Skip to main content

Teams > Eijsden 3

Eijsden 3

 
Speler
Berk, van den, Richard
65429
Bongers, Robin
1612
Bongers-Klippert, Desiree
70153
Camps, Jordi
11007
Frijns, Bjorn
2290
Frijns, Vivian
649
Goessens, Renate
749
Heuvel van den, Dave
5693
Ronda, Michael
4008
Schroen, Dave
1598
Wintjens, Nick
11077
Wolters, Roel
11092
 
Informationen
Vereniging: Eijsden
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH 1e Klasse
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
53:52 5:3
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
41:52 2:6
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
25:64 0:8
4 Vr., 10.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
41:55 2:6
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
38:51 2:6
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
45:59 4:4
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
36:64 0:8
9 Vr., 05.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
52:51 4:4
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
42:56 2:6
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
44:51 2:6
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
57:49 4:4
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
55:61 3:5
14 Vr., 26.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
35:64 0:8
15 Vr., 02.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
34:59 2:6
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
37:51 2:6
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
41:60 2:6
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
12:64 0:8
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Belvauer
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Ricky's Pub 3
Ricky's Pub Whiskey & Beer
Kruisstraat 2, 6171GG Stein-Limburg
50:44 4:4
2 Vr., 15.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
19:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 19.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
36:59 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…