Skip to main content

Teams > Blauw Wit'62 3

Blauw Wit'62 3

 
Speler
Aelmans, Ralf
53637
Brinkhoff, Pascal
11054
Duckers, Marco
7225
Frissen, Hub
51889
Gilissen, Pascal
53376
Laar van, Cyriel
53051
Meessen, Klaudia
54943
Mullenders, Maurice
52383
Mullenders, Roger
70460
Peters, Roger
53582
Quaedvlieg, Shane
54063
Seroo, Cindy
54945
Vluggen, Damiano
53083
 
Informationen
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Aanspreekpunt: Hub Frissen, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 1e Klasse
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
61:51 5:3
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
52:41 6:2
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
60:46 5:3
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Belvauer
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
60:49 6:2
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
35:64 0:8
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
52:59 3:5
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
52:61 3:5
9 Vr., 24.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
38:64 0:8
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
54:53 4:4
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
53:54 4:4
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
58:49 6:2
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
61:55 5:3
14 Vr., 26.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
42:60 2:6
15 Vr., 02.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
49:53 5:3
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
53:61 3:5
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
56:50 4:4
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
54:54 4:4
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
54:54 5:3
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
52:63 1:7
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Paardestal 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
40:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 15.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
53:59 3:5
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…