 Vr., 26.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
50:64 0:8
15 Vr., 05.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
43:64 0:8
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
48:55 4:4
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
52:56 3:5
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
47:48 4:4
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Belvauer
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
53:60 3:5
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 3
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Hoofdstraat 77, 6333BG Schimmert-Limburg
Topper2000
64:48 8:0
2 Vr., 15.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Ut Helke 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
49:60 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 03.05.2024 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…