Skip to main content

Teams > De Poart 1

De Poart 1

 
Speler
Beckers, Richard
24785
Broek, Op 't, Dennis
304
Camp, op den, Ralph
70464
Driessen, Peter
70378
Driessen, Roger
24787
Evans, David
24788
Frusch, Jos
24789
Frusch, Roger
24840
Gerets, Christian
723
Gerets, Jo
540
Houben, Ron
2330
Linden van de, Rob
2345
Maesen, Noel
70260
Meijers, Patrick
989
Otten, Thijs
1982
Pantus, Bart
2399
Peters, Jos
499
Willems, Raf
24909
 
Informationen
Vereniging: De Poart
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Aanspreekpunt: Chris Gerets, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 1e Klasse
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
41:64 0:8
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
36:64 0:8
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
44:62 2:6
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
61:44 6:2
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
61:54 6:2
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
58:54 5:3
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
40:61 2:6
9 Vr., 05.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
51:52 4:4
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
56:48 4:4
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
54:53 4:4
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
50:62 2:6
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
50:58 5:3
14 Vr., 02.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
51:63 1:7
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
48:54 4:4
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
52:62 2:6
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Belvauer
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
49:61 2:6
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
48:47 4:4
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 3
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
57:59 4:4
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 15.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
59:53 5:3
2 Vr., 26.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
56:53 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…