Skip to main content

Teams > Blauw Wit'62 2

Blauw Wit'62 2

 
Speler
Andriolo, Ralph
52045
Domen, Ruud
54317
Herberichs, Sander
54942
Konings, Timo
54321
Mager, Bert
51934
Meessen, Alexander
53298
Scheepers, Peter
53641
Schielen, Marco
52031
Seroo, Lei
50966
Steinschuld, Rob
70466
Theunissen, Maurice
53275
Vanhommerig, Marcel
53366
Wagenveld van, Kevin
54459
Wings, Paul
54323
 
Informationen
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH 1e Klasse
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
64:41 8:0
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
64:34 8:0
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
64:25 8:0
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Belvauer
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
14 Vr., 26.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
15 Vr., 02.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Hakkers 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
32:64
unbestätigt
0:8
unbestätigt
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…